Uygun ödeme koşullu evlere yoğun ilgi

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Uygun ödeme koşullu evlere yoğun ilgi
inova evleri innova evleri innova beylikdüzü fiyat listesi yeşil inşaat
Yeşil İnşaat'ın Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği İnnova evleri projesi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
İnnova evlerininin örnek dairelerini gezmek ve detaylı bilgi almak için satış ofisine gelen vatandaşlar, başvuru formlarını özenle doldurdu. Daire fiyatlarını ve ödeme koşullarını çok uygun bulan vatandaşlar, fazla düşünmeden dairelerden almaya karar verdiklerini belirtti. Projeye destek veren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, "Uygun ürün, uygun fiyata satılınca vatandaş kriz dinlemiyor." dedi.

Konut sektöründe yatırmlarına hız veren Yeşil İnşaat, İnnovia evleri projesi ile krize meydan okuyor. Yeşil İnşaat, Beylikdüzü'ndeki İnnovia evleri projesi ile kriz ortamında bile vatandaşlara ev sahibi olma imkanı sunuyor. Yüzde 20 peşinat, 60 ay vade ve yüzde 0 faizle satışa sunulan daireler vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Satış ofisinde örnek daireleri gezen vatandaşlar, dairelerin satış fiyatını çok uygun buldu. Ödeme koşullarında da uygunlun olduğuna işaret eden vatandaşlar "Peşinat düşük, ayrıca 60 ay vade var. Vade olduğu halde faiz de uygulanmıyor. Şartları elverişli bulduk ve almaya karar verdik" diye konuştu.

Yeşil Kundura Sanayi A.Ş'nin grup şirketlerinden biri olarak 1999 yılında sektöre adım atan Yeşil İnşaat'ın ilk projesi İnnovia'nın birinci etabının kısa bir süre önce satılığa çıkarılan evlerinin neredeyse tamamının tükendiği belirtildi. İkinci etabın evlerinin de hızla satıldığını belirten yetkililer, satış koşullarının vatandaşa uygun geldiğini vurguladı. İnnovia evleri projesine destek veren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, "Vatandaş uygun ürünü uygun fiyata bulunca kriz dinlemiyor." dedi. Satış ofisini ziyaret eden Kadıoğlu "İnnovia evlerinin bulunduğu konum yaşma için çok elverişli. Ayrıca Kısa bir süre sonra Beylikdüzü'ne gelecek olan metrobüs hattına çok yakın. Satış fiyatları da çok uygun. Vatandaşların ev sahibi olması için çok elverişli bir proje" dedi.

İnnovia evleri projesinin 1073 daireden oluşan ilk etabının teslimatı Temmuz 2009'da yapılacak. 2'inci etabın da 110 bin metrekare üzerinde 3 bin konut olarak inşa edilecek olan evleride 24 ay içerisinde teslim edilecek. İnnovia evlerinin ikinci etabında kısa sürede 1563 dairenin satıldığı belirtildi. İnnovia evlerine yabancılarında çok ilgi gösterdiği ve evlerin yüzde 13'nün yabancılara satışının gerçekleştiği açıklandı.

İnnovia ikinci etapta daire fiyatları şöyle: 1+1 daireler 69 bin TL ile 95 bin TL arasında, 2+1 dairler 109 bin TL ile 148 bin TL arasında, 3+1 dairelerde 139 bin TL ile 175 bin TL arasında fiyatlarla satışa sunuldu.
 

Benzer İçerikler

Üst