Üyelerle Röportaj

şeker kız

Yeni Üye
Üye
Üyelerle Röportaj
üyelerle röportaj esmer erkekler nasıl giyinmeli kocamın beni sevdiğini nasıl anlarım yüz şeklimi anlarım ümran konu

Sevgili Meleklermekanı'nın melekleri, bu köşede üyelerimizle röpartaj yaparak onu daha yakından tanımak ve tanıtmak amacı ile böyle bir köşe hazırlamayı düşündüm.

Umarım hoşunuza gider.

Saygı ve sevgi çercevesinde paylaşıma katılmak isteyen arkadaşlarımı bekliyorum.

Not: 1: Özel hayata saygı ilkesine dayanarak, istenilen soruya cevap vermeme hakkına sahiptir üyelerimiz.

1671jfzj0.gif
Eeee hadi melekler sizleri bekliyorum.

Kızlarrr işte sorularınız ve başlıyoruzzz :bump2:

Evli üyenin soruları
Gerçek adınız ve yaşınız?

Hobileriniz?

Fobileriniz?

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınız?:music:

Çalışıyor musunuz?

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi?

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin?

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız?
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo:

Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir?

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ?
Kaç yıllık evlisiniz?

Nasıl tanıştınız.

Tekrar aynı eşinizle evlenirmiydiniz?

Çocuğunuz var mı?:baby:
Eşinizin ailesiyle aranız nasıl ?:gossip:

Kayınvalideniz size kızı gibi mi yoksa gelini gibi mi davranıyor.?
Eşinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony:

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı?

İçini dök desem ne söylemek istersin?:cry:

Bekar üyenin soruları

Gerçek adınız ve yaşınız?

Hobileriniz?

Fobileriniz?

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınz?:music:

Çalışıyor musunuz?

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi?

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin?

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız?

Ailenizlemi oturuyorsunuz, tek mi yaşıyorsunuz?

Sevgiliniz var mı?

Nasıl tanıştınız.
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo:

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ?

Sevdiğin erkek ailemle birlikte oturacaksın derse kabul eder misin ?:gossip:
Sevgilinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony:

1671jfsk3.gif
Röportaj sırasında kahveler benden ama fala bakmam fincanı kapatmayın sakın :D:D:D

Ce: Üyelerle Röportaj

önce ben başlıyım aşkım :D:Dilk röportajın benden:D

Bekar üyenin soruları

Gerçek adınız ve yaşınız?Rüya 22 yaşındayım

Hobileriniz?yetkili olduğum forum siteleriyle uğraşırım,evde kendi imalatım sabunlarım,tiyatroyla uğraşırım,arada çok dolarsam şiir yazarım şimdilik aklıma gelen bunlar:D

Fobileriniz?karanlık

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınz?:music:ayırt etmem kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim

Çalışıyor musunuz?çalışıyordum şuanda pinekliyorum:Dama burdaki cadılarla uğraşmak bence en yorucu iş:D:Dkızlar şaka baptım alınmayın:D

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi?aslında çok titizim ama dağınığımdır yani herşeyi o anda yerli yerine koymam bir yere gideceksem tüm gardolabını dökerim gelince tek tek düzeltirim :D:D

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi: eee tabiki kadınsı seksi lakabımda bayan dekolte:D

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin?popomu ve göbeğimi,ince belimi,yüzümü gözlerimi:D:Dher yerimiiiiiiii:D

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız?anaç,sevimli ve seksi bir kadınımdır mızmızlık yapmam asla:D:D

Ailenizlemi oturuyorsunuz, tek mi yaşıyorsunuz?tek yaşıyorum kardeşimle beraber ailemizden uzakta yaşıyoruz ve daha yıllarcada sürecek

Sevgiliniz var mı?varrrrrrr:D:D

Nasıl tanıştınız.arkadaş aracılığıyla tanıştık tamamen tesadüftü o benim iş arkadaşımla msnden konuşurken beni wep camdan görmüş ve aşık olmuş eee peşimden çok koştu ve sonunda kandırdı beni bende ona aşığım şimdi:D
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo:bence erkek esmer ve yapılı bir vücuda sahip olacak cılız olmayacak seni kollarıyla kavrayacak kadar güçlü olacak :Dayy çok utandım ama valla doğrularımı yazıyorum:D:D

Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir?delikanlı,mert,sözünün eri olacak o söz dedimi artık gerisini düşünmeyeceksin,dürüst olacak ne düşünüyorsa onu söyliyecek ve beni kırmayacak üzebilir ama kırmıyacak mutsuzken mutlu olmam mümkün ama
ben kırıldımmı zor düzelirim ve beni sözde deyil özde sevecek;)

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ?evet hatırlıyorum :D:D

Sevdiğin erkek ailemle birlikte oturacaksın derse kabul eder misin ?:gossip:duruma göre değişir
Sevgilinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony:o an susarım içimde fırtınalar kopar ama susarım izlerim sesizce eğerki birşey göremezsem yüzüne söylerim zaten o zaman gözlerinden anlarım ve onu ne kadar sevdiğim önemli deyil kalbimi ayaklarımın altına alır ezerim ve giderim

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı?var her koşulda dimdik durmak başarıya imza atmak

İçini dök desem ne söylemek istersin?
:cry:ne diyimki :(savaşıyorum işte bir parça mutluluk için.

tüm soruları cevapladım :D:D

Evli üyenin soruları
Gerçek adınız ve yaşınız? /özlem-27

Hobileriniz? /araba kullanmak,yemek yapmak,müzik dinlemek

Fobileriniz? /
her türlü minik haşere,dar alanlar

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınız?:music: /çok sert olmadıktan soora hepsini dinlerim

Çalışıyor musunuz? /evet-mimarım.bir alüminyum firmasının teknik bölümünde detay projeleri çiziyorum.

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi? /çok dağınığımm:hi:

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi /dış mı içmii:eyebrows:

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin? /gözlerimi vede doğumdan önce göbeğimi:eyebrows:

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız?/sevimli ve seksi diyo kocam:eyebrows:
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo:/boylu poslu,esmer,temiz,kibar olacak.

Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir?/ nezaket,temizlik,dürüstlük

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ? /yess:eyebrows:
Kaç yıllık evlisiniz? /5

Nasıl tanıştınız. /dayımın arkadaşıydı:bump2:

Tekrar aynı eşinizle evlenirmiydiniz? /bin kere şu dünyaya gelsem bin kerede onunla evlenirdim:hi:

Çocuğunuz var mı?:baby: /1 adet 1,5 yaşında bi oğlum var
Eşinizin ailesiyle aranız nasıl ?:gossip:/ iyidir severim kerataları:eyebrows:

Kayınvalideniz size kızı gibi mi yoksa gelini gibi mi davranıyor.?/ kızından daha iyi davranıyor
Eşinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony:/sadece giderim

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı?/ 5 yıl sonra proje yöneticisi olmak

bana verdiği bütün güzellikler için Allah'şükretmek isterim:)

ahanda röportajım:hi:

Gerçek adınız ve yaşınız? kem küm kem geçinizzz:twitch:

Hobileriniz?forumlarla ilgilenmek dans etmek alışveriş mağazalarını dolaşmak ve tabi boş çıkmamak:rofl:

Fobileriniz?köpekten çok korkarım küçükken ayağımdan ısırmıştı şimdi nerde görsem tırsıyorum:boom:

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınız?aslında pek ayırt etmem o anda kulağıma ve duygularıma göre değişiyor yinede ekseri yavaş ve duygusal parçaları severim özgün müzikte tabi:music:

Çalışıyor musunuz?aslında bir mesleğim yok ev kadınıyım ama birçok mesleği bünyesinde taşır evkadınları :Dbize mesai yoktur full time çalışırız:cry_smile:

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi?ben çok düzenli ve titizimde ahh bide ev halkına bunları bir öğretebilsem ama nerdeee:cry:

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi ben genelde çok spor giyinirim ama ortamındada tam bir vamp kadınına dönüşürüm yani herşeyi yerli yerinde giyinmesini bilen bir insanım:clapping:

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin? benim bu konuda şimdiye kadar bir iddiam olmadı ama çevrem hep beni bu konuda tahrik etti suçlu onlar:Dsen sen sen diyerik:Dhaa evet gözlerim bayağı dikkat çekicidir onuda söylemeden geçmeyeyim:love:

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız?hepsi desem ukalalık etmiş :bump2::D
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?adam gibi adam yani eşim:first:

Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir?dürüstlük sadakat azim ve :sad:

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ?:mosking:evvetttt
Kaç yıllık evlisiniz?9yıllık evliyiz
:1161:

Nasıl tanıştınız. anlatsam roman olur canım yaa boşver meşgul etmeyeyim sizi ama tanışmamız film gibi
:sick:

Tekrar aynı eşinizle evlenirmiydiniz? dünyaya bir daha gelsem sevgilim arar bulurum seni yine severim...yani evvetttt
:nod:

Çocuğunuz var mı?evet iki oğlumuz var ALLAH bağışlarsa
Eşinizin ailesiyle aranız nasıl ?:blah:iyidir canım geçinip gidiyoruz işte nolsun

Kayınvalideniz size kızı gibi mi yoksa gelini gibi mi davranıyor.?kızı gibi davranır :bad:sağolsun
Eşinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?dünyam yıkılır heralde başta sonra dü
şünürüm önce neden diye?sonra kendimi toparlamaya çalışıp eşimle konuşurum ve onun hareketlerine sözlerine göre evliliğimin geleceğiyle ilgili karar veririm:shootout:

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı?çocuklarımı en iyi şekilde yetiştirip onların istikballerini görebilmeyi çok isterim:)

İçini dök desem ne söylemek istersin?:puke:icim çok dolu canım kusura bakma

not:sıradaki kurban gelsin:D:D:D

Bilge'den :)

Evli üyenin soruları
Gerçek adınız ve yaşınız? ...

Hobileriniz? Fotoğraf çekmek:photo:, eski dillerle uğraşmak, Pazar sabahı yapılan yatak keyfi, yeni kitap almak :)

Fobileriniz?
Hiç tanımadığım insanların yanında tek başına kalmak (parti, kokteyl, resepsiyon gibi yerlerde)
Hangi tarz müzikten hoşlanırsınız? :violin:Klasik müziği çok severim, en iyi arşivim bu tarzda. Bazı bestecilerin operalarını da severim. Hafif Batı müziği, Türk Sanat Müziği de favorilerim arasında.

Çalışıyor musunuz? Evet, İngilizce öğretmeniyim
Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi? Genellikle dengeyi sağlarım :juggle:

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi: Artık pek spor tarzı giyinemiyorum. Ekseriyetle klasik giyerim.

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin? Belimi, ellerimi ve gözlerimi

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız? Sevimliyim diyebilirim, eşimin söylediğine göre de anlayışlı ve tatlıyım.

Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ? Esmer, benden uzun, dengeli kilosu olan, kendine bakan ve kendiyle ilgilenen erkek tipi

Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir? Yaptıklarımı yargılamadan kabul edebilmesi, ben birşeye karar verdiğim zaman saygı duyması, takdir ve taltif duygularının olması... Daha bir sürü şey var :)
ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ? Evet, yağmur yağıyordu o gün :rain:

Kaç yıllık evlisiniz? 2

Nasıl tanıştınız: Bir ara anlatırım :)

Tekrar aynı eşinizle evlenirmiydiniz? Kesinlikle, tereddütsüz ve seve seve...

Çocuğunuz var mı?:baby: Henüz yok

Eşinizin ailesiyle aranız nasıl ?:gossip: Gayet iyi, Allah bozmasın

Kayınvalideniz size kızı gibi mi yoksa gelini gibi mi davranıyor? Gelini gibi davranamayacak kadar az görüyoruz birbirimizi. Çok az görüşebildiğimiz için bir araya gelince herşey çok güzel oluyor. Özlüyoruz yani...

Eşinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın? :aikido:Oturur düşünür öyle birşeyler yaparım.

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı? Kariyerime devam etmek, üniversiteme dönmek, çocuğumuzun olması ve bazı ilgili maddeler :)

İçini dök desem ne söylemek istersin? Çok yorgunum, kaç gündür ayakta sağa sola koşmaktan bacaklarım ağrıyor artık, hala geçmedi ağrısı. Topuklu ayakkabıyla onca saat ayakta olursan olacağı bu tabi..

Bilge'den bu kadar...

.

Evli üyenin soruları
Gerçek adınız ve yaşınız?canan 24

Hobileriniz?sınema ya gıtmeyı ve resım yapmayı cok severım

Fobileriniz?karanlık
Hangi tarz müzikten hoşlanırsınız?:music:o ankı ruh halıme uysun herseyı dınleyebılırım ayırt etmem yanı

Çalışıyor musunuz?hayır tembellıkle mesgulum ınanın buda yorucu:peace:

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi?eeee seyyyy yanı bazen acayıp tıtız bazende sankı sonra ben yapmıycak gıbı dagınık

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi hepsınıde gıyerım ama su seksı olmayı beceremedım kı

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin? ellerımı begenırım bı hocam parmakların uzun ıyı pıyono calarsın demıstı hıc calmadım ama bılınc altımda kalmısmı ne baslasammıkı?

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız? mızmızım bennnnnnnnnnnn
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo: ayyy kocam tabıkıne esmer uzun boylu ......engın ıste bır o benımıcın

Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir?sahıp cıkan anlayıslı

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ?evet evet unuturmuyum
Kaç yıllık evlisiniz?ayın 11 ınde tam 2yıl olcak ama onu tanıyalı 6 tıl oldu

Nasıl tanıştınız.ben yarım gun calısıyodum lıse sondaydım o da orda calısıyodu ne yalan solım ben kandırdım onu ....hi hi hi

Tekrar aynı eşinizle evlenirmiydiniz?evetttttttttt
Çocuğunuz var mı?:baby:yok
Eşinizin ailesiyle aranız nasıl ?:gossip:ıyı benı sevıyorlarrrrrrrr
Kayınvalideniz size kızı gibi mi yoksa gelini gibi mi davranıyor.?kızı yok o yuzden kızım gıbısın dıyor amaıcını bılememayyy fesatlık yapmım ben
Eşinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony:hııııııııııııı otururum aglarım ama onun yanında aglamam dusunurum ayy bılmıyomkı allah korusun yaa

var ama buyuk hedeflerım yok nasılsa kaderımde ne varsa onu yasarım mutluluk huzur ve saglıgımız yerınde olsun yeter
İçini dök desem ne söylemek istersin?:cry:bıraz tembelım galıba bu bılıne....ayyy heyecan yaptım ıcını dok dıyınce aslında cok doluyumda yazmakla bıtmezkııı.ınsanların on yargılarından nefret edıyorum ve dedıkodularından ve kıskanclıkklarından ......ama herseye ragmennn cccokk mutluyum

:cheer2: cok tesekkur ederım ellerınıze saglık benden bu kadar :cheer2:sıradakiiiiiiiiiiiiii

Gerçek adınız ve yaşınız?buket desek/27

Hobileriniz?müzik dinlemek,gezmek, (aklıma başka birşey gelmiyor çalışmaktan hobim kalmamış :confused:)

Fobileriniz?solucan,karanlık,patronum:rant:

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınız?:music:pop müzik (ama kaliteli)

Çalışıyor musunuz?evet/muhasebeciyim:typing:

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi?dağınık olduğumu söylerler:washing:

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi/kesinlikle spor

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin?/yüzümü her noktasıyla beğenirim,ellerimi vs...diğerlerini yazmayayım:crazy:

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız?/anaç ve sevimli
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo:kocam...yani 172 boyunda kumral normal yapılı

kadınına sahip çıkan,kıskanç ama aşırısını sevmiyorum,evine bağlı

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ?evet:oops:

Kaç yıllık evlisiniz?4 bitti

Nasıl tanıştınız.işyerlerimizin farklı illerdeki şubesi dolayısıyla

Tekrar aynı eşinizle evlenirmiydiniz?kesinlikle evet

Çocuğunuz var mı?:baby:yok
Eşinizin ailesiyle aranız nasıl ?:gossip:gayet iyi..

Kayınvalideniz size kızı gibi mi yoksa gelini gibi mi davranıyor.?gerçekten kızı gibi davranır
Eşinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony:açıklama fırsatı bile vermezdim o an biter..:cc_hang:

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı?hangi birini sayayım ki çocuk,para,kariyer :))

İçini dök desem ne söylemek istersin?:cry:çok yoruldum artık dinlemeye ihtiyacım var

Kendi kazdığım kuyu'ya düşeyim bari :bounce:

Bekar üyenin soruları

Gerçek adınız ve yaşınız? :Sevinç ....... Ruhum daha 18'inden yeni gün aldı :D kimlik 32:(

Hobileriniz?: Resim yapmayı severim, deniz kenarında oturmaya da bayılır.;)

Fobileriniz? : Fare ve köpekten korkarım.

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınz?:music:: Ruh halime göre değişiyor, hepsinide severim.

Çalışıyor musunuz?: Şu anda değil.

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi?: Titizz, düzen delisi :scared:

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi: Çalışırken klasik, gezerken spor, sevgilimin yanında seksi:love:

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin?: Gözlerimi, dudaklarımı, vucut şeklimi :bump2:

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız?: Asla anaç olmak istemiyorum yaa bananeee ben annesimiyim, şeker ve seksi :bounce:

Ailenizlemi oturuyorsunuz, tek mi yaşıyorsunuz?: Bu soruyu es geçsek canımm

Sevgiliniz var mı?: özel hayata saygı şekerciğim, :D var tabiii

Nasıl tanıştınız.: söylememmmmm :D
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo:: Kesinlikle esmer olmalı,
Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir?: Kodumu oturturum tipten olacak:biggrin1: yani ondan tırsıcam birazcık yoksa kimse tutamaz:moony: cadılık yaparım valla, adam gibi sevmesini bilecek. Nerde nasıl davranması gerektiğini bilmeli.

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ?: Evet, hatırlıyorum da şekerciğim sananee :stop:

Sevdiğin erkek ailemle birlikte oturacaksın derse kabul eder misin ?: Yaa aman annesi yalnız kalacaksa o zaman kabul ederim. Şimdi benimle birlikte diye anasını sokağa mı atacak, olmaz öyle şey edelim bari napalımm.:fear:

Sevgilinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony: anasını ağlatırım. Öncelikle hiç bişi belli etmem delil toplarım. Diğer hatunla konuşur onu ekarte etmeye çalışırım. Yani işlerimi sesizcene hallederim.:laugh: cadıyım diyorum da siz bana inanmıyoosunuz.

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı?: var tabii hedeflerim ölünceye kadar bitmeyecek bana yaşam enerjisi veriyor. Çalışmak, çalışmak :clap2:

İçini dök desem ne söylemek istersin?:cry::
Söyletmen beni inletmen beni turnalar turnalarrr şarkısını söylerim,

Kızlar yaşamla mücadele etmesini seviyorum zorluklar bana artık ne kadar güçlü olabilidiğimi gösteriyor bundan haz alıyorum. Galiba hayatla ölünceye kadar dans edeceğim. Salsada fena olmaz hanii:common001:

Sıradaki gelsinnn. :D

Evli üyenin soruları
Gerçek adınız ve yaşınız? Senem 26,5

Hobileriniz? Tembellik,işleri savsaklamak,uyumak,alışveriş yapmak,gezmek.

Fobileriniz? Ölmek.

Hangi tarz müzikten hoşlanırsınız?:music: Hint ve arap müziklerinden hoşlanırım.

Çalışıyor musunuz? Nayır.

Evinizde dağınık mısınız yoksa titiz mi? Düzenli ama hasta değilim.

Hangi tarz giyimden hoşlanırsın? Spor, klasik, seksi Hey sexy lady'im.

Vucudunun en çok hangi yerini beğenirsin? Gözlerimi,çok anlamlı bakıyorlarda

Nasıl bir kadınsın? Anaç, seksi, sevimli, mızmız? Kararsız,kaprisli,karamsar,kıskanç.
Beğendiğin erkek tipini tarif eder misin ?:yo: Esmer,uzun boylu,atletik vücutlu,vücudu tüysüz,kirli sakallı,göz rengi farketmez.

Bir erkekte aradığın başlıca özellikler nedir? Cömert olacak,esprili,merhametli,kıskanç,man kafa olmayacak.

ilk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz ? Evet,noldu ki.
Kaç yıllık evlisiniz? 5 yıl

Nasıl tanıştınız. Abimin kankasıydı zaten,tanışmamkmı gerekiyordu,hergün bizdeydi

Tekrar aynı eşinizle evlenirmiydiniz? Kesinlikle evet

Çocuğunuz var mı?:baby: 1 adet.
Eşinizin ailesiyle aranız nasıl ?:gossip: Onlarda kim,tanımıyorum,benim için bir tek eşim var.

Kayınvalideniz size kızı gibi mi yoksa gelini gibi mi davranıyor.? İkiside değil.
Eşinin seni aldattığını öğrendin. Neler yaparsın?:moony: Neler yapmamki.

Hayatınla ilgili hedeflerin var mı? Hayat hedeflerim olmuş olsa bile yine oyununu oynayacak biliyorum.

İçini dök desem ne söylemek istersin?:cry: Offf bence hiç deme,dediğine diyeceğine pişman olursun,bidahada bana selam melam vermezsin borçlu çıkmamak için yani..

Geri