Yeni Çantam Mango'dan..

Tavuk ne kelime sen tam bir piliçsin kuşumm hemde ne piliç ortalığı yakup kavuruyon valla diğer aldıklarını da görmeyi çok istiyorum bir an önce paylaşırsan sevinirim balım mucux:D

Asicim tavıkın patenti bende cicim yabancı olmadığından dolayı sadece sana butlarından koklama jestini veriyorum tavıkı yemeyi düşünüyorsanız anca rüyanızda görürsünüz hahaha

Asicim tavıkın patenti bende cicim yabancı olmadığından dolayı sadece sana butlarından koklama jestini veriyorum tavıkı yemeyi düşünüyorsanız anca rüyanızda görürsünüz hahaha

:hhh: butları koklamak mı :hhh: yok mawimm ben koklamam bi ısırık verirsen sevinirim :D:D valla çok bişi istemiyomm yaaa accık butundan ısırsam bana yiter :D:D mawimmmmmm :asskim: bana bi ısırımlık tattırırmısın tavıktannnnnn :D:D nütfen nütfen :D:D

Tavuk ne kelime sen tam bir piliçsin kuşumm hemde ne piliç ortalığı yakup kavuruyon valla diğer aldıklarını da görmeyi çok istiyorum bir an önce paylaşırsan sevinirim balım mucux:D

ooo bebeimmm senin yanında biz bişeymiyizz secretım ve senin izinizden geliyorum sadece :D:D tamam yafrum bu akşam çok mesaiye kalmazsak eve geçince hallederim daha alıp kullanmadığım bisürü şey var :D:D

tavıkımmmmm çok zevklisinn gıııı aldığın diğer parçaları bende merakk ettim :D:D accık da bize gösderttttt :D:D yokssa yirim seni yirimmmmm :deli:

sağol asimm her parçam feda olsun göstermez miyim ahahahah :D:D:D:D

Valla tavıkımı kimler ısırmak yemek istedi de yedirtmedimhahaha mis gibi semizzz beyaz et tabikisi ısırmak isticeksiniz ama ama amaa olmazz olamazz tavıkımı kimseciklere yedirtmem hahaha

Geri