Vücutta sebepsiz yere oluşan morarmaların sebebi nedir?

  • Konbuyu başlatan selma-11
  • Başlangıç tarihi
S

selma-11

Forum Okuru
Vücutta sebepsiz yere oluşan morarmaların sebebi nedir?

Vücutta sebepsiz morarmalar melek kadınlar kulubü vücutta sebepsiz morarmalar neden olur forum'da.​

Arkadaşlar annemin vücudunda 2 haftadır morarmalar oluşuyor. Vücudunun değişik kısımlarında oluyor bu morarmalar. Vücutta sebepsiz morarmalar neden olur fikriniz var mı? Yani öyle bir yere çaptığını filan düşünmüyoruz o da aklı başında zaten sebepsiz yere oluşuyor bu morarmalar. Biz ne yapmamız lazım bu durumda? Ciddi bir durum olabilir mi arkadaşlar.
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Cildinde oluşan çarpmadan farklı kendiliğinden oluşan morarmalar ciddi hastalıkların habercisi olabilir. Bu ihmal edilmemesi gereken bir durumdur. Morarmalar yani sebepsiz yere oluşanlar kan hastalıklarının habercisi olabilir. Bunun için hematoloji ya da dahiliye bölümüne başvurabilirsiniz. Stres kaynaklı da olabileceği gibi yani psikolojik ama öncelikle tahliller vs yapılarak durum analiz edilmeli zaten bir şey çıkmaz ise psikiyatriye yönlendirir doktorunuz. Morlukların nasıl oluştuğunu bilmiyorsanız bunun için ihmal edilmeyecek bir durum olarak doktora görünmede fayda var. Sebepsiz morarmaların sebebini kan hastalıları olduğunu demiştim evet lösemi gibi bazı kanser türleri de buna sebep olabilirsiz mutlaka görünün doktora. Umarım kötü bir sonuç değildir.

''Vücutta durduk yere morarma yaşayanlar'' bu yazımızı da inceleyin derim. Vücutta durduk yer morarmalar oluyorsa size tavsiyemiz doktora görünmeniz.

 
Üst