Merhabalar ben bir gayim erkek arkadaşım anal ilişkiye girdim en son bir ay önce oldu hamile kalirmiyim ?

Tamam o kadında deil sadece herkesden geçerlimi yani onu anlayim anal iliski erkek de ve kadında bebek dogurtmuyo dimi 1 aydır bi rahatça uyuyamiyorum kafamda harbi harbi cevap

Tamam o kadında deil sadece herkesden geçerlimi yani onu anlayim anal iliski erkek de ve kadında bebek dogurtmuyo dimi 1 aydır bi rahatça uyuyamiyorum kafamda harbi harbi cevap

Bebek, ancak üreme organı olan karşı cinste olur. Hiç erkeğin bebeği olur mu ? Hamile kalabilir mi ? Erkekler yumutlama yapamazlar sadece spermle yumurtaları döllerler. Dolayısı ile ilk sorduğunuzda dalga geçtiğinizi zannettim. Hoş yine aynı şeyi düşünüyorum ama, erkeğin bebeği olamaz ! Bu tıbben mümkün değil ki ?

Erkekler hamile kalamaz ! Bunu kafanızdan çıkartın. Allah'ta size akıl fikir versin bişey diyemiyorum...

erkek arkadaşımla ilşkiye girdim ilişki analdan oldu ardından 1 hafta sonra adet oldum adetim 5 gün sürdü hamilelik riskim kalkmışmıdır

Ters ilişki ile gebe kalmak mümkün değil . Benzer sorularda bunu hep belirtiyoruz. + Şüpheli ilişki sonrası beklenen adetiniz normal sürede gerçekleşmiş . Bu durum da gebe olmadığınızı belirtelim.

Anal ilişki ( arkadan ilişki ) en sık sorulan sorulardan biridir. Genellikle anal ilişki genç çiftlerin bakireliklerinin bozulmamasını sağlamak için kullandıkları bir ilişki yoludur.
Anal ilişki; penisin vajinaya değil yani makata sokulmasında denir. Bu herkes için bir tabudur. Makat çok hassas olup, çok sayıda sinir ucu bulunmaktadır. Bu hassas oluşundan dolayı ki cinsel ilişkide bu yöntem kullanılmak istenmektedir.
Anal ilişki ile aslında hamile kalmak mümkün değildir.

Ekli dosyayı görüntüle 47870

Erkeğin p***i kadının makatına boşaldığı için, hamilelik olmaz. Kadınlarda, makat ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, erkek üreme hücreleri kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Anal ilişki sırasında sperm boşalması vajina girişinin olduğu yere bulaşmaz ise anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir.

Fakat ön sevişme sırasında boşalma olur ise ve spermler rahme girmişse hamilelik yaşanabilir. Spermler hareketli hücreler olduğu için vajina içine girmese bile yakın yerlerden vajinaya girebilir.
Anal ilişki ile hamile kalmak anal yolla gerçekleşmez. Dikkat edilmesi gereken anal ilişki ile başlayan ilişkinin anal ilişki ile bitmiş olmasıdır. Bu şekilde hamile kalınmaz. Prezervatif kullanarak hamilelik riski ortadan kalkabilir
Bu cinsel ilişki yöntemi inançlarımıza göre uygun değil, anormal ve gereksizdir. Anal ilişki ayrıca dinimizce yasaktır.
Merhaba ben arkadaşımla ters ilişkiye girdk bosaldm hamile kalirmi vajinanın üstüne boşaldı

Korunmasız her ilişki risktir . Verdiğiniz bilgilere göre partnerinizin gebe kalma olasılığı vardır . Partnerinizin Reglinde gecikme olursa test yapsın.

Ekli dosyayı görüntüle 47870

Anal ilişki ( arkadan ilişki ) ile hamile kalınır mı sayfamıza sıklıkla yöneltilen sorulardan biridir. Genellikle anal ilişki genç çiftlerin bekaretin bozulmasını engellemek için için kullandıkları bir ilişki yoludur. Anal ****, penisin anüse girdiği ilişki türü anlamına gelir. Diğer tüm cinsel davranışlarda olduğu gibi, bazı insanlar bunu çok zevkli bulurlar . Anal giriş çok hassastır Anüs sindirim sisteminin bir parçasıdır. Bu sistem bir kişinin ağzında başlar ve anüs ile biter. Üreme sistemi ve sindirim sistemi birbirine bağlı olmadığı için, anüse giren sperm, üreme sistemindeki yumurta hücresine ulaşmak için vücutta yüzemez. Anal ilişki ile aslında hamile kalmak mümkün değildir.

Erkeğin p***i kadının makatına boşaldığı için, hamilelik olmaz. Kadınlarda, makat ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, erkek üreme hücreleri kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Anal ilişki sırasında sperm boşalması vajina girişinin olduğu yere bulaşmaz ise anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir.

Fakat ön sevişme sırasında boşalma olur ise ve spermler rahme girmişse hamilelik yaşanabilir. Spermler hareketli hücreler olduğu için vajina içine girmese bile yakın yerlerden vajinaya girebilir.

Anal ilişki ile hamile kalmak anal yolla gerçekleşmez. Dikkat edilmesi gereken anal ilişki ile başlayan ilişkinin anal ilişki ile bitmiş olmasıdır. Bu şekilde hamile kalınmaz. Prezervatif kullanarak hamilelik riski ortadan kalkabilir
Bu cinsel ilişki yöntemi inançlarımıza göre uygun değil, anormal ve gereksizdir. Anal ilişki ayrıca dinimizce yasaktır.
Merhaba kız arkaşımla anal sex yapdık içine boşaldım hamile kalabilir mi?

Geri