YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Diyet yapan butun arkadaslara basarılar diliyorum :) ben kilo vermedim ama inceldim artık butun kotlarım bana bol geliyor :D yasasın darısı basınıza....

şittttttttttttttttt :D:D bende geldim uzun zamandır uğrayamıyodummm ewyüzünden baya işlerimvardı napionuz nasıl gidiyor bakimnmmm şimdi ramazan sebebiyulen diyet yapamıyorummm ammmaa az yiyor ve bolll su tuketiyorummm :D:D hayalim benide ekle gı 165 boy 70 kg :D:D inş gidecek hepsi hedefim 60 hade bakalımmm :D:D

allaha çok şükür 44 bedene düştüm şimdi 42 ümit ediyorum onada gircem yeterki boğazımı daha çok tutuyım herkese bol kilo vermeler

ay hayal alemsin :D ben bu hafta diyete basladım kendi yöntemim daha doğrusu bi listeye baglı değilim yasıma uygun sekilde :D sabah kahvaltım iştahım olmayınca bitki cayıyla geçistiricem ve meyve yiycem ama suan kahvaltı yapıyorum öglen mandalina vs. meyve yiyorum aksam eve geldiğimde sulu yemek corba yiyorum :D cok acıkırsam meyve yada cay olursa cay iciyorum gideriyorum öyle ve mekik çekiyorum cola vs. asitli seyler yağ yapıcak seyler yememeye özen gösteriyorum ve 1 lt su icmeye calısıyorum işe yarar zararın neresinden dönsen kaardır :D

sonunda 80 ne düştüm inşaallah 70 e düşücem allahaa yalvarıyorum hayırlısıyla zayıflıyım isteyen herkese bol kilo vermeler

Bende diyete başlıyorum inşallah yani:) 2.5 yaşında oğlum var halaaaaaa doğumda aldığım kilolar gitmedi. Laftan sözden anlamıyolar bende diyete başlıyım bari dedim :) yardıma ihtiyacım var tek ihtiyacım olan gaz. Bana gaz verin yaaaaa :) bu arada 1.63 boy 79 kiloyum

bende fx 15 kullandım valla dıyet spor su bu yalan valla yha yanı spora bıse demıorm tabı ama dıyetle bı yere varamadım ben sahsen sımdıye kadar gordklerımde bı sonuca ulasamadı fx 15 le "1 ayda 8 kılo verdım ıstedıgım kıloyu verdıkten sonrada kılo sabıtlemesı yaptm vrdgm kıloyuda gerıye almadım bu sekılde herkese tavsıye edıorm fx15satisi netle zayıflamayı deneyın farkı gorceksınız

Geri