türiyede bir hafta..

sementha

Yeni Üye
Üye
türiyede bir hafta..
Türkiye de bir hafta Bir Japon, İstanbul' da geçirdiği bir haftanın sonunda fikri sorulduğunda şunları söylüyor :
Türkler' in evine gittiğinizde, tanımasalar da buyur ediyorlar. Siz

oturmadan kimse oturmuyor. Siz sofraya geçmeden kimse geçmiyor. En iyi yere sizi oturtuyorlar. Siz yemeğe başlamadan kimse başlamıyor. Zorla her
yemekten tattırıyorlar. Siz kalkmadan kimse, evin çocuğu bile sofradan
kalkmıyor. Çay, kahve, meyve, ikram bitmiyor. Herkes sizi rahat ettirmek
için uğraşıyor. Kumandayı elinize veriyorlar. Sırtınıza, altınıza yastık
konuyor. Yorgunluktan ölseler bile siz kalkmadan kimse gidip yatmıyor.
Gitmeye yeltendiğinizde bu kez bırakmıyorlar. Yataklarını veriyorlar,

kendileri kanepede, koltukta yatıyor. Sonra evden çıkıyorsunuz aynı adamlar 180 derece değişiveriyor. Herkes arabasını üstünüze sürüyor.
Arabanın burnunu çıkarmazsanız kimse yol vermiyor. Kornalar, küfürler.
Şerit değiştirmek bile mümkün değil. Yayaysanız ışık olmayan bir geçitten
mümkünü yok geçemezsiniz.
Evde öyle, arabada böyle, nasıl oluyor? Bu işi çözemedim.
alıntı..

Adetime 12 gün var hamilemiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adetten 1 hafta önce lekelenme oldu Hamilemiyim Adetten 1 hafta önce lekelenme oldu Hamilemiyim
Arkadaşlar meraba ben gecen ay 13 eylülde adet oldum ve adetten 1 hafta önce kahverengi leke geldi sadece bi kerelik geldi devam etmedi ve hala adet olmadım sonuç negatif cıkar diyede test almadım biraz daha bekleyim dedim sizin başınızdan böyle...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
Bhcg oranım 17 6 19 seviyesinde düştü sonra yeniden yükseldi hamilemiyim Bhcg oranım 17 6 19 seviyesinde düştü sonra yeniden yükseldi hamilemiyim
bugün 13 eylül benim adet günüm. en son adetimle bir önceki arası 35 gün sürdü pek öyle uzamazdı uzarsa da diğeri son olduğum tarihte olurdu. yani tahminimce bugün.. lakin 9 ekimde devlet hastanesinde test yaptım acilde 17.16 çıktı bhcg dün yani...
Soru-Cevap 6
hafta hafta gebelik bebeğinizde nasıl bir gelişim var hafta hafta gebelik bebeğinizde nasıl bir gelişim var
Merhabalar hafta hafta bebeğinizdeki gelişimin hikayesini anlatan cartoon tarzdaki videomuzu izlemek ister misiniz? MaYTka-tFn4 teşekkürler
Gebelik 0
İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı
İlişkiye girdikten bir hafta sonra adetim geldi. Hamile olma durumum yok olur mu ?
Soru-Cevap 1
Adetime 12 gün var hamilemiyim Adetime 12 gün var hamilemiyim
Herkese selamlar kızlar adetime 12 gün var ve kasiklarim ve belim aşırı derecede ağrıyo ilk defa oluyor bu ve yemek yedikten sonra aşırı midem bulanıyor şuan olduğu gibi. 8 aydır evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum ama her ay hüsrana uğradım...
Soru-Cevap 1