Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

C

Ceren0

Forum Okuru
Sevgilimle ilişkiye girdik arkadan tam boşalırken çıktı ve üzerime boşaldı daha sonra hemen temizleyemedik bı iki saat kaldı sizce hamile kalır mıyım
 
A

asasasasas

Forum Okuru
Sevgilim ile birliikte Anal ilişkiye girdik ve sevgilimde gous lerınde acı yumurtalıklarında agrı hısetmeye basladı, 1 2 hafta sonra sebebi nedir ?
 
S

Smiller

Forum Okuru
Merhaba.Ayın 15 inde anal ilişki yaşadım korunmasız bi şekilde.Boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir mi?Ve bi ara anal bölgeden çekildi ama vajinama geldi gibi hissettim yani çok hafif bi ağrı oldu anlamadım bende o ara hemen söyledim çekildi ve dikkat etti.Ama onun dışında boşalma hiç bi şekilde olmadı zevk suyu vajina bölgeme gelmiş midir? Bide ilişkiden hemen sonra önümü arkamıda sildi.Ve ilişkiden bi 4-5 gün sonra mide bulantım ve baş dönmesi oldu hafiftende karnımın şiştiğini hissediyorum ve adetimde 2 gün gecikti hamile miyim?Cevaplarsanız sevinirim :)
 

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Birliktelik anında zevk suyunun bulaşıp bulaşmadığını ancak siz bilirsiniz. Anal ilişki ile gebelik söz konusu olmaz. Gebelik tek koşulda olur sperm vajina içine sızarsa. + ilişkiden 4-5 gün sonra gebelik belirtisi olmaz. Kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapınız.