Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hurish canım senin listeyi ve benim listeyi dikkate alıp bşyler yaptım ama acayip yavaş ilerliyor, bu gidişle ben listeyi renkli olarak yenilemekten vazgeçtim. çünkü nerdeyse 2 saattir uğraşıyorum deli oldum yaa, bir imlecin bile yerini değiştirmek çok uzun sürüyor. bazı arkadaşların adet günleri belli değil ama sıralarını bozmak istemedim. sen tarihi belli olmayanların hepsini en alta yazmışsın ama benim fikrim hepsi yerinde kalsa daha iyi. şimdilik yapılacak şunlar kaldı: çitosun tarihi en alta atılacak, hayal ve bebekyüzlümün de adet tarihleri eklenecek, ben şimdilik ara veriyorum sen yapabilirsen bunları memnun olurum. ben böyle yavaş olursa artık sadece siyah yazmayı düşünüyorum. kib canım grşmek üzere...

eveeett şimdi de geldik haziran ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1. salkım......................şubat hamişi
2. tuvanna....................şubat hamişi
3. aussie-angel...........şubat hamişi
4. hazan_11...............şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya
5. burju.................mart hamişi
6. sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart
7. sen-lin12121212.........mart hamişi
8. çölmeleği..............mart hamişi Mardin/Midyat 19
9. tunaa.......mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok
mutluyum)))
10. mavişimbebekistiyor.......mart hamişi İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
11. mavikedi..............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce

öğrt.
12. geliyobebiş..........nisan hamişi son adet 8 nisan
13. dilara1.................nisan hamişi Mardin(Almanyadan)
14. elçin&su..................nisan hamişi son adet 9 nisan
15. ayperi..................nisan hamişi son adet 23 nisan
16. sheker_shey...............nisan hamişi son adet 28 nisan Konya
17. sinoplu_17...................mayıs hamişi Tebrikler
18. bembeyaz...............mayıs hamişi Konya 26 Memur Tebrikler

19.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-pirenses.......................20 haziran ???
-gullu_23...................20 haziran ???
-ayse arslan................21 haziran ??? Kayseri
-unıca...................???
-geveze.....................23 haziran ???
-sılam_nisa.................??? Türkçe öğrt.
-burçemm.................??? Tekirdağ
-tektanemmm.................25 haziran ???

-sevoş...................?
-sinemtugra...............?
-baharrrımmm..............? Ardahan Güzellik uzmanı
-hayal....................30 haziran Tokat 24 Türkçe öğrt.
-bebekyüzlüm................5 temmuz Ankara Ev hanımı

-pamukşekeri................? Bursa 32 Muhasebe öğrt.

-mini garaböcük.........? Gurbetçi Eskişehirli 26
-defne defne...............? Satış danışmanı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........? 20
-yesi......................? 25
-best_dream...........?
-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq...........10 temmuz İstanbul
-tuha...........................14-15 temmuz
-esde.....................? Fransa
-denizzzz............? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.................? Ankara 28 Memur
-sevde7...................?
-yaseminnnnnnn.............? Kütahya 22 Ev hanımı
-çitos....................? Yozgat

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere

bebek müjdesi verirler...
-geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu...............?
-esinerkan.........? Düzce 24 Okul öncesi öğrt.

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar

da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza...................? Antalya 33
-aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin................?
-melodi_cn...............? İstanbul 25 Ev hanımı
-lalezar...................?Balıkesir 39 Memur

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar

seve seve ekleriz...

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi

unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden

çıkarılacaktır.

Son düzenleme:
tunaa cnm benim adetim düzensiz o yüzden gün veremiyorum şu anda ilaç kullanıyorum düzene girsin diye inş. düzelirse o zaman yazarım yinede çok sağol

tamam canım ne zaman istersen..

hoşgeldin tunaa tatil gibisi yok benimde ihtiyacım varr bu aralarr..

hb tatlım valla iyi geliyor yaa:) darısı başına...

kızlar hamile olup kan testind çıkmayan varmı ben hala adet olmadım genelde gecikmezde 3 gün gecikti yine beni umutlandırıyo ama 24 yaptırdım kan testi negatif

inş geç döllenmedir canım da meleğin gelmiştir, biraz daha bekleyip kan testini yinele. güzel haberlerini bekliyorum.

OOO tunacım hoş geldin tatilin kısa sürmüşş nasılsın ;umarım eylenmişsindir:)Ben yalnışmı görüyorum beklenen bebiş hamiş ve düşükmü yapıcak hem sevindim hem üzüldüm Allah ayırmasın inşallah sağlıkla karnında büyür canımm:)

Kızlar bende adet oldum ama bir kaç ay biraz kafamı rahat bırakçam...Hayırlısı olsun inşallah

Sevde o yakıyı bizim memlekette çok yaparlar ve sonç alanda azımsanacak gibi değil..Fakat rahimle ilgili ciddi sorunlardan dolayı çocuğu olmayan bir bayan için işe yaramaz bende yakıyı kullandım:D Sorunu olmayanlarda işe yarıyor Allah tüm isteyene nasip etsin inşallahh...

hb çitosum, özledim sizi, ee 10 gün oldu aslında ama çabuk geçti güzeldi dinlendim sağol. evet beklenen bebişin durumu aynen öyle inş bebeği onunla kalır. senin içinde hakkında hayırlısı tatlım. öptüm..

kızlar kırmızılar bu ay erken uğradı bana halbu ki ben gecikmesine alışmıştım ama olsunn gecikip meraklancama erken gelsin merak etmiyim dimi ama zaten erken gelmeside tam günüde olanlar ve gecikenler için rahmin kendini gebeliğe hazırladığına işaretmiş oğlumdada iki ay 3 er gün gecikmişti çünkü adetim şaşmazdı ve üçüncü ay gebe kalmıştım bellimi olur buda belki öyle olurda oğlum gibi sağlıklı bi hamilelik geçirrim ve sağ salim bebişimi kucuma alırım allahım kimseleri eli boş koymasın.

hayırlısı canım, gerçekten bu düzensizlikler rahimi bebeğe hazırlıyor Allah gönlüne göre versin.

Slm canlarımmmmmm ben geldm:) ya öncelikle esinim'e yazmak istiyorum.Defalarca girdim sayfaya esinimn kötü haberini okudum okudum okudum ağladım ama bşe yazamadım:( ne yazabilirim ki??? defalarca elimya bilgisayarda ya telefondaydı nerden girdiysem ordan bakıyodum ama kızlar cesaret edemedim.Esinim canım kuzum ne yazıcamı hala bilmyorum ama içten içte dua ettiğimi bilmeni istedim ve yazaym dedim.Yani bitanem bende 2 aylıkken kaybettm bebişimi ve o acıyı biliyorum ama sennki daha da zor.Acını tazeleyip seni ağlatmak değil niyetim kuzum valla çok üzgünüm:( RABBİM sana hayırlı sağlıklı evlatlar versn en hayırlı zamanda en güzel zamanda canım arkadaşım.Yani üzülme ağlama yıpratma kendini demeyeceğim illa ki üzülüceksin illa ki canın yanıcak ama güçlü ol ve isyan etme emi bitanem.Bizler hep yanındayız RABBİME dua ediyorum senn adına da.Dedim ya olaydan haberim var ilk zamanlardan beri ama hiç cesaret edemedim elim gitmedi bir türlü.Ne diyim canımın içi MEVLAM peygamber sabrı versn sana en uygun zamanda müjdelen inşallah..Seni seviyorum canım arkadaşım yannda oldumu unutma emi.Eveeet şimdi geldik benden haber vermeye.Neden mekana girmiyorum uzun zamandır??? ben ilk gebeliğimde hep bilg.açar gebeliimle ilgili ve çocukla ilgili korktğum şeylere bakar,yazılanlarla benm aramda en ufak bi benzerlk olduğunda hep kendimde olucağını bebeğimde olucağını sanar oturur hüngür hüngür ağlardm..Hep ağladım hep ağladım acaba gerçekten böle mi oluyo,ya bende de olursa ya bebeğimde de olursa gibi safsatalar işte..Bebeğimi kaybettkten snra bütün aile bana bilg yasakladı.İkinci hamileliğim olduğunda benden uzaklaştırıcaklardı bilg ve forumları:):) Annem,eşim,kayınvalidem,ablam kardeşim vs vs.Çünkü psikolojim bozulmştu her kötü durumu kendmle eşleştiriyodum halbuki hiç alaksı yokken...Mesela size bi örnek vereym bu gebeliğimn ilk haftalarnda karın ağrılarımdan bahsetmiştim ve yine ben deli açtm bilg.araştrdm okudum işte dış gebelikten bahsediyo.Çok karın ağrısı dış gebelik belirtsi olabilir dikkat edilmeli falan diyo ve inanın kalp atışını görmeye gidene kadar kendimi bitirdim,acaba bende de varmı dye.İçim içimi yedi taki 6.hafta herşeyin normal olduğunu görene kadar..Çok konuştm farkındaym ama uzun zaman olunca özledim sizleri valla:):)yani eşimde bu durumu farkedince bütün forumları kilitledi bilg. yasak koydu hatta girdiğim siteler eşime gidiyo:) şuan bilg format attı 2,3 gün önce ve yasak programını kurmadı bende yazaym dedim size:):)genelde tel'den bakıyodum ama ordan da yazamıyom ki nedense:):) ii oldu bi taraftan diyorum ama sizleri özlüyorum işte kötü yanı o..Neyse ben sizleri özlediğmi tekrar tekrar yazaym snra bi dolaşayım.Bu arada laloşum hiç yazmamş nerelerde?? çitosum da yazmamş bayadır.Hepinizi öpüyorum MEVLAMA emanet olun canım arkadaşlarım.Mevlam herkesin muradını versn.Esinim'e sabır ve akabinde sağlıklı hayırlı evlat inşallah.Tabi bütün isteyenlere nasip etsn acısız sıkıntısız bi 9 ay ve sonunda bebeğine kavuşmayı:)hadi AEO sizi seviyorum beni unutmayn emii :kiss: :kiss: :kiss:

oyy canım benim özlemiştim seni, ben tatildeydim 10 gün kadar giremedim, henüz cisiyetimiz belli değil 4 temmuzda randevum var 15 haftam dolmuş olacak inş. o zaman belki gösterir. sen de nete arada girersin nplım, burayla kendini kıyaslama canım herkesin hamişliği farklı bebeğinin iyi olmasına sevndim, Allah tamamına erdrsn öpüyorum...

kızlar selam.Cumartesi günü rahim filmi çektiricem.Hayırlısı bakalım.Ona göre bir ameliyat söz konusu.Birkaç doktordan onay aldıktan sonra gerekli ise yaptırıcaz.Yani benim hamilelik birkaç ay daha ertelenicek sanırım.Hayırlısı artık ne diyeyim.sağlık olsun.Hepiniz iyisinizdir umarım uzun zamandır giremiyordum.Kaç hamiş oldu sayısını bile bilmiyorum.Rabbim bekleyenlerede nasip etsin.

geçmş olsun canım inş herşey yolunda gider ve yakında gelir bebeğin.

yarın bebişkomu göreceğim arkadaşlar çok mutluyum inşallah bizim sıpanın keyfi iyidir birde sonunda cinsiyetini öğrenicez kısmetse ama ne yalan söyliim artık eskisi gibi cinsiyeti merak etmiyorum bebişimin sağlığı herşeyden önde geliyor çok özledim onu dün ilk defa tekme gibi bişi oldu çok şaşırdım bağırsağım patladı sandım ama hamile arkadaş tekmedir dedi :))) yaarın 3de randevum akşma girer haber ederim szilkere hepinizi çok öpüyorym bugün misafirlerim var 2 gün bizde kalcaklar çok giremicem aama uğraamaya çalışırım güzel haberler duymak dileğiyle diyorum...

ayy canım benim nasıl heyecanlısındır sen şimdi Allah bebeğine sağlık versin ama merakta koyma bizi hemen yaz, hayırlısı inş..

selam kızlar bugün çok kötüyüm sizinle paylaşmak istedim amcamın oğlu vefat ettii daha çok gençtii ne olur ona dua edin levent gezgen polis memuru..ölüm ona hiç yakışmadııı............................

canım başınız sağolsun Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin, geride kalanlara ömür versin..

eveeett şimdi de geldik haziran ayına:) hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor:) bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...:)

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel............şubat hamişi :nazar:

4.hazan_11.................şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.burju........................mart hamişi :nazar:
6.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
7.sen-lin12121212.....mart hamişi :nazar:
8.çölmeleği................mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
9.tunaa.......................mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
10.mavişimbebekistiyor.....mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
11.mavikedi...............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt.
12.geliyobebiş...........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan
13.dilara1..................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan)
14.elçin&
su...............nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan

15.ayperi...................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisan
16.sheker_shey.........nisan hamişi :nazar: son adet 28 nisan Konya
17.sinoplu_17............mayıs hamişi :nazar: Tebrikler:)
18.bembeyaz.............mayıs hamişi :nazar: Konya 26 Memur Tebrikler:)

19.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
-pirenses................................??? 20 haziran
-gullu_23................................??? 20 haziran
-çitos......................................??? 20 haziran Yozgat
-ayse arslan..........................??? 21 haziran
Kayseri

-unıca.....................................???

-geveze..................................??? 23 haziran
-sevde7..................................??? 24 haziran
-sılam_nisa............................??? Türkçe öğrt.
-burçemm..............................??? Tekirdağ
-tektanemmm.......................??? 25 haziran

-sevoş....................................?

-sinemtugra...........................?
-baharrrımmm.......................?Ardahan Güzellik uzmanı
-hayal.....................................30 Haziran Tokat 24 Türkçe öğrt.
-bebekyüzlüm.......................5 Temmuz Ankara Ev hanımı
-pamukşekeri
.......................??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.
-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-defne defne.........................??? Satış danışmanı
-haziran13.............................??? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem..............................??? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş....................??? 20
-yesi.......................................??? 25
-best_dream..........................???
-fatma mutlu.........................? Elazığ 21
-orjinal-catlaq.......................10 temmuz
İstanbul

-tuha......................................14-15 temmuz
-esde......................................?
Fransa

-denizzzz................................?
Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.............?
Ankara 28 Memur
-yaseminnnnnnn..................?
Kütahya 22 Ev hanımı
-çitos.....................................? Yozgat

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
-geweze.............,? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu....................?
-esinerkan.........? Düzce 24 Okul öncesi öğrt.

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33
-aymelek...................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin..................?

-melodi_cn................? İstanbul 25 Ev hanımı
-lalezar......................? Balıkesir 39 Memur

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 52 kişi olduk, herkesi bekleriz..

Geveze inşallah canım hamişsindir..Çok duydum gebe olup ama testte negatif sonuç alan benim ilk yıllarad 8 günüm geçmişti ve çıkmadı adet olunca doktora gittim muayene etti ve bebeğin oluşmuş tutunamamış dedii anlayacağın benim de testte çıkmadı ama doktorda neye dayanar bana öyle dedi bilmiyorum:D umarım inşallah hamilesindir canım heycan stres yapma rabbim gönlüne göre versinn

Ben çıkıyorum eşimle markete gitçez görüşürüzzzzzzzzz kızlarr
nerelerdesin çitosm yaa inşallah canım gelmiştir meleğim ama negatifi duyunca yine aynı üzüntüyü yaşadım bakalım bugünde olmadım.yarın gitçektim doktora vazgeçtim 2 3 gün sonra gitçem bakarsa ultrasonla belki varsa anlaşılır.çitosumm çok boşlama biziii emiii:)

Huris canım bende sizleri özledim:kiss: sizi unutmak ne mümkün bu ara biraz sorunlarım var bebek için özel bir şey yapmıycam tayin bekliyoruz çıkmadı çıksada bir an önce işleri yoluna koysak..Yine annemlerden uzak olucam yine taşınıcam diye stres yapıyorum kafam okadar karışıkkii:S Hurişş senin hamişlik nasıl gidiyor canım hepinize topluca dua ediyorum cenabı Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh..Geveze ben siteya geliyorum ama topiğe bir kaç kez girdiğimde kimseyi göremedim:D canım sakın stres yapma üzülme rabbim hayırlısını versin senin o güzel canın sağolsun:kiss:Olucağı varsa olur gülüm :)Bir gelişme olursa haberdar et olurmu:kiss:

etmem mi çitosummm inşallahh bu sefer olmuştur rabbimm hepimizin kucaklarını doldursun inşallahh.stres yapmamak elde olmuyo canım benim ya sende stres yapma belki taşınman daha hayırlıdır yene eve yeni bebek:)rabbim en kısa zamanda nasip etsinn senin içinn çok istiyorum bunu.bende giriyodum kmse yok diye çıkıyodum:)sağoll tatlımm bende seni öpüyorum en kocamanından :kiss:

Geri