yardım ne olurrr

Ce: yardım ne olurrr

ewet hamıleyım de ben cıkaramadım sızı hafızamı zorluyorum ama :D:D:D:D:D sagol ablacım senınde yardımın ıcın sanada en mucux kendıne ıyı bak senınd eıkı evladın varmıs allah bagıslasın abla allah analı babalı buyutsun ınsallah

selam diyar bende 10 yıllık evliyim.bende neler yaşadım ama yılmadım sana tavsiyem içinde eşine karşı hala "EVET BEN BU İNSANI KAZANABİLİRİM"duygun hislerin varsa savaş derim sana.Daha yolun başındasın canım hamilesin ama kadın her yerde ve her zaman kadın.Maalesef erkekler hamile falan dinlemiyor çok üzgünüm onu kendi haline bırak herşeyi oluruna bırak güzelim.TÜM GÜZELLİKLER SENİNLE OLSUN CANIM ALLAHA EMANET OL

Dİyar Senİnle Nasil Özel GÖrÜŞebİlİrİm Belkİ YalniŞ Anlama Olabİlİr

dıyar seninle nasıl özel görüşebiliriz veya bana isminin baş harfini yazarmısın belkki aramızda yalnış anlama var bekliyorum

ardaşlar meraba nasılsınız? googleden sabır ya rabbi diye girdimburayla karşılaştım
hemen üye oldum. :yo:

arkadaşlar ya ben çokmutsuzum. evlilikte bişeyler yürümeyince yürümüyo. erkekleri anlamak çok zor .hayatımda hep onlar yüzünden mutsuzluklarım oldu. evlenene kadar babamdan sonrada eşimden çektim :cry:hiç bişey benimutlu edemiyo.çok yalnızım .erkekler çok kötüler yaa.

Tatlım dert köşesini açıp yeni konu açarsan daha iyi olur. Başka yeni bir konu aç. Görmeyebilirler burası başka bir arkadaşımızın konusu.

Geri