Tüp Bebek Tedavisinde İlaç Masrafları Ne Kadar Tutuyor?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Tüp Bebek Tedavisinde İlaç Masrafları Ne Kadar Tutuyor?
tüp bebek tedavisi, tüp bebek tedavisinde ilaç fiyatları, tüp bebek ilaç fiyatlarıSevgili melekler, bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu yöntemlerden birisi olan tüp bebek tedavisinde tedavi masrafları hayli tutuyor. Doktor ve hastane için yapılan ödemeler dışında bir de ilaç masrafları yekün teşkil ediyor. Tüp bebek tedavisi düşünenler için 2014 tüp bebek ilaç fiyatları hakkında sizlere bilgiler veriyoruz...


tüp-bebek-ilaç.jpg
Tüp bebek tedavilerinde ilaçların belirlenmesi için anne adayına adetin 2 günü yapılan kan tahlilinde yumurtalıkların rezerv durumu belirlenir. Tüp bebek tedavi ilaçları anne adayının yumurta rezervi eğer iyi durumda ise 750-1000 TL arasında tutabilir. Yumurta rezervi az ve anne adayının yaşı eğer yüksekse yumurtaların uyarılması için daha fazla ilaca gerek duyulmaktadır. Bu nedenle tüp bebek ilaçları tedavinin haricinde 2000-3000 TL arasında tutabilir.

Bu işlemlerin dışında olan mikro-tese işlemi de tüp bebek tedavisinin içersinde değildir. Bu işlem farklı bir fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır.Mikro tese ücretleri 2000tl -3500tl arasında ek maliyet getirir.

Hastaya uygulanacak olan bazı teknikler.IMSI,EMBRİYOSKOP,GEBELİK AŞISI vb….. bazı kliniklerde ayrı fiyatlandırma olarak hastanın karşısına çıkabilir.Hastalar bütün bu uygulamalar için ekstra bir ücret ödeyip ödemeyeceklerini mutlaka sormalıdır.
 
Üst