Vardiya Defteri

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Vardiya Defteri
Hadi defter tutalım... Her gelen saati girsin, canı ne söylemek, kime söylemek istiyorsa dilediğini söylesin... Günlük gibi de düşünebilirsiniz. Söylenenlerin birbiriyle ilgili olmasına da gerek yok. Dedim ya, içinizden ne gelirse o an itibariyle...

11.06 Sabah kalkıp eşimi gönderdim ve o gittiğinden beri bilgisayarın başındayım. Birşeyler de yemedim ya. Gidip yemeliyim.

Ce: Vardiya Defteri

11:35 bende çocuklarla babalarını gönderdim, köpeğimle yürüyüşe çıktım.Ev dandini pc nin başına geçtim.Hem işlerimi yaparım hemde pc başında olurum gibi geliyor.Bakalım.

saat 10.30 da iş yerine geldim uykumu alamadım hala uykum var ruhen ve bedenen yorgunum moralim bozuk bugün asabiyim...

höfffff satt 11.51 benim kocam yine keçilere gitti..:mad: adana dan getirecekler bu defa..sıkıldım bu keçilerden artık ben!!! bu ne bu ya..bir de bu adam mühendis hesapta..aslen çiftçi de beni mi kandırıyo anlamadım ki :irvine:

11.50 Artık öğlen oldu. Ben hala birşeyler yemedim. Duş mu alsam ne yapsam. Bu ampul ne geziyor burada acaba... Susadım bari su içeyim.

Saat 12:54 ne yaptım nevresimleri değiştirdim.Çok terledim.Bu sıcaktada hiç ev işi yapılmıyor.Bir sigara molası verdim.

18.55 Eşim içeride, mutfakta birşeyler yapıyor... Çok susadım. Aklımı kurcalayan bir sürü şey var. Canım pilav istiyor...

12.04 Akşam eşimle ayrı ayrı iftar yapmak zorundayız, sadece erkeklerin davetli olduğu bir iftara gidecek. Hiç hoşlanmadım bu işten...

Geri