Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

tığ işi çantalar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tığ işi çanta yapımı tığ işi çanta yapılışı tıg yapımı < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

tığ işi çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi örnekleri!!!

tığ işi örnekleri!!!

tığ işleri örnekleri tığ işi örnekleri işi örnekler işleri lif Örgü modelleri her zaman için bir ihtiyaç olmuştur. Her yaştan kadın, erkek, çocuk ve bebekler için uygulanan örgü modelleri özellikle kış ayların da soğuk havalara karşı mutlaka giyilmesi gereken ihtiyaçtır. Sadece giyim olarak değil örgüler çeyiz sandıklarının da demirbaşı olarak yer alır. Sizler için bu yazımız da bayanların en...
  2. Tığ işi yelek sevenlere;

Tığ işi yelek sevenlere;

tığ işi yelek tığ işi yelekler yelek modelleri örgü örgü modelleri
  3. Yazlık Tığ İşi Bolero

Yazlık Tığ İşi Bolero

tığ işi bolero yazlık tığ işi bolero yazlık modelleri bolerolar Bolerolar çok kullanışlı herşeyle kullanılabiliyor ama bu bolero daha kullanışlı isterseniz biraz daha uzun örüp yelek olarakda kullanabilirsiniz
  4. Tığ ve şişle örülmüş örgü çantalar

Tığ ve şişle örülmüş örgü çantalar

Tığ ve şişlerle örülmüş birbirinden güzel örgü çanta modellerini sizlerle paylaşıyorum=)
  5. Tığ işi çantalar

Tığ işi çantalar

Tığ işi çanta modelleri Tığdan el emeği göz nuru olarak yapılmış harika çantaları sizlere sunuyoruz arkadaşlarım. Umarım hoşunuza gidecek güzel modeller vardır. Tabiki ben yapmayı bilmiyorum Bir beşiktaşlı olarak yapmayı isterdim ama malesef arkadaşlarım yapamıyorum. Sizler de işlemesini şeklini şemalini biliyor iseniz lütfen konumuzun altdından bizlere yorumlarınız ile destek olun. Peki...

Sayfayı Paylaş