Yeni trend: ŞAL

İşte bilgiler de burada:
Hehee ne hızlıyım arkadaş ya :D Hemen azcık şarj olur olmaz çektim ve ben çeker çekmez bitti :D Neyse ben bu şalımı çok severim asıl rengi yakından çektiğimdeki gibi uzaktan biraz soluk çıkmış. Eni geniş, içi göstermiyor ve şifon. Hiç terletmiyo tam yazlık rengi falan :)
Çok memnunum şahsen yani :) İlgilenenler için söyleyeyim. Fatih'ten "Hacıbaba" diye bir mağazadan aldım, adı biraz komik ama gerçekten çok harika ve çeşit çeşit şallar var. Ayrıca bu şalın arka fonu gül kurusu ve siyah olanı da vardı. Ama bu mağazanın Fatih'te 2 şubesi var. Eğer gittiğinizde direk karşınıza şal reyonları çıkmıyorsa siz çıkın o şubeden :D Bu arada fiyatı da uygun 15 tl.

luna 20 tane resim isiyoruz 20 tane şalım var demişsin birde nasıl kullandığını çekip gönderirmisin ben hiş şal kullanmadım nasıl bağlanır bilmiyorum

tamam canım hepsini çekicem atıcam inşallah yavaş yavaş :) Bu arada şalın nasıl bağlandığını böyle anlatabilir miyim bilmiyorum ki?

Çok hoş şallarmış bunlar, cıvıl cıvıl renkler ve iç açıcı desenler :) Bu şık şalları nihayet bizimle paylaştığın için tşkler tatlım:)

İyi günlerde keyifle kullan :)

Aman Allah'ım ben bunu tamamen unutmuşum ya :( Çok utandım şu an kendimden... Yarın sınavım var ama haftasonu hepsini çekip paylaşmazsam bu vicdan azabından kurtulamam.

Geri