xenical kullanan varmı melekler

selin hnm merhaba nereden temin ettiniz acaba?

Bi haftada gerçekten 3 kilo verdinzmi ? Ben dün aldm bugn kullanmaya başladm bakalm etkisini görebilcekmyim 20 kilo fazlam var :(

Merhabalar sevgiler saygilar öncelikle ilacı eczacım tavsiye etti 1 haftadır kullanıyorum 4.7 KL daha zayıfim diyet ve birazcik egzersiz ben yürüyüş yapıyorum ise yarıyor ve eczanelerde satılıyor

Bende xenicali 1haftadir kullaniyorum.. Ciddi dercede yag attiriyor vucuttan gunde 3 defa yemeklerden hemen sonra iciyorum eczacim bu sekilde onerdi.. Zayifladimmi bilmiyorum henuz tartilmadim 10 kilo fazlam var son zamanlarda kullanip zayiflayan varmi bilgilendirirseniz sevinirim..

Thincalle bugün beşinci günüm...sekiz yıldır veremediğim Üstüme yapışan kiloları verme umuduyla başladım,,,verenler lütfen paylaşsın.,,

22 gundur thincal kullaniyorum..2.5 3 kg anca verebildim..1 ayda 10 kg verenler var..tam etkiyi ne zaman gostercek acaba tecrubesii olan var mii :)

22 gundur thincal kullaniyorum..2.5 3 kg anca verebildim..1 ayda 10 kg verenler var..tam etkiyi ne zaman gostercek acaba tecrubesii olan var mii :)

Arkadaşlar ben de başlayacağım ancak yağdız yenildiğinde vücuttaki yağları atmaya yarar mı? Bir de öğün atladığımda da alayım mı?

kızlar ben thincal çalışam nir mümessilim :)) ve kilo problemim var yarın bende başlıcam sizi günbe gün bilgilendircemmm

xenical xenical kullananlar yan etkileri fiyatı zenical kullananlar
sevgili melekler bn kilolarımdan çok müzdaribim bn diyet yaptıkça kilo veremedğim gibi daha da fazlasıyla geri almaktaydım nese uzatmayım lafı çok şey dendm ettim ama olmadı en sonn da endokrin polikliniğine gittm bana doktor xenical die bi hap verdi raporlan inşallh işe yarar yarıo gibi de 3.haftann başındayım yaklaşık 6-7 kilo verdim ama daha çooook vermm lazım bnm gbi kulln arkdaş varmı varsa yazsın gelişmeleri beraber takip edelim yoksada bn yine size burdan yazacağım
allahım inşallah bu işe yarar son çarem

Geri