Yasmin icmeyi 2 defa unuttum

Yasmin icmeyi 2 defa unuttum
1 2 gün doğum kontrol hapını içmeyi unutanlar hamile kalabilir mi ? yasmin hapını içmeyi unutanlar
Hanimlar merhaba. Ben 10 agustosta yani reglimin 3.gunu yasmin kullanmaya basladim. 16 ve 22 agustos da hap kullanmayi unuttum ve 22 agustos ovulasyon donemimdi. Esimle korunmadan iliskiye girdik. Ben hapi unuttugumu 23 agustos 23.00 civari fark ettim. Yerine ekstradan hap alamadım. Hamilelik ihtimalim var mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım en son ne zaman adet olmuştun. Adetine ne kadar süre var ?

Bu arada bir gün unutma ile hemen hamile kalınmaz. Senin yaşadıkların muhtemelen psikolojik bir durum gibi görünüyor. İlacı kullanmasan bile bi önceki gün kullandığın ilacın kanında etkileri vardır. Öyle çok basit şekilde hamile kalamazsın ki ?

Bu arada bir gün unutma ile hemen hamile kalınmaz. Senin yaşadıkların muhtemelen psikolojik bir durum gibi görünüyor. İlacı kullanmasan bile bi önceki gün kullandığın ilacın kanında etkileri vardır. Öyle çok basit şekilde hamile kalamazsın ki ?
Ilaca yeni baslamistim. Ilk kutumdu yani. 8 agustos regl tarihim. Ilaca 10 agustosta basladim. Bu sabahta mide bulantisi kusma olunca endise ettim

Hayatım ben hemen hamile kalabileceğini düşünmüyorum bir iki günlük unutma ile bu işler olmaz. Sen yine de çok fazla sıkıntıya giriyor isen test yap hayatım ama göreceksin ki hamile değilsin.

Merhaba hanimlar !
Yazismalarinzii okudum vede bende bununla ilgili bir sey sormak istiyorum. Ben iki bucuk ay once dogum yaptm ve bir ay once dogum kontrol ilacina basladm. Doktorum bana emzirmeye ozel bir ilac verdi . Ilacin yan etkisi mide bulantisi bulunuyor ve ader gelmeme olanagi. Ve ben de shanda siddetli mide bulantim var vede adetim gelmedi doktorum normal dedi eger ilaclarini unutmadan icdiysen. Bende ilac lwrimi saydm farkettim ki iki gunun ilacini icmemisim ve inanin nasil unutmusm anlam veremiyorm. Suanda asiri asiri tedirginim bulantim cok gun boyu devam ediyor sabahdan uyuyana kadar vede mide agrm var hamile olma ihtimalim varmi ?

Hayatım malesef ilacı içmez isen içmeyi unutur san bir iki gün sonra bile olsa iki tanesini birden içmen gerekiyordu hamilelik gibi bir ihtimali çok fazla düşünmesem de ihtimal var mı diye sormuşsunuz tabiki ihtimaller dahilinde. Umarız hamile kalmazsını şu ada beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. Dediğim gibi adet olacağınızı ve hamile olmayacağınızı düşünüyorum. Çok var mı daha adet olmanıza ?

Yarin olmam gerekiyor adet ama doktorum bana dedi ki
iilaclari kullandigin zure zarfinda adet gormen munkun deil. Yani anliyacagin adet gormeyecegin oyuzden cok tedirginim. Birde sole bisey var ilaci isctigim zaman bir yan etkisini gormedm taki adet donemime bir hafta kala sizce bu normal mi? Vede ben ilaca basladigim gunu tam olarak bilmiyorum yani ilaci aldigim gun mu basladm yoksa ertesi gunmu. Yani ordan yola cikarak diyorum ki belkki ilaci aldikdan iki gun aonra basladm ilaclara. Uff cok karisikj kafam

Geri