tüp bebek yaptıracak olanlar dikkat!!!

Hahhaha çok iyiymiş yahu. Benim de aklıma gelmişti bu. sağlam sperm alıp, döllemek:) Kimin haberi olur ki? y ada 3 tane embriyo koydum deyip 1 tane koymak. Walla doktora emanetiz, onlar de dilerim hipokrat yeminlerini tutuyorlardır. Ama zor bu iş, özel hastaneler tüp bebek merkezleri karhane olmuş, ticaret yapıyorlar, bizim bedenimiz ve ruhumuz üzerinden. 3 kuruşluk umutlarımızı kullanıyorlar. Allah doğru düzgün doktorlara düşürsün, her yerde tüp bebek yaptırılmaaaz..

bence de saçmalamışlar, hangi devirde yaşıyoruz arkadaşlar. güvenilir, kaliteli bir tüp bebek merkezine gidildigi sürece böyle saçma şeylerle karşılaşıcagımızı sanmıorum

Tüp bebek konusu hep tartışılan bir konu olmuştur. Bence merkez cok önemli.Ben İstanbul Tüp bebek merkezinden önce farklı bir yere gitmiştim, orada insanlık dışı özellikle hsg cekilirken bir muameleye maruz kalmıştım.Bence en kötü yer de orası. Ama Allah bana Aret Kamar'ı çıkardı karşıma çok şükür. O kadar eziyetten sonra hakettim sanırım. Hepimizi iyilerle karşılaştırsın Allah.

eğer böyle bişey yapılıyosa allah ıslah etsin onları kimse görmez kim nerden bilecek diye düşünüyolarsa o aptallar yanılıyolar en büyük görücü rabbim var o er veya geç yanlarına koymaz böyle şerefsizlğiiii

Geri