Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

dayanılırmı okadar ya yap gitsin işte testi ben 15 -20 tane test yapmıştım heralde =) bence yap aklından çıksın zaten gelmiş adet günün daha neyi bekliceksin
ama tatlım regl dediğin hep aynı beklediğin tarihte gelmiyoki benim geçen ay 3 gün geçti 4. gün oldum onada güven olmuyo yani.diyorumya sen şanslı olanlardansın 1 hafta önce test yapmışsın çıkmış bu olmıcak bişey normalde bukadar erken idrarda gözükmezki

sen bilirsin canım emin olmak istiyosan tabiki bekle ama yinede yorma kendini bu ara dediğim gibi ne olur ne olmaz hamileysen tam dikkat etmen gereken zamandasın hakkında hayırlısı olsun inş.

çok doğru şeyler yazmışsın canım ya gerçekten takılıpta kendimizi üzüp duruyoruz her belirtiyi hamilelikten sanıp regl olunca yıkılıyoruz bende yaşadım aylarca birkaç aydır rahatım sadece.inşallah en kısa zamanda gelicek bebeğim inanıyorum
belkı kırıldınız belkı bıraz sert oldu ama yazmak zorundaydım cunku bu gebelık belırtılerı cok abartılıyor,bı dur demek lazım artık arkadaslar gercekten 6 haftadan once belırtı pek olmuyor benım tek belırtım su seklınde akıntım ve adet gunumde lekelenmem ve bu bırkacgun surmustu.

defnecim sana gelince ben adetime 3 -4 gün kala göğüslerimin acısından yatamıyodum normalde yüzüstü yatarım ama o ara imkanı yoktu =) benim adet olacağımda göğüslerim acımaz hamile olduğumu ordan anlamıştım tabi kişiden kişiye değişiyo
çok doğru söylüyosun kişiden kişiye değişiyo anlamak çok zor ilk defa böyle bir acı hissedince acabamı dedim beklicez bakalım

ay peri benimde su gibi akıntı geldi..hatta söküldüm sandım pede baktım ıslanmış gibiydi..beklemek en iyisi yaa..inanın bu durumu bile yazmayacaktım ama bu durumun henüz ne olduğu belli değil yardım için yazdım arkadaşlar

belkı kırıldınız belkı bıraz sert oldu ama yazmak zorundaydım cunku bu gebelık belırtılerı cok abartılıyor,bı dur demek lazım artık arkadaslar gercekten 6 haftadan once belırtı pek olmuyor benım tek belırtım su seklınde akıntım ve adet gunumde lekelenmem ve bu bırkacgun surmustu.
yok tatlım kırılmadım artık kırılmam için bi sebebim yok birkaç ay önce olsaydı belki reglime 1 hafta kala test yapmaya başlardım çıkmıcanı bile bile tövbe ettim nerdeyse 4 aydır test almıyorum:) kafamdan tamamen attım dieyemem çünkü bebek isteyen hiçkimse bukafasından silemez istiyodur çünkü .nerdeyse gün aşırı doktordaydım buay yumurtalık takibi çatlatma iğnesi derken gelde unut bazu şeyleri mümkün olmuyo ama zaman geçtikçe takıntı olmaktan çıkıyo daha bi rahatlıyosun ben şimdi o durumdayım artık.sadece ilk defa yaşadığım bişey olunca göğüs uçlarının acıması sormak istedim

ay peri benimde su gibi akıntı geldi..hatta söküldüm sandım pede baktım ıslanmış gibiydi..beklemek en iyisi yaa..inanın bu durumu bile yazmayacaktım ama bu durumun henüz ne olduğu belli değil yardım için yazdım arkadaşlar
ne zamandır bu tur akıntın var pekı canım yazarsan yardımcı olabılırım belkı benım normalde hıc aıntım olmazdı ama ıkı gebelıgımde de aynı akıntı oldu.yanı bu akıntı hep dogru tahmın verıyo hıc sasmıyo.:puha:

Geri