Yemek yedikten sonra kusmak kilo verdirir mi

S

Semracxxc

Forum Okuru
Yemek yedikten sonra kusmak kilo verdirir mi
Yemek yedikten sonra kusmak kilo verdirir mi yapsam olur mu

merhaba

Yemek yedikten sonra kusmak kilo verdirir mi merak ediyorum bir arkadaşım hiç kilo almıyor gayet iyi fit yani 36 beden ya dedim yiyorsun yiyorsun kilo almıyorsun bunun sırrı ne ben yediklerimi çıkarıyorum dedi 3 öğün yiyorsam 2 öğününü mutlaka çıkarıyorum diyor doğru mudur bu kilo verdirir mi bana tuhaf geldi bu sağlıklı bir şey mi denesem olur mu

Merhaba Semra

Arkadaşın bence biraz olayı abartmış ve endi sağlığını pek düşünmüyor olsa gerek ne diye bu eziyet anlayamadım az yersin olur biter ama sanırım boğazına da hakim olmayınca iş buralara kadar geliyor. Sen hiç anoreksiya diye bir şey duymadın mı tatlım. Bir zamanlar mankenlerde modaydı bu yiyip yiyip kusup çıkarmak çoğu anoreksiya oldular iskelete dönüştüler de aralarında ölenler oldu anoreksiya böyle oluyor kilo almadığın gibi mevcut kilolarını da veriyorsun iskelete dönüşüyorsun kusmadan da duramıyorsun bir süre sonra kusmak için çaba harcamana da gerek kalmıyor mide kabu etmiyor yediklerini beslenemiyorsun Böyle bir şey denemeni tavsiye etmem. Kilo verilir mi sorunu sanırım cevapladım evet verilir ama işte böyle karar senin böyle kilo vermek istiyorsan örneklerine bir bak derim.

267794.jpg

Son düzenleme:
Konu bana gelen bir maille hortladı kızlar. Yani bu yemek yedikten sonra kusma olayına girmeyin sakın girmeyin. Alışkanlık yaptığından dolayı sağlıklarınız son derece tehlikeye girecektir. Bunun yerine spor yapmak, ne bileyim yürümek ve dengeli protein ağırlıklı beslenmek gerekiyor. Güzel görüneceğim diye sağlıklarınızdan olmayın.

Geri