Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Huris canım bende sizleri özledim:kiss: sizi unutmak ne mümkün bu ara biraz sorunlarım var bebek için özel bir şey yapmıycam tayin bekliyoruz çıkmadı çıksada bir an önce işleri yoluna koysak..Yine annemlerden uzak olucam yine taşınıcam diye stres yapıyorum kafam okadar karışıkkii:S Hurişş senin hamişlik nasıl gidiyor canım hepinize topluca dua ediyorum cenabı Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh..Geveze ben siteya geliyorum ama topiğe bir kaç kez girdiğimde kimseyi göremedim:D canım sakın stres yapma üzülme rabbim hayırlısını versin senin o güzel canın sağolsun:kiss:Olucağı varsa olur gülüm :)Bir gelişme olursa haberdar et olurmu:kiss:

citosum anladim canim. hakkinda ne haayirli ise o olsun ins. Allah yardimciniz olsun canim. annemlerden uzak olcam diye uzulme bak bu konuda beni dusun :( kim bilir bi daha ne zaman gelcem tr ye. ha diyince gelinmiyor. gerci annem doguma gelcek ama ya digerleri. gurbetlik cok daha zor. ne onlar istediginde gelebiliyorlar ne biz istedigimizde gidebiliyoruz. gerci buna da sukur. 15 senedir tr ye gitmeyen arkadaslarim var burda. gitseler geri donemeyecekler. ben de iste onlari dusunup sabrediyorum her zaman. ya daha kotusu olsa diye. en zor durumda bile sukretmeyi ogrendim hayatimda. sukurler olsun su halimize bile ins canim. hakkimizda her zaman hayirlisi olsun. bebegime gelince elhd. iyi ins. yarin dr kontrolumuz var bakalim dr ne diyecek. geri sayim basladi ins. ramazan sonuna bekliyoruz bakalim. ins hersey yolunda gider de sag salim alirim kucagima da. ins sizden de en kisa zamanda duycam bu haberleri. hep dualarimdasiniz ins :))

Arkadaşlar günaydın... Ben geçen ay 3' ünde ( 3 haziran ) adet olmuştum... Bu ay mutlaka psikolojik ama kendimi hamile gibi hissediyorum... Kasıklarımda ağrı, göğüslerde şişme ve ağrı... Ancak 25 Haziran' da kan testi yaptırdım değer 3,46 çıktı :( Klinikteki hemşire daha erken olabilir dedi, değer 2' nin altında değil... Tekrarlamalısın dedi...Bu sabah da yine psikolojik mi bilmem midem bulandı, kusacaktım neredeyse bisküvi attım ağzıma sonra, öyle düzeldim...
Sizce kan testini erken mi yaptım yoksa psikolojik hamilelik mi yaşıyorum...
Benim de tüm testlerim iyi çıktı şükür, rahim filmi çektirdim, tüpler de açık... O işkenceye bile katlandım, sanırım gerisi takdir-i İlahi, bana dua eder misiniz???

Teşekkürler..

Beni yanıtlayacak biri yok muuu?? :((((

Arkadaşlar günaydın... Ben geçen ay 3' ünde ( 3 haziran ) adet olmuştum... Bu ay mutlaka psikolojik ama kendimi hamile gibi hissediyorum... Kasıklarımda ağrı, göğüslerde şişme ve ağrı... Ancak 25 Haziran' da kan testi yaptırdım değer 3,46 çıktı :( Klinikteki hemşire daha erken olabilir dedi, değer 2' nin altında değil... Tekrarlamalısın dedi...Bu sabah da yine psikolojik mi bilmem midem bulandı, kusacaktım neredeyse bisküvi attım ağzıma sonra, öyle düzeldim...
Benim de tüm testlerim iyi çıktı şükür, rahim filmi çektirdim, tüpler de açık... O işkenceye bile katlandım, sanırım gerisi takdir-i İlahi, bana dua eder misiniz???

Teşekkürler..

Beni yanıtlayacak biri yok muuu?? :((((

Teşekkürler..
geç döllenmeden ötürü çıkmamış olaabilir..kaç günde bir adet görüyorsun ,normal adet tarihin geçtikten sonra kan testini tekrar dene ..inş. hamilesindir
rahim filmi nasıl oldu çok mu zor oldu ?
ben de çektireceğim de :ehi:

geç döllenmeden ötürü çıkmamış olaabilir..kaç günde bir adet görüyorsun ,normal adet tarihin geçtikten sonra kan testini tekrar dene ..inş. hamilesindir
rahim filmi nasıl oldu çok mu zor oldu ?
ben de çektireceğim de :ehi:

Aslında düzenli adetim, her defasında bir önceki ayın tarihinde 1-2 gün önce olurum... Bazen gecikirim... İnşallah öyledir:)

Bu arada film gerçekten kötü birşey ama anlık yani 10 sn bile sürmüyo:(

kızlar yaa bu liste yenilerkenki msj ne kadar yavaş öyle, öldümm yaa, o yüzden önce eski liste sonra yeni listeyi yazdım ama tam olarak sayfaları okumayı bitiremedim bir değişiklik varsa belirtin lütfen.. bir de renkli yazıyı yapamıyorum ben artık nasıl yapacağız?

bu arada esine çook üzüldüm görünce donup kaldım Allah ona sabır ve dayanma gücü versin, inş yakında yeniden hamile kalır, bebeğinin mekenı cennet olsun...

bembeyaz ve sinoplu arkadaşlarımızı da kutluyorum, Allah tamamına erdirsin kucağınıza almayı nasip etsin.

adet olan arkadaşlar herşeyde vardır bir hayır umarım kısa zamnda sizler de hamiş kalırsınız.

uyuz, yasemin, yesi, best_dream sizlerin de inş yakında bebek haberiyle yüzünüz güler.

burçem ve melodim iyi tatiller kızlar güle güle gidin inş hayırlı haberlerle dönersiniz, gerçekten tatil iyi geliyor.

orjimm canım benim hg valla çok özledim seni nasılsın bakalım?

vee mavişim ay canım yaa inan çok sevindim ikili testin iyi çıkmış, maşallah 3. oğlan geliyormuş Allah kucağınıza almayı nasip etsin. ee oğlanda tecrübelisin zaten Allah sağlık versin de.. ben de 14. haftamdayım bakalım kont. 4 temmuzda bakalım bebeğim ne alemde belki ben de öğrenirim cinsiyetini hayırlısı herşeyin.. öptüm seni ve bebeğini...

sarıgelinim tatlım sen nasılsın? bebek nasıl? gösterdi mi kereta cinsiyetini? özledim valla öptüm kocaman...

aymelek canım inş beklemediğin zamnda gelir bebeğin neolur yitirme umudunu Allah büyük..

beklenenbebiş canım hamile kalmana sevindim düşüğü bekliyorum demişsin belli olmaz yaa inş sımsıkı tutunur bebeğin anneciğine Allah yardımcın olsun..

nehir sen de hg aramıza Allah gönlüne göre versin.

kızlar sizden ayrı kalmak gerçekten zor oldu, hep merak ettim acaba nasıllar kimler hamiş diye? inanıyorum yakında herkes hamiş kalacak.. hamişlerin ve benim de Allahım hepimizin bebeklerini korusun hepinizi öpüyorum AEO...
tunacım hgçok özledik seni gerçi yaz olduğu için herhalde topikte kış yoğunluğu yok ama yinede girmeden duramıyoruz eeee tatil güzel geçmiş ne güzel tunada deşarj olmuştur biraz :) bebişin iyi olduğunada sevindim allahım cümlemizi tamamına erdirsin o mis bebiş kokularını almayı nasip eylesin :) canım benimde kontrolüm 4 temmuzda :) normalde kendi doktorumun hesabına göre benimde 14. haftam ama ikili testi yapan uzman doktorun hesabına ve demesine görede 15. haftadayım yani iyce karıştım bilemiyorum :) canım senin ikili testte cinsiyeti göstermedimi benimki öylece açmış heryer meydanda duruyordu :) babamız çok sevindi oğlumuz olucana bende tabiki zaten sağlığı herşeyden önemli ismi bile hazır babamız meriç diyor çocuklar ve ben toprak diyoruz sonuç meriç toprak oldu allahım nasip etsin inşallah :) şimdilik böyle seninde inşallah bu kontrolde belli olur heee bide senin karnın çıktımı benim bayağı olduu :) öncekilerde 6 ayda ancak kabarırdı şimdi gören hemen anlıyor hamişmisin diye soruyor seninde karnın belirginleştimi merak ettim yaşımdan dolayımı acaba :)

eveeett şimdi de geldik haziran ayına:) hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor:) bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...:)

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel............şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11.................şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.burju........................mart hamişi :nazar:
6.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
7.sen-lin12121212.....mart hamişi :nazar:
8.çölmeleği................mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
9.tunaa.......................mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
10.mavişimbebekistiyor.....mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
11.mavikedi...............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt.
12.geliyobebiş...........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan
13.dilara1..................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan)
14.elçin&
su...............nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan

15.ayperi...................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisan
16.sheker_shey.........nisan hamişi :nazar: son adet 28 nisan Konya
17.sinoplu_17............mayıs hamişi :nazar: Tebrikler:)
18.bembeyaz.............mayıs hamişi :nazar: Konya 26 Memur Tebrikler:)

19.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
-pirenses................................??? 20 haziran
-gullu_23................................??? 20 haziran
-ayse arslan..........................??? 21 haziran
Kayseri

-unıca.....................................???

-geveze..................................??? 23 haziran
-sılam_nisa............................??? Türkçe öğrt.
-burçemm..............................??? Tekirdağ
-tektanemmm.......................??? 25 haziran

-sevoş....................................?

-sinemtugra...........................?
-baharrrımmm.......................?Ardahan Güzellik uzmanı
-hayal.....................................30 haziran Tokat 24 Türkçe öğrt.
-beyonceee..............................2 temmuz
-bebekyüzlüm.......................5 temmuz Ankara Ev hanımı

-pamukşekeri
.......................??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.
-mini garaböcük...................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-defne defne.........................??? Satış danışmanı
-haziran13.............................??? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem..............................??? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş....................??? 20
-yesi.......................................??? 25
-best_dream..........................???
-fatma mutlu.........................? Elazığ 21
-orjinal-catlaq.......................10 temmuz
İstanbul

-tuha......................................14-15 temmuz
-esde......................................?
Fransa

-denizzzz................................?
Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.............?
Ankara 28 Memur
-sevde7..................................?
-yaseminnnnnnn..................24 temmuz
Kütahya 22 Ev hanımı
-çitos.....................................? Yozgat

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
-geweze.............,? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu....................?
-esinerkan.........? Düzce 24 Okul öncesi öğrt.

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33
-aymelek...................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin..................?

-melodi_cn................? İstanbul 25 Ev hanımı
-lalezar......................? Balıkesir 39 Memur

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 52 kişi olduk, herkesi bekleriz..

Son düzenleme:
Geri