üye yorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
üye yorum
selam arkadaşlar yeni bi oyun oynayallımmı nedersini ben şimdi 3 üye ismi vercem sizde o üyeler hakkında yorum yazacaksınız başlıyorum
1hidoş
2 rüyam
3 almira
hade başlayın bakalım

Son düzenleme:
Ce: üye yorum

HIDOŞ:akıllı saygın ve renkli bir karektere sahip ve güvenilir hoş sohbet iç açıcı bir üye ve veeee sevgi dolu ve sevilmeyi hak eden ki zatende tarafımca çok sevilen ve saygınlık uyandıran bir şahıs:nod:HIDOŞUM :kiss:

RüYaM: es geç yaramaz hiç sevmiyom onu:becky:

ALMIRA:çok renkli bir karekter espirili sevimli bir yaramaz :becky:grup CAH'ın en yaramazı ve sevimlisi diye bilirim ama yakışıyor ona yaramazlık:nod:almim:kiss:

t@sul@:çok renkli bir kişilik. aslında içinde ben tasunun henüz büyütemediği bir kız çocugu görmekteyim....çılgın neşeli deli dolu hatta tek delüüü diyebiliriz :D ama sonuçta tasu dalında gerçekten çok farklı ve ayrı bir kişilik;)

ramsess:evet ramo gerçekten çok iyi bir insan çok iyi bir dost ben onu tanıdığım için kendi adıma mutluyum...gerçekten herkesin sahip olması gereken ender insanlardan diye düşünüyorum...

damla :
kördüğüm:
bilgegökçen:

Damla:henüz vahşi batıdan yeni gelmiş bir kovboy o:hhh:damla =doğallık tamamen bende damla doğallığı andırıyor çok sevimli ve bir okadar da masum öptüm onu :kiss:

Kördüğüm:sevgili köri imkansızlığı anımsatıyor bana nickinden dolayı kördüğüm yapmış kendini çözmek ne mümkün :D:Dçok çalışkan azimli ve istekli ve gerçektende dost canlısı yüreği çok ılımlı bir insan iyi ki aramızda diyorum köri seni öptüm janem :kiss:

Bilgegökçen:Bilgem benim bilgeli bilgem onun için söylenecek çok söz var aslında ama kelime dağarcığımda ki kelimeler onu anlatmaya yetmez:nod:bir cam kadar hassas olan yüreği saygı ve sevgiyle dolu bilge dedin mi bana bilgeyi saygıyı ve sevgiyi ve daha doğrusu zekayı anımsatıyor.ve dilerim ki ALLAH'tan bilgem bizi tez zamanda teyze eder inş :amen:

M.C

RüYaM

EceLiN

Kördüğüm:sevgili köri imkansızlığı anımsatıyor bana nickinden dolayı kördüğüm yapmış kendini çözmek ne mümkün :D:Dçok çalışkan azimli ve istekli ve gerçektende dost canlısı yüreği çok ılımlı bir insan iyi ki aramızda diyorum köri seni öptüm janem :kiss:

Ilk önce tsk ederim rüyacim yazdiklarin beni cok mutlu etti...

M.C cok iyi tanimasamda bu sitenin kurucusu oldugu icin cok iyi biri oldugu kesin...

Rüyam coookkk tatli cana yakin sakaci ve caliskan biri hep böyle kal canim benimmm

Ecelin cook iyi biri yardim etmekten kacinmayan biri herkesi dinleyen ve cok cana yakin sende böyle kal herzaman canim

Banu23
Kördügüm
Melegim

Geri