Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

kaçıncı günü taktın ve kaç gün yakı üzerinde kaldı canım

Meraba kizlar bende yaklasik 1 yildir evliyim.ve malesef korunmamiza ragmen gebe kalamadim butun testlerimi yaptirdim.bende sorun yoktu fakat esim sperm testini yaptirmadi ikna edemedim bende kendimce biseyler yapıyorum bu ay belime yaki yapistirdim ve preseed kullandim.eger olumlu sonuc alirsam.muhakkak yazicam buraya umarim en yakin zamanda hepimiz evlat sahibi.oluruz.aminnn

Evet kizlar benim kaynanm ve bir cok tanidigimda bu yolla hamile kalmis ve bnde bi dusuk yaptim ve hemn arkasna yaki yontemni denedim bakaLim ins olur bizmde bebismz ☺

Ben hamile kalmak istiyorum fakat suan adetimin ikinci günü hemen bitimindemi yakibelime aticam acaba ve kacKac gun kalması gerekir belimde

Ben hamile kalmak istiyorum fakat suan adetimin ikinci günü hemen bitimindemi yakibelime aticam acaba ve kacKac gun kalması gerekir belimde

Yakı ile hamileliği deneyin zaten yakılar iki gün kalıyor maksimum üç gün. Daha doğrusu sizdeki yanmayı bitirdiğinde yakınında görevi bitmiş oluyor. Hemen bitiminde yapmanız gerekiyor. Ya da yumurtlama dönemine yakın bir zamana üç gün kala kullanabilirsiniz. Hayırlı haberlerinizi alırız inşallah.

Mrb ben bisy sorucaktim bu yakiyi tam nereye yapistiricaz ve adet olmadan yapistirsam olur mu yada yumurtlama gunu olmadan yapistirsam olur mu gene hamile kalabilir miyim yani illa yumurtlama gunu veya adet zamanimi olmasi lazim onlar olmadan taksak kalamaz miyim hamile...

Geri