~YaSo~ nun Günlüğü :)

Günlük;kısa ve net yazacağım sana bu akşam.Ailemden ayrılık fena moralimi bozdu mümkünse biran önce yaz gelsin.Sevdiğimi de göremedim zaten.Umutsuz bir durum ve ben hala umut bağlamak için yer arıyorum karar aldım ne yaklaşmak için bir çaba harcayacağım ne de peşinden takip edip,koşucam!Kaderimse beni her halükarda zaten bulur,kaderim değilse hiç olmaz sadece kendimi yıpratmış olabilirim.Çarşamba günü lab derslerimiz var eğer derslerimize girerse ne ala girmezse unutmaya çalışıcam.Kararılıyım çünkü ümit edip kırılmaktan korkuyorum.

Ve 14 gün aradan sonra onu gördüm :) 14 şubat ve14 gün sonra.Yüzünü net göremedim yandan ve uzaktan gördüm ama bu bile yetti.O beni görmedi tabi ışık açık olduğu için içerisi net görülüyordu ve yalnızdı,bir kağıda birşeyler yazıyordu.Özlemişim.Yarında lab dersi var dua edebiliyorum sadece.Ayrıca bütün meleklerin sevgililer günü kutlu olsun :) Ben bu günü hiç sevmem aslında,saçma buluyorum ne yani sevgilisine adam sırf sevgililer günü diye,kendini mecbur hissettiği için mi hediye alması gerek.Saçma halbuki sevgilin senin hiç tahmin etmediğin zamanda içinden geldiği için düşünüp hediye alsa daha da güzel olmaz mı?Neyse pal fm de bir şarkı çalıyor şuan aklıma gelen kişiye sevdiğime gelsin bu şarkı:Burcu Güneş-Selami Şahin Ben bir tek adam sevdim!

Çok seviyorum günlük çok.Mantık iptal bende neredeyse.Bir an hışımla unutucam diyorum sonra yapamadıkça umut bağlamaya başlıyorum hemde ortada umut bağlayacak bir neden yokken.Görmedikçe yokluğuna alışmak daha kolay geliyor ama bir bakıyorsun ki hiç tahmin etmediğin anda karşına çıkıyor bir kez baksa bile kafanda bir sürü şey kurup duruyorsun.Bugünde öyle oldu göremicem herhalde artık onu lablardan çıkmaz derken kafamı çevirdiğim an onu gördüm ve göz göze geldik utancımdan hemen kafamı çevirdim tabi.Telefonda konuşuyordu 1 dk sonrasında cesaretimi toplayıp ona baktığımda(tabi bu bekleme sırasında arkadaş hocaya bir şey sormaya gitmişti bende onu bekliyordum)diğer 2 asistanla lab malzemeleriyle uğraşıyorlardı raflardan bir şeyler arayıp onları ayırıyorlardı tabi o da işiyle ilgileniyordu bu sırada :( Bu arada lab derslerimizede girmiyor tanışma imkanım 0'a indi :( Onu görmek beni mutlu etsede mutsuz eden birşeylerde var bende.Neyse geçelim bu konuyu ya bu aralar dersler başlar diye bir hafta okulu ekmedim ve pişman oldum!Hiçbir hoca ders işlemedi deli olmamak elde değil geçen sene neredeyse hepsi ders işlemişti ben gelmemiştim bu sene ders işlemiyorlar ben geldim keşke bir hafta okulu ekseydim ailemle daha çok vakit geçirirdim en azından.

Günlük;lab tamiratı bitti bu da onu görme olasılığımın çok çok aza indiğini gösteriyor çünkü okulun dışındaki tek katlı lab idaretendi.Ve şimdi okulun içindeki asistanların çalıştığı özel bir bölüme geçtiler off bugün okula gittim arkadaşlarla buluştuk ve giriş katında beklerken onu gördüm bir tane hocanın odasından çıkıp kendi çalıştıkları laba gitti.Başını yere eğdi ve gitti.İçeri girerken beni ve arkadaşlarımıda gördü ama içerden çıkmadı eğer beni farketmiş ve hoşlanmış olsaydı kendince bir bahane yaratıp o odadan çıkardı.Nasıl unutucam ya nasıl engel olucam ben kalbimin onun için atmasına.Sinirlerim bozuldu artık.Görmicem onu bir süre ve sonra sınavlarda tekrar bana kendini hatırlatıcak!Neyse okulda arkadaşlarla buluştuk bir güzel gezdik,eğlendik.Çok güzel bir gündü.Derslerin yoğunlaşmamasından önce iyi geldi banada diğer arkadaşlarımada.

Neden az görüceğimi söylemeyi unutmuşum lab dışardaki binadayken ben tam o binanın karşısındaki banklara oturup zaman geçiriyordum onu belki görürüm diye şimdi o hayal bitti...

Of günlük ya unutmaya çalışıcam dedim ya demez olaydım görmezsem daha kolay unuturum evet bu doğru ama tesadüf müdür bilmem hergün görüyorum onu.Hadi okulda anladım da market ne alaka??Geçen dönemin sonlarında onu yine bizim mahallede görmüştüm ama yurda gelince yok ya sanırım ben benzettim falan dedim ama bu akşamda onu markette görünce buralarda bir yerlerde yaşadığına karar kıldım.Bugün okulda gözüm onu aramadı desem yalan olur ama görmedim ve çok şükür dedim görüpte daha kötü olmaktan iyidir.Arkadaşla çıktık okuldan saat 19:00 gibiydi.Oyalana oyalana bizim mahalleye geldik markete girdik almamız gerekenler vardı herşeyi aldık kasaya doğru ilerliyoruz birde ne görim karşımda o.Bu sefer baktım ona gözlerine baktım,renkliydi yakın olmadığımız için mavi mi yeşil mi yoksa ela mı seçemedim.Ben cesaretimi toplayıp baktım da o bakmadı etrafına bakındı yanında da arkadaşı vardı.Ben ona sırılsıklam aşıkken o benim varlığımdan bile haberdar değil.Kum kurdu gibi başımı kuma gömüp çıkarmamak istiyorum!

Sizlere sevgiden söz etmek istiyorum,
Halbu ki en çok kendi sevgimden utanıyorum, bir çocuğun oyuncağını saklaması gibi saklıyorum sevgimi hepinizden, düşmanlık değil bu benimkisi, korkaklık…

insan en zor elde ettiğini kaybetmekten korkar, benim de korkum budur, siz bilir misiniz bir sevgi nasıl bulunur…

Sizlere sevgimden bahsetmek istiyorum,
Karanlık, bir ustura gibi ikiye bölerken hayatımı, tam o anda bulduğum sevgimden bahsetmek istiyorum…
Bir dilenci gibi kapılarınızda gezerken, bir sahte gülücük için, öylece orada bir sundurmanın altında bulduğum sevgimden, karabasanlar bölerken gecelerimi, bir aydınlık gibi içimi saran sevgimden…

İki kişinin aynı anda yürümesinin hazzından, panjurların bile açılmadığı bir eve güneşi getiren, tüm pencereleri sonuna kadar açtıran sevgiden… Rüzgarın bile peşine takılıp, sizi, onu yakalayacağınıza inandıran sevgiden söz etmek istiyorum…

Size sevgimden söz etmek istiyorum,
Konuşabilmek için kendi sevgimden, tüm eski hatıralarımı unutmak, yakmak için onları, size sevgimden söz etmek istiyorum…

Artık kimsenin inanmadığı sevgiden……

ERTÜRK AKŞUN

Bu şiiri çok sevdim duygularıma tercüman oluyor kısmen.Dün onu rüyamda gördüm nasıl gördüğümü unuttum ama gördüğümü hatırlıyorum.Onu çok seviyorum çook.Bugün görmedim sevdiğimi,unutmaya çalışmak için bir adım atmış oldum.Bu arada ''FETİH 1453'' harika bir film herkesin gitmesini şiddetle tavsiye ediyorum.​

Bugün 8.gün.Onu görmeden 8 gün geçirdim.Memleketteyken onu görmemek canımı bu kadar acıtmıyordu çünkü kilometrelerce uzaktaydım ondan.Ama şimdi böyle değil.Neredeyse hergün aynı okuldayız farklı yerlerde de olsa aynı okulun içinde dönüp duruyoruz ama hala göremiyorum onu.Bir yandan unuturum görmeyince diyordum evet gördüğümde daha çok düşünüyordum onu ama böylede mutlu değilim.Onu gördüğümde o 10 saniye bile bana bütün gün yetiyordu,mutlu oluyordum,tekrar görebilme umuduyla okulun içinde dolanıp duruyordum.Onu görmeden mutsuz,yorgun ve bitkinim bunu farkettim.Bu arada sonunda hangi alanda y.lisans yaptığını öğrendim(tabi bunu bile tesadüfen öğrendim)bu dönem onun alanıyla ilgili dersimiz yok seneye 2 dönemde var ama seneyede kim öle kim kala...

Bugün 8.gün.Onu görmeden 8 gün geçirdim.Memleketteyken onu görmemek canımı bu kadar acıtmıyordu çünkü kilometrelerce uzaktaydım ondan.Ama şimdi böyle değil.Neredeyse hergün aynı okuldayız farklı yerlerde de olsa aynı okulun içinde dönüp duruyoruz ama hala göremiyorum onu.Bir yandan unuturum görmeyince diyordum evet gördüğümde daha çok düşünüyordum onu ama böylede mutlu değilim.Onu gördüğümde o 10 saniye bile bana bütün gün yetiyordu,mutlu oluyordum,tekrar görebilme umuduyla okulun içinde dolanıp duruyordum.Onu görmeden mutsuz,yorgun ve bitkinim bunu farkettim.Bu arada sonunda hangi alanda y.lisans yaptığını öğrendim(tabi bunu bile tesadüfen öğrendim)bu dönem onun alanıyla ilgili dersimiz yok seneye 2 dönemde var ama seneyede kim öle kim kala...

merak etme canım benim en güzel aşkı yaşarsın inşallah onla olmasa bile üzülme en iyisine layıksın bunu unutma Allah hayırlısını versin her zaman ama derslerini fazla ihmal etme bi aşk yüzünden zaten mesleğini eline aldığında karşına cıkacaktır o büyük aik hiç merak etme :kiss: sevgilerrrr

merak etme canım benim en güzel aşkı yaşarsın inşallah onla olmasa bile üzülme en iyisine layıksın bunu unutma Allah hayırlısını versin her zaman ama derslerini fazla ihmal etme bi aşk yüzünden zaten mesleğini eline aldığında karşına cıkacaktır o büyük aik hiç merak etme :kiss: sevgilerrrr

İnşAllah canım hayırlısı artık.Üzüle üzüle de olsa bitecektir elbet.Derslerimi ihmal etmemeye çalışıyorum zaten Allah'tan o konuda sorun yaşamıyorum.Muckk seviliyorsun canım benim :ar4fd:

Geri