Tiksindiğiniz erkek huyları

Cevap: Tiksindiğiniz erkek huyları

kadınlara şiddet uyguluyanlardan,,karısına(namusuna)sahip çıkamayanalrdan,,kadını hizmetçi gibi görerek aşağılayanlardan,, iddia uğruna aşk yasıyanalrdan ve tüm saydıklarınız erkek huylaırndna nefret ediyorummm...vee hepsinee katılıyorummm melekklerimmm

paylaşım için teşekkürler canım

ukala olanlardan
havalı olanlardan
ezik olanlardan
saçma sapan yersiz konuşlanlardan
herkesin içinde sarılıp öpen erkeklerden
birde diğer kadına mini giydiği için bacaklarına
bakıp kendi karısına ya da sevgilisine mini etek
giydirmiyenlerden ..
birde küfür edenler aşırı derecede

saydıklarının hepsine katılıyorum..ayrıca hatasını kabul etmeyip bununla birlikte bide sanki sen suçluymuşsun gibi davranan erkeklerdende iğreniyorum :sinir::tsk:

Yapmacık hareketlerı olan cıvık komık omaya calısan erkeklerden nefret ederım ıtıcı gelıler bana erkek dedıgın agır baslı olur demı :)

Herşeyi ben bilirim edasında olup, elindeki üç beş kuruşla ve altındaki arabasıyla hava atan, konuştuğunda mangalda kül bırakmayan, iş yardıma geldiğinde sıvışan, dost gibi görünüp arkadan vuran, ekmeğini yeyip, yediği kaba eden adamlardan.... neffffffffffffret ediyorum.

Hepsine katiliyorum melekler...... birde kaslarini bazen kadinarlardan daha ince aldiranlardan igreniyorum

:tasu:Evet bende sizlere katiliyorum arkadaslar. Benim bir de takintim var... Biyikli erkeklerden tiksiniyorum:S

*Kızları 'eğlenilecek' ve 'evlenilecek' diye ayıranlardan..
*Her gördüğü kıza yatağa atılacak yaratık muamelesi yapanlardan...

bu mad iğrenıom bnde

Geri