Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
R

Rainnnnn.

Forum Okuru
Merhaba nisanlim ters iliski yasadik. Iliski anal baslasyip anal bitti fakat etrafina sivi geldigini gordum sperm gibi koyu degildi. Hemen lavaboya cikip yikadim. Gebelik ihtimali ne derecedir.

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ters ilişkide spermin rahim içine kaçmaması durumunda kesinlikle gebelik söz konusu değildir ki sizin durumunuz da asla değildir içiniz rahat olabilir hamile değilsiniz.

I

isimsiz erkek

Forum Okuru
merhabalar sevgilimle iliskiye girdim p*po bolumunden icine bosaltim ne kadar oldugunu bilmiyorum ama tahmini 1 veya 2 veya 3 damla hamile kalırmı acaba ?? biraz korkuyorumda lutfen cevap verin acil

Asistan Ufuk

Asistan Ufuk

Üye
Üye
merhabalar sevgilimle iliskiye girdim p*po bolumunden icine bosaltim ne kadar oldugunu bilmiyorum ama tahmini 1 veya 2 veya 3 damla hamile kalırmı acaba ?? biraz korkuyorumda lutfen cevap verin acil
Selamlar,

Ters ilişki ile hamile kalınmaz. Benzer sorular da bunu hep belirtiyoruz. Şüphenizi gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz. Sorunuza dair detaylı bilgiler konu için de yer almakta. Konuyu incelemenizi de öneriyoruz.

I

isimsiz erkek2

Forum Okuru
bisey daha sorucam acaba su eczanelerden alınan hamilemisin degilmisin gosteren cihazlardan alsam ole test etsemde olurmu ??

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Olur olur herhangi bir test ile yaparsanız sonuç çıkacaktır ama hamilelik anal ilişki ile olamaz bilginiz olsun.