xenical kullanan varmı melekler

yanıtınız için çok teşekkür ederim. kalıcı sıkıntılar derken neyi kastettiniz acaba..? tekrar kilo aldınız mı peki?

zenical

merhaba kilo verebildiniz mi acaba şu an durumunuz nasıl.bnde kullanmayı düşünüyorum

xenical lütfen geri dööön!!

sevgili roche yetkilileri burdan size sesleniyorum bu ilaç süper neden piyasada yok lütfen gelsin artık.aramadığım yer kalmadı tüm türkiyede bu ilacı arattım temin edebileceğim bir yere yönlendirebilirsiniz.herkese tavsiye ederim hiçbir yanetkisi yok 42 bedenden 36 bedene inceldim dolaşım sorunum ortadan kalktı lütfen bu ilacı bulabileceğim bir yer söyleyin

sevgılı arkadaslar bende bugun aldım 15 kılo fazlam var bu ılaca umıdımı bagladım ınsallah bende verırım bu kıloyu atarım artık bende saklanmadan gıyınmek ıstıyorum. herkeze bol snslar

Xenical acil!!!!

arkadaşlar ben bu ilacı satan eczane bulamadım :( siz nsl buldunuz ?temin eden biri varsa iletişime geçeblir myz ltfen bana da alsa ücretni htta dha fazlasını vrsem olr mu?çnkü bu ilaca çk ihtycm var yrdmc olrsanz çk swnrm

Ben yeni aldım halen istersen yardımcı olabilirim...arzu

sevgili roche yetkilileri burdan size sesleniyorum bu ilaç süper neden piyasada yok lütfen gelsin artık.aramadığım yer kalmadı tüm türkiyede bu ilacı arattım temin edebileceğim bir yere yönlendirebilirsiniz.herkese tavsiye ederim hiçbir yanetkisi yok 42 bedenden 36 bedene inceldim dolaşım sorunum ortadan kalktı lütfen bu ilacı bulabileceğim bir yer söyleyin
Ben yeni temin ettim sen nasıl bulamıyorsun.....arzu

ben aldım istersen sanada yollarım..izmir

arkadaşlar fiyatı nekadar nasıl kullanıyorsunuz bende isityorum ama korkuyorum 20 kilo fazlam var nekar süre nasıl kullanmalıyım

Geri