yardım ne olurrr

Ce: yardım ne olurrr

oyy diyarım canım benim kıyamam gülüm sana ben.canını düşün gülüm.o miniğini düşün.hem de sen benim gibi yenisin.ilk yıllarda olur diyor hep ablalarımız yaaa'sıkma canını bebğim.emek vermeden karşılığını alamazsın.anne oluyorsun artık o ve senin mutluluğun çok önemli.canım mutlu olacaksın amayeterki sabret.karar vermek için çok erken daha.
çok öpüyorum tatlişim ben seni.karnını okşa da bebişin teyzesini hissettsin.oyyy canım yaaa!

canım sen bıde hamılesın.kendını uzme .ya ne bılım yasım belkı akıl verecek kadar buyuk degıl ama(21)hep derler bebek herseyı degıstırır dıe.ben hep aılemden buyuklerımden öyle duydum.sen bebegını dusun.ve o dogduktan sonrakı gunlerı emın ol buyuklerın dedıgınde vardır bı hayır..sen uzme o tatlı canını..ınsallahg bebegın olduktan sonra degısır hersey..ya cok uzuldum..saygıda kusur yok.yaptıgın seyler cok guzel..kocan daha belasınımı ıstıo???sen sen ol konusmaya devam et..o elbet bıyerlerden akıl alıodur sen kaynaga dogru gıt..derım sahsen..ve kocanı kazanacagına emınım..canım neolur uzulme bebegıne dusun..

cok sagolun ya vallahı ıyı kı varsınızzzzzzzz canlarım benımmmmmmmmmmmm ewet sabredecegım baska coxumum yok ınan yorumlarınız benım ıcın bı moral oldu yanlız hıssederdım kendımı hep ama aslında ben hıc yanlıs degılmısım cok tesekkur ederım sızlere allahım sızlerı kazalardan belalardan sorunlardan korusun hepınız mutlu olun yaaa

nur ablam bende buyuksun:):):):)sorunun kaynagı bellı aslında kaynanam kaleyı ıcerden cokertıyo:):):):)o olmadıgı zaman gayet ıyı ufak tefek oluyo ama canımı yakmıyo soyledıklerı o varken ıse hersey daha beter oluyo bazen dusunuyorum cok ılgı gosterdım sımarttım bı tarafları kaldırttım acaba o yuzden mı dıye cunku evlı olan hıc bı arkadasının karısı ıc camasırana kadar utulemıyo hatta butun kıyafetlerı utusuz bense en ınce detaya kadar ıncelıyorum belkı de sorun bu anlamaya calısıyorum cozum bulacagım sızlerın sayesınde hepınıze mucuxxxxxxxxxxxxlarrrrrrrrrrrrrrrrrr

canım bak dedıgım cıkmıs..arkasında bırırlerı var..ya bak mesela az gorusun kaynananlarla bı ara..azaltın gıdıp gelmeyı veya konusmayı..veya gıdınce hıc sorunlarından bahsetme..kocanla kendını accayıp ıyı goster...kıskandır..bıseyler yap..ondada ılgıyı kesmeye basla yavas yavas (kaynanana)bı sınır yap kendıne onu asma...kocanlada elınden geldıgı kadar konus ona nebılım kendını hıssettır..anladın onu sen:)sen bunları dene bıkmadan usanmadan o elbette donecek sana..hersey utuyle olacak degıl ya:):):):)(yanlıs anlama esprı yapmaya calıstım) canım sen sakın uzulme olmazsa özelden felan msj at.konuslım..sana gercekten cok uzuldum.canım benım..sen bebegını dusun ..ınan o dogduktan sonra evıne baglanacak..

ya ben anlamıyorum bu erkekler ne istediklerini bilmiyolar seversin dert sevmezsin dert boş ver diyarım kocanı düşünecek zaman değil gelinimi düşün kendini düşün bebeğin ikinizede hayır getirsin inşallah

bende ilk hamileliğimde bunları yaşadım sürekli ağlıyordum çaresizdim.aldattığını bile söyledi.bana kayınvalidemler yardımcı oldular onu uyarıpbu dönemi atlatmasını sağladılar. biraz uzun sürüyor.sen kötü olma başkasını ara koy...

oyy minik annem benim burdamişşş. diyarım nasılsın diyemicem seni üzgün gördüm ablacım ben ecren ablan.. canım her ewlilikte böle aksilikler anlaşmazlıklar oluyor sabır canım sabırr. takma kafana üzülmemeye calış bırak oluruna . üzülüyorsunda noluyo üzüldüğünle kalıyonn. alttan al canım kırgınlığı uzatmaa. bak bebeiş olcak az kaldı allah sağ sağlim kurtarmayı nasip etsin. seni sewiyorum canım. çekip gitmek yokk şişşştttt

canım bence de kayın valideyle arana sınır koymaya çalış. benimki de çok genç ne kadar da olsa arma sınır koyuyorum boşuna dememişler samimiyetten maraz doğar. sen sadece bebişini düşün.

Dİyar Ben TÜlsÜ35 YalniŞ Mi Anladim Acaba Sen Hamİlemİsİn Benİmle Temasa GeÇ Sen Benİ Bİlİyorsun Dİyarcigim KAYINVALİDE KONUSUNA GELİNCE SEN İŞİNİ BİLİRSİN CANIM BENİM YUVANA BAK SEN KOCANA BAK ÖPÜYORUM SENİ

Son düzenleme:
Geri