Umutsuzum......

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Umutsuzum......
3 yil oldu evleneli... basta aman is önce kariyer diyerek hamile kalmayi erteledim (esim cok istiyordu onuda bi sekilde ikna ettim) 5 ay önce korunmayi biraktim artik zamani geldi diyordum ama hala bi ses seda yok. 1 yil gecmedi diye doktorlar hicbir test yapmiyorlar normaldir falan diyorlar, esim de öyle, allah razi olsun, daha dur hem olmazsa napalim sen bana yetersin diyor... canim benim.
Allahin taktiri biliyorum ama sanki bebegim olmayacakmis gibi hissediyorum ve bundan kendimi sorumlu tutuyorum, hmm dogum kontrol haplarini yillarca kullandin olacagi bu iste diyorum.... haplarin kisirlik yapmadigini bildigim halde.
Arakdaslarimin hepsi ya hamile yada cocuklari oldu bile onlar icin cok seviniyorum ama her ay hamile kaldim mi acaba diye düsünmekten bunaliyorum, kes artik kafana takma diyorum..... Ama olmuyor....
Allahim banada insallah bi evlat sahibi olmayi nasip eder......

Cevap: Umutsuzum......

cnm sabret bakalım dediğin gbi daha 1 yıl bile olmamış bnm de bi kaç arkadaşım aynı sen gbi ilk çocuk istemediler ki saygı duyarım bnce daha iii bi karar nese istedikten sonrada biraz bekledilr ama sonuçta oldu öncelikle sabır ve de inanmak sen inan vede allaha dua et emnmki olcak yüce rabbim o güzel duyguyu sana da yaşatacaktır tüm dualarımz sennle

artık bebek isteyipte olmayanların çok daha kolay bebekleri oluyorlar canım dert etme bunu.bir sürü çaresi var.daha yolun başındasın yaşın genç.sen bol bol dua et Allaha...Sıkıntı yapmamaya çalış.Rabbim gönlüne göre ve hakkında hayrlısı neyse onu versin...

canım en kısa zamanda mutlu haberlerini duyarız işşşallahh..
ama dert etme tıp oyle gelişti kiii..
ama su dogum kontrol haplarına bende hiçç güvenmiyorumm..

insanı terkeden en soy şey umut olmalı.asla umudunu yitirmemelisin.yeri ve zamanı geldiğinde cenabı Allah sen ve sinin gibi bebek sahibi olmak isteyen herkese nasip edecektir inşallah. bu kadar ulutsuz olma derim evt haplardan dolayı yumurtalıkların tembelleşmiş olabilir ama demek değilki bebek sahibi olamıcaksın elbet yenilenecek vucudun ve kendini toplıcaktır.tıp öyle bir ilerlemişki artık bi ölüme çare yok canım.üzme kendini ve de suçlumayı bırak elbet hayırlısıyla evlat sahibi olacaksınızdır .

doktorlar doğru söylemş korunmayı bırakınca hemen hamile kalamıyorsun normal yani bendede olmuştu üzülme inşaallah dünyalar tatlısı bir çocuğun olur....

cnm sıkma canını aklına öle düşünceleri de getirme yüce allahımız bi yoluna koymus ve zamanına koymustur esin de cok anlayıslı bir insanmıs bak senin yanında bence sükret ve dua et

canım moralını bozma..herseyıN hayılrısını ALLAH tan bekle..ama elınden gelenıde yap....ALLAH sonunu hayır etsın..ama sakın uzulme...herseyın haıyrlısını dıleeeee

ayyy canım benim önce üzülmeyi bırak umutsuzluğa kapılma daha beş ay olmuş ben hap kullannıyordum bıraktıktan 6 ay sonra hamile kaldım hem şimdi tıp çok ilerledi bir sorunun olsa bile tedavi olursun acele etme ALLAH a dua et herşeyden önce sağlık iste canım kendini üzme

Geri