Umutsuzum......

Cevap: Umutsuzum......

inşallah tontiiş bi bebişin olur bitanemm..hiç üzülme..herşeyiin hayrlısı olsun hayatında..bak seni seven eşin var şükretmelisiiin..

canim su an ihtiyacin olan tek sey moral ve dua umidini yitirme sakin, uzun sure korunmussun etrafimdan bildigim kadariyla bu normal insallah en kisa zamanda mujdeli haberlerini aliriz,sen calismalarina moralini bozmadan devam et,senin gibi guzel ve bilgili annelerin yetistirecegi genclige ihtiyacimiz var biliyorsun hayirlisi olsun canim;

kelin merhemi olsa önce kendine süremiş diyorum:hhh: canım benim şaka bir yana aynı sorunlarla boğuşuyoruz.umudunu kaybetme sakınn. bende de aynı duygu var sanki hiç hamiş olmıcam gibi. ama bunu rabbim bilir. ne insanlar var seneler geçer umut hala vardır onlar için. sende sakın yitirme ve yılların keyfini çıkar :kiss:

öncelikle sana kendimden bahsetmek istiyorum umarım okursun ben evlendim 9 ay sonra hamile kaldım tam 6aylık hamileydim bebğimin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendğim gün ona kıyafetler aldım ve o gecesi bebeğimi kaybettim gece acile gittiğimde bebe ğimin düştüğünü söylediler ardından hemen doğum ve kürtaj bebeğime bakamadım çok üzgündüm ve odaya çıkardılar beni yanımda yeni doğmuş bir bebekle annesi vardı keşke benim bebeğimde yaşasaydı dedim ama hiçbir zaman isyan etmedim ondan 1sene sonra bebek düşünmedik 1sene sonra tekrar istedik ve korunmadığımız halde tam 4sene kendiliğinden bebğimiz olmadı dr gittik çok tedavi oldum iğneler dr merdivenleri tek tek çıkacağız dediler önce 6aylık bi tedavi ondan sonra aşılama ondan sonra en son çare tüp bebek dediler maddi açıdan bu bizi zorlardı ilk 6aylık tedavide hap içiyordum iğne derken 4 ay geçti ama eşim birgün kızdı içme yeter dedi olursa olur olmazsa olmaz dedi için dışın hap oldu dedi o sıra ist gittim eşim beni almaya 1ay sonra geldi ailemi görmeye gitmiştim eşim geldi beni almaya sonra oradan aydına geçtik ben orda bol bol turşu yemeye başladım bir test yapayım dedim hamile çıktım ve 24 satlik yolla eve döndük dr 5haftalık dedi şimdi oğlum 2 yaşında burda en önemli şey psikolojikmen hamile kalmaktır devamlı takarsan kafana tersine teper hiç düşünme olursa olur de ama tedavin varsa ihmal etme olumsuz şeyler düşünme herşeyin zamanı var emin ol benimki sana bir örnek olsun :))

Canım yaa okurken gözlerim doldu aynı durumdayız bende sana yazılanları okuyup teselli buluyorum buraya konu açmaya girmiştimm benzer sebepten şimdi kala kaldımm ne yapalım yaaa olucak bi günn sende dikenden atlaa:haha: şaka bi tarafa bide beni dinle anlıyacaksın ne demek istediğimi

canim bence bekle daha erken benimde arkadasim 1 yil bekledi ve 1 yil sonra hamile kaldi doktor a gitmisti doktor ona hic bir sorunu olmadigini ne zamn yumurtalarin aciksa o an hamile kalcagini dmeisti ,o ani belki 1 yil belki 5 yil yakalayabilirmissin,bide canim fazla dusunme doktrlar bununda iyi olmadigini söyluyor dularim seninle canim,ins anne olamayan butun kadinlar butun melekler hamile olur ,pozituf dusun iyi olsun canim

canım benim banada öle oldu bende evlendikten 3 yada 4 ay kadar sonra çocuk istedim ama olmadıı bayağı bekledik ama artık tak etti acele edip tedaviye başladık 9.ayda ama başlaıdğım gün bitti tedavi ertesi gün hamişş olduğumu öğrendeimmm hiç birşey için acele etme sabret eminim olackatırrr...morelini yüksek tut dua et bizde edicezzzz:)

umutsuzluğa kapılma allah ın izni ile olur inşallah.burada senin en büyük şansın bana göre eşin sana destek ne güzel.en kısa zamanda bebeğini kucağına alman dileği ile sağlıkla mutlulukla kall..

Geri