YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

ben de diyet yapacam 1 ocak 2010 baslıyacam :D

ozaman bana katıl sende birlikte yapalım çok işe yarıycak görücelsin sadece cesaret ve mutlaka dürüst ol her yediğini yaz benim gibi bide hamile kalmak isteyenler gibi
liste yaparız bu hafta şu şu kadar verdi şu veremedi gibi yazarız haftada 1 hadi yaa yalnız bırakmayın beni:)

hadin melekler siz azimlisiniz bu kiloları atın gitsin:training1:sporuda unutmayın eee adı üstünde meleksiniz uçmanız lazım diimii:) lamiyayı dinleyin hee

hayırlı uğurlu olsun şeker umarım istediğin kiloya kavuşursun hoş ben senin azmini biliyorum başarıcağınada eminim.bende mart ayında aalh nasip ederse tamamen başliycam seninle yürüyüşede başlarız geçen sene söylemesi ayıp 1,5 ayda spor vede diyetle 13 kilo verdim kızlar tabi mart ayından önce biraz biraz kısıp başliycam neyse canım öptüm görüşürük....ayrıca çatlak hanım emzirmeyi bahane etmeyiniz ben diyete spora başladığımda kızım 7 aylıktı

hayırlı uğurlu olsun şeker umarım istediğin kiloya kavuşursun hoş ben senin azmini biliyorum başarıcağınada eminim.bende mart ayında aalh nasip ederse tamamen başliycam seninle yürüyüşede başlarız geçen sene söylemesi ayıp 1,5 ayda spor vede diyetle 13 kilo verdim kızlar tabi mart ayından önce biraz biraz kısıp başliycam neyse canım öptüm görüşürük....ayrıca çatlak hanım emzirmeyi bahane etmeyiniz ben diyete spora başladığımda kızım 7 aylıktı

ben şimdi evdede spor yapmaya çalışıyorum ama seninle yaptığımız yürüyüşler daha tempoludu bi an önce başlasak keşke
dediğin gibi yine başarırırm inşallah

lamişm bende bugün başladım bitanem yazıyorum 6:30=1 bardak süt
9:00=KAHVALTI,3 bardak şekersiz çay, ikitane etimek
4tane yeşil zeytin 2 dilim ince beyaz peynir, 2tane çeri domaes

11:00=1 bardak su+sirke+bal karışımı, 1 elma

03:00=ÖĞLE YEMEĞİ, 1 bardak karışımdan , bir kase mercimek çorbası

06:00=AKŞAM YEMEĞİ,1 bardak karışım+ +2 büyükbardak su, 1 servis kaşığı patates yemeği sulu ,salata,şimdilik bukadar ama yatarken 1elma ve 1portakal yiyecem bitanem şimdiden onuda yazayım ayrıcada kilom118 nezaman tartılcam bitsnem onuda yaz

edalım hadi hayırlı olsun ama sakın öğün atlama olurmu akşamıda çok erken yiyosun ne güzel
bugün cuma haftaya cuma ne kadar verdiysen yazarsın
çok sevindim gelmene beni yalnız bırakma

tamam papatyam yazarım seni yalnız bırakırmıyım hiç böyle bir konuda benimde desteğe ihtiyacım vardı sayen de başladım sağol

(2)=25 aralık :cuma=

07:30=2 bardak su
09:00=KAHVALTI, 2 bardak su, 4 zeytin, 1kibrit kutusu kadar peynir, 1,5 dilim kepek ekmeği, maydonoz, 2 bardak az şekrli çay
11:30=2 bardak su, 2 mandalina,
01:30=ÖĞLE YEMEĞİ, 2 bardak su, bir kase salata 2 dilim kepek ekmeği
04:00=2 bardak su, 5,6 tane galete (parmak büyüklüğünde) 1 tatlı kaşığı labne peynir, 1bardak süt
07:00=AKŞAM YEMEĞİ, 2 bardak su, yarım kase mercimek çorbası, 1 tabak yoğurtlu ıspanak, 1 dilim kepek ekmeği
10:00=2 bardak su, kabak tatlısı

Geri