Tok tutan zayıflatan yiyecekler nelerdir

A

Aysunnnnnn

Forum Okuru
Tok tutan zayıflatan yiyecekler nelerdir
Tok tutan zayıflatan yiyecekler nelerdir kadınlar kulubü

Slm

Oldum olası iştahım deli gibidir ve oturunca da deli gibi yiyorum. Diyet miyet bana uymuyor birara mide botoksu yaptırayım dedim 5 binlira ayol ben 5 binliraya neler yerim neler alırım :))) ya diyetisyenlere gittim liste veriyor bu listeye uymazsan bana gelme diyor kadına bak yaaa ben de liste sende kalsın tatlım kendi listemi kendim yaparım dedim çıktım bu arada devlet hastanesiydi gittiğim özel de olsa para mara....:))) neyse uzatmıyayım beni tok tutacak acıktırmayacak kilo yapmayacak yiyecekler hangileri haa lezzetli de olsun yani brokoli kesmez :))))

O hooo hayatım bu dert bir tek sende mi var zannediyorsun. Tok tutan besinler mesinler hikaye, yedinmi danalar deliler giibi yiyosun yani danalar kelimesini kendim için söylüyorum .Yok kardeşi bizler yemeyi seviyoruz. Yani beni tok tutan besin seni tutar mı orasını bilmiyorum ama ben pek onlara da inanmıyorum ekmekten başkası tok tutmuyor hayatım biliyorsanız siz yazın :D:D

Bak bu konunun altından tok tutan çorba var yiyecekler baharatlar var alayı var oğlu var o konuları bi incele istersen :)

Geri