YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

lamiya inş veririsin bnde başlamak istiyorum yardım edin .... öğrenci oldugum için cok zorlanıyorum düzensiz oldugu için yeme düzenim yokk ..hep ayak üstü . ama vermem sart :(:(

lamiya inş veririsin bnde başlamak istiyorum yardım edin .... öğrenci oldugum için cok zorlanıyorum düzensiz oldugu için yeme düzenim yokk ..hep ayak üstü . ama vermem sart :(:(
ah canım ya malesef bu dert bir çok kadının derdi.. bende verdim oh diye seviniyorum.. ama bikaç ay sonra bi bakıyorum hepsi geri gelmiş. napalım allah başka dert vermesin bizde bu şekilde ömür bitiricez savaşıcaz bu dertle..ama unutmak sonuç ne olursa olsun başka çare yok..

selam melekler, çoğunuz beni hatırlamıycaktır, ben çok eski üyelerdenim.. bu konu çok ilgi görmüştü ama herkes başarılı olamıyo malesef.. ve devamı gelmeside zor oluyo haliyle.. bende çok zorlandım ama 10 kilodan kurtuldum. halaa devam ediyorum sporumu yapıyorum diyetimi yapıyorum.. bi 5 kilo daha vermek istiyorum kendimi daha iyi hissediyorum.. önce karar vermek en önemlisi.. ben verdim ve başardım..

sen eski üyesin lamiyacım bende yeni üyeyim bende ankarada yaşıyorum ve spor merkezine ihtiyacım var yeni temiz olsun istiyorum ee tabi çokta pahalı olmasın ankyraya gittim daha önce beğenmedim sportsta pahalı bilgizi olan yardım ederse sevinirim

sen eski üyesin lamiyacım bende yeni üyeyim bende ankarada yaşıyorum ve spor merkezine ihtiyacım var yeni temiz olsun istiyorum ee tabi çokta pahalı olmasın ankyraya gittim daha önce beğenmedim sportsta pahalı bilgizi olan yardım ederse sevinirim
bende ankarada iyi bir spor merkezi arıyorum canım, bulursan bana da haber ver

Bol bol su içmek,akşam 7 den sonra yemek yememek lazım. Şu sıralar yaza daha çok var ama yavaş yavaş bünyeyi de alıştırmak lazım. Ancak ne yaptıysam da şu selülitten kurtulamadım. Yine var yine var! Şimdi bi arkadaşım hem yağ yakıcı hem de selülit giderici özelliği olan bir ilaç önerdi ismi Czsalus Biraz araştırdım ama doktorum da soracağım. bir fırsat sitesinde de teadüfen indirimli olarak rastladım. http://fiyatio.com Şimdiden alacağım bakalım.:eller:[h=1][/h]

kızlar selam ben bu sefer çok kararlıyım kaç kere diesiyene gittim hep aynı şeyler biliyozda uygulamak işimize gelmiyo yaza az kaldı kilo vermeyide geçtim ahh ol selülitler bişi içmekle kremle olmuyo o işler neler neler denedim illede spor yaza kadar toparlancak vakit varken ben başıyorum bu arada selinciğim ben ankara yeni bi yer açılıyomuş çukurambarda onu deşiyorum havuz falanda varmış yani bilidğimiz spor complex açılış fiyatları indirimli olur diye düşünüyorum sende bi araştır hala arayışın devam ediyorsa istersen
bende ankarada iyi bir spor merkezi arıyorum canım, bulursan bana da haber ver

Geri