Yeni trend: ŞAL

Bu arada bence de şal için illa kapalı olmak gerekmiyor mesela az önce yayınladığım ama açılmayan malum şalı :)D) yazlık beyaz bir elbisenin üzerine atabilirler bence açık bayanlar da. Hoş durur gibi geliyor ama bilmiyorum :)

Bir de şu resmi yüklememe yardımcı olsanız :)

Off ya böyle bir şey çıktıı?? :(
Luna Lovegood, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

7y43c.jpg
[/URL][/IMG]
7y46q.jpg
[/URL][/IMG]
7y48m.jpg
[/URL][/IMG]
Ay ne kadar becerikliyim ya hemen de yükleyiverdim deermişim :D Ay ne zor işmiş çok sağolasın cemoşcum :) İnşallah beğenirsiniz, şalla ilgili bilgileri bir kaç mesaj üstten bulabilirsiniz canlarım :)

Hepsini derken bir tane yükledim çoğul çoğul konuşmuşsunuz ama :) O kadar da uzun değil rukicim hem böyle enli olunca daha kullanışlı oluyor ben katlayarak kullanıyorum. Başa takınca aynı her yerde gördüğümüz şallar gibi duruyor uzunluğu. Belki fotolar büyük olduğu için öyle gelmiş olabilir :)

- - - Updated - - -

Daha atıcam da yarın inşallah :)

Geri