Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım 3düşükten önce araştırma hastaneleri bile araştırma yapmıyo 3ten öncesini normal kabul ediyolar ben ilkinde gittim istanbula geri çevirdiler peşinden iki düşük daha yaptım belki baştan araştırılsaydı böyle olmazdı, çokta takma kafana olucağna varıyor herşey sağlığına dikkat et yine olur inşallah.. tekrar tekrar geçmiş olsun..
sanada cok gecmıs olsun canım sımdı varmıydı bırseyler

Şimdi tecrübeli hamişlere bişi sormak istiyorum.. Benim bebeğim kasım ayına doğacak inşallah ve kasım ayı soğuk olan bir mevsimin başlangıcı... şimcik ben iç badiler ve hastane cıkıslarına benzer takımlar aldım.. peki mevsim kış oldugu için ben bebeğimi bunlarla sıcak tutabilecekmiiyim yoksa yeni doğanlarada kışlık kıyafetler varmı ??? ama sanmıyorum cunku alırken sordum hastane cıkıslarının standart oldugunu sölediler bana.. Ay dun aksamdan beri buna takmıs durumdayım... o aldıklarımız bebeklerimizi sıcak tutmaya yetecekmi ??? Şimdiden cevaplar için cok teşekürler ;)

canim benim bence de onlar normaldir. cok kalin giydirmeye de alistirmayalim cocuklari bence. o zaman inanin daha cok hasta oluyorlar. ben hic sevmiyorum ole kat kat. eee evler zaten artik sicak oluyor disari cikarkende battaniyesi biseyleri oluyr zaten :)

Bu arada bayağıdır giremiyorum fazla okuyamadım henüz geçmişi başka neler var bilemiyorum sarıgelin,esin,tuna,ayşegül,huriş,haziran13,melodi,mavikedi,selinnn,defne ve adı aklıma gelmeyen diğer meleklerim nasılsınız ben iyiyim bebişimde iyi günleri geçirmeye çalışıyoruz işte hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere :)

Mavis ablam biz iyiyiz cok sukur. bebisinin de iyi olmasina sevidim. oglun uzmuyor seni yani her sey yolunda ne guzel..... sende kendine ve ogluna cok iyi bak bizde seni opuyoruz en kisa zamanda gorusuruz yine ins. ama cok ozluyoruz seni cok girmiyorsun artik :(

best'cim tebrik edrim cnm çook sevndm sonunda oldu şükür:):) tebrik mesajımı yazmştm ama net koptu herşey gitti sanırım.Sağ salim kucağına aldğın günleri göstersn MEVLAM.Kocişin tepkisi ne oldu anlat bakalm:)yeni evine yeni bebişin geldi bak uğurlu geldi taşndoığn ev:):) daha da uğurlu olsn inşallah.Bu arada evden bashetmşken bizde ev aldk 1,2 ay'a taşınırız biraz dolması lazım yeni site old.için henüz çok dolu değil.Hayırlı olsn cnm tekrardan

Ah cnm tşk ederim.Kocamı aradım toplantıdaydı.Hamileyim dedim.Kapat geliyorum dedi. :D Seninde evin hayırlı uğurlu olsun cnm.Yeni evler yeni bebişler :D ay çok mutluyum çok

Ah cnm tşk ederim.Kocamı aradım toplantıdaydı.Hamileyim dedim.Kapat geliyorum dedi. :D Seninde evin hayırlı uğurlu olsun cnm.Yeni evler yeni bebişler :D ay çok mutluyum çok
Saol cnm inşallah hayırlı olur bizim evimizde:) nasl taşınıcam şu halimde bilmem ama napıyım.Evden eve taşır ama ben illaki karışırım.Hurishcim sana soraym barim ya aşı yaptrıcam ama ne zaman yaptırdn sen? eşim bebişin hareketlerini ilk hissettiğinde yapılır dedi ama ben bişiler hissediyorum ama o oğlumun hareketlerimi bilmiyorum oyyy şaşırdm kaldım zaten aşı korkusu var:(

Saol cnm inşallah hayırlı olur bizim evimizde:) nasl taşınıcam şu halimde bilmem ama napıyım.Evden eve taşır ama ben illaki karışırım.Hurishcim sana soraym barim ya aşı yaptrıcam ama ne zaman yaptırdn sen? eşim bebişin hareketlerini ilk hissettiğinde yapılır dedi ama ben bişiler hissediyorum ama o oğlumun hareketlerimi bilmiyorum oyyy şaşırdm kaldım zaten aşı korkusu var:(

canim benim burdaki sistemle ordaki sistem ayni degil bilmiyorum ki orda ne zamn yapilir ama bana 3 aylik felandim herhalde yaptiklarinda tam da hatrlamiyorum haftasini felan...

canim benim burdaki sistemle ordaki sistem ayni degil bilmiyorum ki orda ne zamn yapilir ama bana 3 aylik felandim herhalde yaptiklarinda tam da hatrlamiyorum haftasini felan...
anladm cnm.Ya inan sağlık ocağına da gidemedik bi türlü fırsat olmadı.Malum eşimde nöbet sistemi çalışıyo 24 saat snra yoruluyo falan derken kalıyo.Ya ben hamişlk kıyafeti bile alamadm daha vakit yoksnlıuğndan düşün artık:( sanırım bu haftalarda bi raz daha büyüycekmişim ki büyüdk maaşallah zaten.Senn sancılar gelmiyo mu ne durumdasn kuzucum?

anladm cnm.Ya inan sağlık ocağına da gidemedik bi türlü fırsat olmadı.Malum eşimde nöbet sistemi çalışıyo 24 saat snra yoruluyo falan derken kalıyo.Ya ben hamişlk kıyafeti bile alamadm daha vakit yoksnlıuğndan düşün artık:( sanırım bu haftalarda bi raz daha büyüycekmişim ki büyüdk maaşallah zaten.Senn sancılar gelmiyo mu ne durumdasn kuzucum?

valla simdilik ses soluk yok canim bizimkinden. ara ara adet agrilari gibi oluyor ama onlar hafif agrilar dedi dr. sali gunu gittigimde dr karnin cok sert mesela simdi agrin olmasi gerek dedi ama yoktu :) hissetmiyorum herhalde. bakalim pzartesi tekrar gitcez sonrada ultrasona gondercek son durum ne olcak bakalim. haftaya cuma son gun belki gununu gecircektir... ama su var her gecen gun daha da zormus yatamiyorum donemiyorum yatinca kalkamiyorum :( artik dogsun istiyorum

ilk heyecanla kiyafetler felan ayyy ne guzel ben ozliycem bu hamilelik donemini yaaa her ani ayri biz guzel valla. kiz kiyafetlerinde karnini sikan pantolanlarini felan sakin giyme ben hemen birakmistim onlari giyme sikistirma oglunu orda :D

ilk heyecanla kiyafetler felan ayyy ne guzel ben ozliycem bu hamilelik donemini yaaa her ani ayri biz guzel valla. kiz kiyafetlerinde karnini sikan pantolanlarini felan sakin giyme ben hemen birakmistim onlari giyme sikistirma oglunu orda :D
cnm valla daha alışveriş falan yapamadık :(:( şimdye kadar elbiselerimi falan giyiyodum bekarlıktan kalma bol elbisleri falan.Bide bi elbise almştık hamişlk o kadar.Dün giydim bi tane pantolon düğmenin 1 tanesini kapatmadm çok sıkmadı.Ya zaten karnım büyüyo ama kilo almadım yani 1, 1.5 anca o da oynuyo tam değil:)bilmem artık 4.ay bitiyo bundan snrası nasl olur bilmem ağzım pek boş durmuyo ha bire yiyorum aç kalmamak için..Neyse artık çıkar alışveriş yaparz heralde bi ara bizde:)

Geri