Viks sinüzite iyi gelir mi nasıl kullanmalıyım?

B

brgltprk

Forum Okuru
Viks sinüzite iyi gelir mi nasıl kullanmalıyım?

Viks sinüzite iyi gelir mi melek kadınlar kulubü sinüzite viks forum'da.​

Ben bildim bileli baş ağrılarım vardır. Biraz uyuyunca geçer şuan ilaca ihtiyacım yok ama ilerisini bilemiyorum. İleride ilaca ihtiyacım olur mu bilmiyorum şuan 1 yaşında yavrum var baş ağrım tutunca onunla ilgilenemez oluyorum. Oğlumda tam ilgi istediği bir zaman baş ağrım olduğu zaman uyumazsam geçmiyor. Viks sinüzite iyi gelir mi öyle bir yazı okumuştum sizlere de sormak istedim.

Merhaba
Baş ağrılarının bir nedenidir sinüzit. Sinüsler aslında burun boşluklarımızda bulunan havayı nemlendirir ve kuru soğuk hava solumamıza gerek kalmaz. Sinüzit ise bu bölgenin enfeksiyonudur. Sinüzit olan bir kişi burun üst kısmında doluluk ve basınç hisseder. Sinüzit ağrısı çekenler özellikle göz çevresi ve başın arka kısımları alın kısmında oluşur. Özellikle burun tıkanıklığı da bu hastaların en belirgin belirtisidir. Sinüzit olanlar burun akıntısı yaşamazlar aksine burun tıkanıklığı yaşarlar. Peki viks sinüzite iyi gelir mi? Şu soğuk algınlığında kullandığımız vicks tam olarak sinüzit için de iyi geldiği söyleniyor. Kas ve eklem ağrılarına da iyi gelen viks ile migren ya da sinüzit ağrılarınıza da şifa bulabilirsiniz. Ağrıyan yerinize bir miktar alıp masaj yaparak ovun ve uyuyun.

Ve sizin için önemli bir yazı ''doğal yöntemlerle sinüzit tedavisi'' linkten hemen tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sinüzit ağrısı geldiği zaman ilaç yerine doğal yöntemler deneyebilirsiniz.

Geri