1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Kara Tren

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gözüm yolda gönlüm darda Ya kendin gel ya da haber yolla
    Duyarım yazmışsın iki satır mektup
    Vermişsin trene halini unutup
    Kara tren gecikir belki hiç gelmez
    Dağlarda salınırda derdimi bilmez
    Dumanın savurur halimi görmez
    Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez

Yara bende derman sende Ya kendin gel yada bana gel de
    Duyarım yazmışsın iki satır mektup
    Vermişsin trene halini unutup
    Kara tren gecikir belki hiç gelmez
    Dağlarda salınırda derdimi bilmez
    Dumanın savurur halimi görmez
    Kan dolar yüreğim gözyaşım dinmez __________________

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şarkı süpeeeeeeeeer

Yavuz Bingöl - Kara Tren konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Yavuz Bingöl - Bir Zamanlar

Aşkın bir sürgün yeri Yine düştüm ben yola Hasretimi vurdum dağlara Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar Sensiz doğan güneşi Söyle ben neyleyim Aşkın ile bak divaneyim Buğulandı yine camlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlu muyduk bir zamanlar
  2. Yavuz Bingöl - Baharım Sensin

Yavuz Bingöl - Baharım Sensin

Baharı Beklerim Güllerim Bitsin, Yarimi Beklerim Ocağım Tütsün, Baharım Sensin Güllerim Bitsin Ocağım Tütsün...Oy... Gele Yar. Sevdalı Gönlüme Doğmadı Güneş, Aradım Yıllardır Bulamadım Bir Es, Muradım Gele Güllerim Bite Ocağım Tüte...Oy... Gele Yar... Baharım Sensin Güllerim Bitsin Ocağım Tütsün...Oy... Derleyen Ali Rıza Binboğa
  3. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim
  4. Yavuz Bingöl Porsche'yle gitti tren geldi

Yavuz Bingöl Porsche'yle gitti tren geldi

yavuz bingöl yavuz bingol yavuz bingöl, yavuz bingöl arabası, yavuz bingöl Porsche, yavuz bingöl cip, Porsche cip Ünlü türkücü ve oyuncu Yavuz Bingöl geçtiğimiz günlerde kendine bir Porsche cip almış Melek'lerim. Yeni cipiyle Ankara'ya gitmiş ama gelirken trenle gelmiş :D:D Merak mı ettiniz? O halde buyrun Yavuz Bingöl'ün haberine Melek'ler:D Yavuz Bingöl, geçtiğimiz günlerde...
  5. Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingöl'ün Otomobili Yandı! Evler boşaltıldı, iki itfaiye aracı hazır bekletildi, 50 litre benzin ve 2 çuval bezle Bingöl'ün arabası alev topu oldu. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun paylaştığı, cumaları TRT 1'de yayınlanan 'Bulutların Ötesi' adlı dizinin seti, önceki gün heyecanlı anlara sahne oldu. EVLER BOŞALTILDI Sette; Yavuz Bingöl'ün canlandırdığı 'Bekir'...

Sayfayı Paylaş