Üyelerle Röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİlİ Üyelerİmİz ;

Sevgİlİ Üyelerİmİz ;

Bu forum, her ne kadar sizlerin isteği doğrultusunda oluşturulmaya çalışılıyor ise de, bizlere yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Konu içlerini kişi / kişileri gösteren cümleleri kurmayınız, istediğiniz / istemediğiniz durumları şikayet bölümüne yazınız ki; gereksiz polemiklere girilmesin... Bilgilerinize M.C
  2. Hayatla Röportaj

Hayatla Röportaj

Hayatla röportaj yaptığımı gördüm rüyamda. Benimle röportaj mı yapmak istiyorsun? diye sordu Hayat. Zamanın var mı? diye sordum.Gülümsedi. Benim zamanım Sonsuzluk dedi Hayat. Ne sorular var yüreğinde? İnsanlarla ilgili en çok neye şaşıyorsun? diye sordum.Hayat yanıt verdi. Çocukluktan sıkılıp büyümek için acele ediyorlar, sonra yine çocuk olmanın özlemini duyuyorlar. Para kazanmak...
  3. Özgün Röportajı

Özgün Röportajı

özgün röportaj Müzikal kariyerinizin üçüncü albümü "Biz Ayrıldık" geçtiğimiz günlerde dinleyici ile buluştu.. Albüme yönelik beklentiler yüksekti.. Çünkü dinleyici Özgün'ün sağlam şarkılarla döneceğine inanıyordu. Gerçekten öyle de oldu.. Bunu eminim siz de hissediyordunuz. Bu psikoloji albümün hazırlık aşamasında sizi nasıl etkiledi? Bu psikoloji tabi ki çok yoruyor insanı....
  4. Redd Röportajı

Redd Röportajı

redd röportaj doğan duru sevgilisi doğan duru ve sevgilisi ingilizce röportaj soruları ve cevapları redd grubu Redd grubu ne zaman kuruldu? Müziğe başlangıç hikayenizi anlatır mısınız? 1996 yılında bir araya geldik, yaklaşık 4 yıl kadar çeşitli kulüplerde İngilizce ağırlıklı şarkılar söyleyerek sahne hayatımıza başladık. Sonra 2000 yılında kendi şarkılarımızı yazmaya ve albüm...
  5. hayatla röportaj

hayatla röportaj

Hepimizin hayatla ilgili düşünceleri vardır...Şimdi hayatın kendisiyle yapılan röportajı okuyacaksınız...Bakalım hayat neler söylemiş? Hayatla röportaj yaptığımı gördüm rüyamda. "Benimle röportaj mı yapmak istiyorsun?" diye sordu Hayat. "Zamanın var mı?" diye sordum. Gülümsedi ve ‘’Benim sonsuza kadar zamanım var.’’dedi. Ne sorular var yüreğinde?İnsanlarla ilgili...

Sayfayı Paylaş