Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar hamısler bısı sorcam hamıleyken ıdarında beyaz tortular goren varmı acıl cvplar beklıom

melekçim slm.bende öyle bişey olmadı baska hamişlerde olmuş mu bılmıyorum.ama böbrek agrın vardı galıba .dogru mu hatırlıyorum.eger öyleyse bir doktora görün derim.böbrekten kaynaklı bişey olabılır.ihmal etme bence

canım arkadaşlarım benm hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum valla siz de iiki varsınz.Her birinizin kutlamalarını okudukça acaip mutlu oldum ALLAH razı olsn :) kötü bi doğum günü geçirdim hiç mutlu değildim ama şükür yine de diyorum..Stresimden kendimi temizliğe verdim akşama kadar afedersinz eşek gibi temizlk yaptım ..Ya biri beddua mı okudu bana mutsuz olmam için bilmiyorum ama duaya ihtiyacm var..1 haftadır durmadan ağlıyorum yaaa herşey üst üste.Neyse tekrar tekrar teşekkürler canlarım iyiki varsınız siz de:)
shekerim doğum günün kutlu olsun nice yıllara bebişinle sana emi:) o hamileliktendir bende durmadan bağırıyorum kendime anlam veremiyorum çok sinirliyim kalp kırmaya bile başladım hayatta mecbur kalmadıkça kimseyi üzmezdim ama şimdi herkese bağırıyorum elimde değil hamileliktendir üzme kendini bebişi de düşün...

bebek isteyen melekler lütfen söylediklerimi DİKKATE ALINNN!!! Nolur belirtilere takılmayın ben bu ay saatlerce nette belirti araştırdım okuduklarıma bakınca kesin hamileydim sol kasıkta batmalar,adete 10gün kala göğüs hassasiyeti, çevresindeki bezelerin kabarması, göğüs ucumun hafif kararması, sol kasığımda hafif şişlik, yorgunluk, uyku hali peekkiii sonuç ne dün o sıcakta oruç halimizle eşimide alıp dr.a gittim 2saat sonucun çıkmasını bekledim artı 30tl ve yol parası bayıldım karşılığı kocamaaaaaaaaaaan bir negatif.. işin en kötü yanıda dün testi yaptırdım bugün adet oldum dahada 1hafta var adetime gülermisin ağlarmısın, son olarak söylicem benim gibi aptallık yapıp sonradan üzülmeyin boşverin belirtiyi melirtiyi akışına bırakın..

ayyyy çok moralim bozukya:(( içimi döktüm biraz kusura bakmayın..
dilbercim tabiki anlatıcaksın neden burdayızki.ama sen böyle isyanetme nolur hepimiz aynı şeyi yapıyoruz sadece yapan sen değilsin aynı yanılgıya bende 15 aydır düşüyorum.hertürlü belirti bakıyosun var gibi ama sonuç yok üzülme tatlımmmmmm birdahaki aya daha çok çalışırız dimi ama :)

selam arkadaşlar 3 gündür lekelenme şeklinde devam etti..günlük ped kullandım işaret parmağımın ucu kadar büyüklükte...bugün gene kesildi..asıl bugün adet günüm benim..çok şaşkınım kızlar...ilk kez böyle bişi yaşadığım için....

Geri