Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam arkadaşlar 3 gündür lekelenme şeklinde devam etti..günlük ped kullandım işaret parmağımın ucu kadar büyüklükte...bugün gene kesildi..asıl bugün adet günüm benim..çok şaşkınım kızlar...ilk kez böyle bişi yaşadığım için....
yesı benımde aynı senın kı gıbı olmustu buyuk olasılıkla gebesın canım.ınsallah oledır test yapsana artık.

inşaAllah canm ya..bilmiyorum ama şu kadar anltim..12gecesi peçetede pembe kan farketttim 13 öğle saatlerinde kahverengi küçük noktalar halinde gece gene kesildi..14ü yine öğleden sonra çok az geldi..bugün 15i henüz gelmedi..
valla güzelim çok fazla umutlanma ama sanki var gibi sende bişeyler tabi erken yapmışsın testi bekle birkaçgün tek çizgi çıkmış bak varsada belli olmaz zaten idrarda yok zannedersin aslında vardır bugünü atlat yarın bile kanda fazlasıyla varsa belli olur.alemsin ya içtin suları demek:)ama akşam değilde sabah uyandığında yapsan daha iyi olur.inşallah sevindirici haberi verirsin

ha bu arada testte 1 saat sonra falan çok sislik bi çizgi çıkmıştı bende
aslında normalde 1 saat çok geç osaatten sonraki sonuçlar geçersiz sayılır ama sende zaten bi gebelik varmışki gözükmüş şanslıymışsın:)artık sana hayırlı doğumlar ve sağlıklı bir evlat versin rabbim:)

ya ozaman hamile arkadaşlarım banada bi el atın:) benim 15 aydır ilk defa buay göğüs uçlarım acıyo dokununca.hep hamilelerden göğüs uçları acıyo diye duyardım reglime yakın tutar sıkardım bile:) ama acımazdı sadece genel olarak göğüslerim dolgunlaşır ağrırlardı buay bendede var o acı 5 gündür falan.reglim 20 ağustos. sizdede oldumu böyle söyleyin bakalım banada umut verin biraz:) lütfenn

adetten 4 gün önce yaptım 1 saat sonra çooooooooooook silik hatta sadece benim görebildiğim bi çizgi çıktı adet günümdede yarım saat sonra falan silik bi çizgi çıktı sen dün su içmişsin o yüzden çıkmamış bence en az 4 -5 saat tut idrarını öyle yapkan testi yaptırsan zaten çıkar
dün eşimle dışardaydık eve geldim direkt wcye girdim benimki kızdı test yapıcaktın die..benimde açıkçası aklımdan çıkmıştı..dedim eşimi çok su içerim gelir diye..3 4 damla zor çıktım idrara beklemedim çünkü uykum vardı..bilmiorum şuan hiç kanama yok.eğer düşündüğüm şeyse zaten kanamasın..4 5 gün bekliyiim diyorum canım

bebek isteyen melekler lütfen söylediklerimi DİKKATE ALINNN!!! Nolur belirtilere takılmayın ben bu ay saatlerce nette belirti araştırdım okuduklarıma bakınca kesin hamileydim sol kasıkta batmalar,adete 10gün kala göğüs hassasiyeti, çevresindeki bezelerin kabarması, göğüs ucumun hafif kararması, sol kasığımda hafif şişlik, yorgunluk, uyku hali peekkiii sonuç ne dün o sıcakta oruç halimizle eşimide alıp dr.a gittim 2saat sonucun çıkmasını bekledim artı 30tl ve yol parası bayıldım karşılığı kocamaaaaaaaaaaan bir negatif.. işin en kötü yanıda dün testi yaptırdım bugün adet oldum dahada 1hafta var adetime gülermisin ağlarmısın, son olarak söylicem benim gibi aptallık yapıp sonradan üzülmeyin boşverin belirtiyi melirtiyi akışına bırakın..
tatlım sende cok takılmıssın ama boyle kulakdan duyma belırtılere,bu soledıklerının cogu gebelıgın 3.cu ayında baslayan belırtıler mesela gogus cevresının koyulasması,yorgunluk 6. haftadan sonra baslar kasık batması herrkesde olmaz usutuncede kasık batar.yanı demek ıstedıgım bole belırtılere takılıpta kendınızı uzmeyın bende cok yasadım bole seyler ve bırgun artık ılgılenmıcem dedım ıste o zaman olan oldu.rabbım tez zaman da sanda nasıp etsın canım

dayanılırmı okadar ya yap gitsin işte testi ben 15 -20 tane test yapmıştım heralde =) bence yap aklından çıksın zaten gelmiş adet günün daha neyi bekliceksin

defnecim benim hiç ağrım sızım yok şimdi ama önceki aylarda fazla ağrı sızı oluyodu hamiş zannederdim kendimi...aypericim senin lekelenme ne zaman olmuştu..adet zamanındamı benim adet günüm 16sı olarak görünüyor bu dediğim olay 12sinde başladı 14üne kadar canm

tatlım sende cok takılmıssın ama boyle kulakdan duyma belırtılere,bu soledıklerının cogu gebelıgın 3.cu ayında baslayan belırtıler mesela gogus cevresının koyulasması,yorgunluk 6. haftadan sonra baslar kasık batması herrkesde olmaz usutuncede kasık batar.yanı demek ıstedıgım bole belırtılere takılıpta kendınızı uzmeyın bende cok yasadım bole seyler ve bırgun artık ılgılenmıcem dedım ıste o zaman olan oldu.rabbım tez zaman da sanda nasıp etsın canım
çok doğru şeyler yazmışsın canım ya gerçekten takılıpta kendimizi üzüp duruyoruz her belirtiyi hamilelikten sanıp regl olunca yıkılıyoruz bende yaşadım aylarca birkaç aydır rahatım sadece.inşallah en kısa zamanda gelicek bebeğim inanıyorum

defnecim sana gelince ben adetime 3 -4 gün kala göğüslerimin acısından yatamıyodum normalde yüzüstü yatarım ama o ara imkanı yoktu =) benim adet olacağımda göğüslerim acımaz hamile olduğumu ordan anlamıştım tabi kişiden kişiye değişiyo

Geri