xenical kullanan varmı melekler

"zeynebimnazım" kullanıyormusun nekadar oldu nasıl gidiyor kilo verebildinmi dr kontrolündemi başladın

korkuyorum

iyi günler ben 10 gündür xenical kullanıyorum henüz kilo vermedim ilk başlarda normal dışkı ama arada yağ çıkarıyodum şimdi çok fazla yağ çıkmıyo hafif ishal gibi oldum bağırsaklarımı bozmuşum gibi yeşilimsi dışkı çıkarıyorum biraz yağlı. çok fazla gaz çıkışım oluyor kendimide çok halsiz yorgun hissediyorum acaba ilaç böyle bir etki yaparmı yoksa artık tatilemi ihtiyacım var bilemedim kullananlar yorum yazarsa sevinirim

arkadaşlar bu ilacı almak için önce bir iç hastalıkları uzmanına gidin yada diyetisyene devlet hasanelerine gidebilirsiniz doktor size çeşitli testler ( kan testi) tahliller yapıyor ona göre bu ilacı veriyor üstelik sigortada bu ilacı karşılıyor benden size tavsiye kendi kendinize gidip eczaneden almayın 2002 yılında XENİCAL kullandım yanındada doktor Reductil vermişti o dönemde reductilin zararlı olduğuna yönelik söylentilerde çıkmıştı sonuç olarak 15 kilo verdim 2 ay yada 3 aylık bi kullanımdı bıraktım kullanım genelde 2 ile 3. haftalarda kilo verirsiniz ayrıca tuvalete gittiğinizde sürekli yağlı bir dışkı olur ve tuvaletiniz olmasa dahi varmış gibi hissedersiniz bunun dışında yan etkisini görmedim ama ilacın reçetesinde birsürü yan etkileri olabilir diye yazıyor sonuç olarak ilacı kullanırken 18 yaşında değildim o yüzdende olabilir belki ama yinede yazmak isterim tüylenme problemi oldu sırt bölgemde yanak çevremde bu sorun hala var ayrıca ilacı bıraktıktan 1 sene sonra verdiğimden çok daha fazla kilo aldım bu ilacı başka kullanan arkadaşlarımdada fazla kilo alma sorunu oldu bilginiz olsun son olarak ilacı kullanırken vücut vitamiinsiz kalıyor ve ek vitamin hapları kullanmak gerekiyor oyüzden mutlaka doktor kontrolünde kullanın çünkü doktor her ay test yapıyor umarım açıklayıcı olmuştur sağlıcakla mutlu kalın inş. :)

Kizlar cok ozendirdiniz beniii78 kilo oldum troidim var cok zor kilo veriyorum :'(Bu gun eczaci yok kaldirildi dedi ist avcilardayim nereden temin edebilirim bilen varmi? ben arastirmaya dvm ediyim bulurum insallah

aqrkadasim ben de bu hapi kullandim yalniz biraktim yine Kilo aliyorum..hapin yarisinda Kilo alimim Durdu..simdi tekrar bslicam ama ben cok veremedim..tekrar alacam tavsiyeleriniz varmi?

sevglerimle

nasıl temin edebilirim acillllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kolay gelsin aynı kilo prblemi annemdede var ben zonguldak ereğlide oturuyorum ilaç hiç bir yerde yok siz nasıl aldınız bende almak istyorum ama bulamıyorum:diyet:

Ben internet yolluyla satin aldim bullamiyordum eczanelerde internetten siparis verdim ve cok cabuk geldi siparisim sanirsam 5 gunde gelmsiti istersen sana da adresi vereyim!acomplia-reductil.net

Kizlar cok ozendirdiniz beniii78 kilo oldum troidim var cok zor kilo veriyorum :'(Bu gun eczaci yok kaldirildi dedi ist avcilardayim nereden temin edebilirim bilen varmi? ben arastirmaya dvm ediyim bulurum insallah

Bende bulamıyordum bir arkadaşımın tavsiyesiyle internetten sipariş verdim ve siparişim 5 günde geldi ilaç da orijinaldi istersen adresi veriyim sende bakarsın lazım olur belki! acomplia-reductil.ne

Geri