yardımmmmmmmmmmmmm:(:(:(

Cimcime_Prenses

Üye
Üye
yardımmmmmmmmmmmmm:(:(:(
yardımmmmmmmmmmm

melekcikler lütfen yardım edin bana kalçalarım çok büyüdü bacaklarım çöp gibi kalçam küp gibi oldu :(

karnımda fazla yok ama kocaman kalçam var

aranızda ben şunuları yaptım kalçalarım süper oldu diyenler lütfen beni yanlız bırakmayın.

yaptıklarınızı banada söyleyin hangi egzersiz hangi diyet. 5 kilo fazlam var lütfen yardım edin :(

:grev:

Canım benim öncelikle karamsar olma stres yapma kilomu veremem diye tamam mı ben diyet yapmayı çok denemedim arada bir farklılık için denedim:)tavsiye edebileceklerim şunlar:sıkı bir kahvatı yap kahvaltıyı iyi yaparsan öğlen saatlerinde pek acıkmazsın.unutma öğlen saatlerinde yediğin sana yağ olarak geri dönecek öğlen yemeğinden önce ara öğün yemeyi unutma öğlen saatinde beyaz ekmek yememeye dikkat et ve öğlen acıktığında yemekten önce elma ye elma insanı tok tutar daha sonra sırasıyla su iç 1.5 bardak ardından da salata ye daha sonra istediğini yiyebilirsin böyle diyorum çünkü doyduğunu hissedeceksin hiçbişey yemek istemeyeceksin.akşama doğruda ara öğünlerle beslen 6dan sonra yeme.artı pirinç pilavı bulgur pilavı makarna yeme beyaz ekmek yememeye dikkat et.günde 1 saat yürüyüş yap ve dans et dans kalçalara şekil verir unutma.bunlar benim tavsiyelerim inşallah sana yardımım dokunur bitanem ama inanarak başla olurmu inanmak başarmanın yarısıdır biliyorsun.öpüldün canım

Kalca sorunum olmadi canim,ne diyecegimi bilmiyorum fakat yag yakmak icin,yesil cay ve balli limonlu yada balli elma sirkeli suyu deneyebilirsin.Ayrica kahveyi cok tuketiyorsan azaltman sana yardimci olur.

Geri