üçüzlerine hamile olan bir annenin resim günlüğü

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
üçüzlerine hamile olan bir annenin resim günlüğü
Hamile bir bayanın fotoğraf günlüğü an be an şekilde kendini resmetmiş arkadaşlarım sizler de bizlere gebelik bölümü üzerinden kayıt olmadan sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bazı önemli konu başlıkları aşağıdaki gibidir yararlanın

ERKENDEN GEBELİK BELİRTİLERİ TIKLAYINIZ
İLK HAFTA HAMİLELİK BELİRTİLERİ TIKLAYINIZ

1-20.jpg
2-22.jpg
3-20.jpg
4-18.jpg
5-15.jpg
6-14.jpg
7-12.jpg
8-13.jpg
9-11.jpg
10-8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: üçüzlerine hamile olan bir annenin resim günlüğü

ayyy dogurduktan sonra göbegi cok kötü olmus

Ayhhhh bi hoş oldumm ama olsun yaaa baksana şu bebişlereeee canlarım yaaaa ama bu ardaa umarım düzelmişdir kadıncağızzz

:melek:teşşekürler yorumlasr için o güzellikelr iiçin herşeye değerrrr:melek:

patlamaya hazır bomba gibi olmuş :piha: ama ne demişler haticeye değil neticeye bakalım bebişler çok tatlıı :cah:

aynen bacumm katılıyorumm bebişlerden birirde ahtice zaten:D:D(şaka)teşşekürlerrr

Çok kötü olmuş yaa ilk defa görüyorum böyle birşey ama durumu kesinlikle bana göre estetik ameliyatıyla düzelebilir ancak Tabiki bebişler çok tatlı ama acaba o annenin psikolojisi ne durumdadır kızlır bunu hiç düşündünüzmü eşine karşı çevreye karşı inanılmaz derecede ruhsal çöküntü yaşadığından adım gibi eminim..ve aslında bu kadar kötü olmaz normalde karın bölgesi ama neden böyle olmuş bende şaşırdım...Biz resimden bile bakamazken birde onu eşinin karşısında düşünün yada bir an kendinizi o bayanın yerine koyun:(

fotolarda belli kadin yine ücüzlere ragmen fazla kilo almamis karnininda o hale gelmesi cok normal bu cunku 1 degil 3 tane bebek,bosalmis bir balon gibi,,,bnce kesin spor yapsin gecmezsede ameliyatla gecer ,,ama sonucta 3 saglikli bebk dogurmusya bravo hella olsun herseyden önce saglik derim,

Geri