Ultrason sonucum bu değerlendirir misiniz kızlar ?

Likapam

Paylaşımcı Melek
Ultrason sonucum bu değerlendirir misiniz kızlar ?
Kızlar kadın doğuma gittim âdetlerim azaldığı için bi ara polip alınmıştı şimdiki muayenede kist mi miyommu ne çıktı dr sonucu göstermedim önce bi siz bakın ben anlamadım
pelvik doppler usg sonucum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım inceledim pek güzel ol mayan bir durum yok ama uzmanların değerlendirmesinde fayda olduğunu düşünüyorum. Geçmiş olsun bi tanem

Uzman bir arkadaş var atayım görüntüsünü değerlendirsin bizim için yazarım buraya inşallah.

Şimdi tam telefonda konuştum ama görüntüye bakamadı. diyor ki bu Pelvik Doppler ultrasonu rahimde diyor myom ve buna benzer şeyler ileride sıkıntı çıkarmasın diye renkli olarak bakılıyor inceleyince yazcam dedi hayatım. Haberin olsun.

Şimdi tam telefonda konuştum ama görüntüye bakamadı. diyor ki bu Pelvik Doppler ultrasonu rahimde diyor myom ve buna benzer şeyler ileride sıkıntı çıkarmasın diye renkli olarak bakılıyor inceleyince yazcam dedi hayatım. Haberin olsun.
Teşekkür ederim canım menapoz için tahlil verdim hepsinin sonucuyla gel deyince merak ettim malum randevu almak kolay değil

Selamlar hayatım Uzman ile şimdi görüşme sağladım. Çekilen bu usg sonucunda sadece sende 6mm kist göründüğünü, bunun da tedavi edilmesi gerektiğini anlattı.

Kistin yerleştiği bölgede hem çöküntü hem de kist olduğunu, onun dışında usg incelemesinin normal olduğunu söyledi. Korkulacak bir durumun da olmadığını, kistin ya kendilinden düşebileceğini ya da tedavi edilmesi gerektiğini söyledi. Doktorun alınmasına karar verir ise alabilir, ilaçla da tedavi edebilir. Bu doktoruna bağlı birdurum diye de ekledi.

Geçmiş olsun dileklerini de iletti sana hayatım.

Selamlar hayatım Uzman ile şimdi görüşme sağladım. Çekilen bu usg sonucunda sadece sende 6mm kist göründüğünü, bunun da tedavi edilmesi gerektiğini anlattı.

Kistin yerleştiği bölgede hem çöküntü hem de kist olduğunu, onun dışında usg incelemesinin normal olduğunu söyledi. Korkulacak bir durumun da olmadığını, kistin ya kendilinden düşebileceğini ya da tedavi edilmesi gerektiğini söyledi. Doktorun alınmasına karar verir ise alabilir, ilaçla da tedavi edebilir. Bu doktoruna bağlı birdurum diye de ekledi.

Geçmiş olsun dileklerini de iletti sana hayatım.
Teşekkür ederim canım çöküntünün bi zararı varmı peki bi şey dedimi

Geri