Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Şimdi de geldik ağustos ayına hadi bakalım maşallah maşallah
hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı
tüm listeye...
bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN

Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi 35 haftalık hamiş OĞLAN

3.salkım......................şubat hamişi 32 haftalık hamiş KIZ

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 31 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 30 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
27 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 26 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 26 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 25 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 24 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 24 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 22 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 21 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 21 haftalık hamiş

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 19 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 18 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 16 haftalık hamiş

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 16 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi son adet 30 mayıs 14 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
13 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 13 haftalık hamiş

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 12 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 11 haftalık hamiş

27.sumsuk.........................haziran hamişi son adet 17 haziran Konya 28 yaş 11 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 11 haftalık hamiş

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 9 haftalık hamiş Ramazanın 1. hamişi

30.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 8 haftalık hamiş Ramazanın 2. hamişi

31.best_dream....................temmuz hamişi son adet 14 temmuz 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 3. hamişi

32.tektanemmm....................temmuz hamişi son adet 25 temmuz 6 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 4. hamişi

33.geweze..................temmuz hamişi son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 5 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:)) Ramazanın 5. hamişi

34.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-orjinal-catlaq.......................??? 10 temmuz İstanbul
-çitos.................................??? Yozgat
-haziran13..........................??? İstanbul 35 yaş Mühendis
-sinemtugra......................???
-darkangel80....................???

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-lovely.......................7 eylül
-burçemm......................7 eylül Tekirdağ
-emral........................10 eylül
-tuha..................................?
-baharrrımmm....................10 eylül Ardahan Güzellik uzmanı
-ada_16........................?
-hayal...........................13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-defne defne.......................14 eylül 27 yaş Satış danışmanı
-bebekyüzlüm....................14 eylül Ankara Ev hanımı
-dilber yavuz.....................15 eylül Tekirdağ
-fatma 2...........................17 eylül
-hale77........................2o eylül
-denizzzz.....................21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-sevde7.........................24 eylül
-geveze.............................?
-ayse arslan
....................? Kayseri
-AyşegüL......................?

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-beklenenbebiş..................? 20 yaş
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................??? 16 ağustos 25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............??? 10 ağustos Ankara 28 yaş Memur
-mini garaböcük...................? Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al
kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 77 kişi olduk, herkesi bekleriz...

kızlar agzımda aft cıktı yaklasık 4 gun oldu gecmedı ılkındede boyle cıkmıstı korkmaya basladım nasıl gecer bu yaa tamda arka dısımın ustunde içi beyazlamıs delık halınde yaklasık mercımek kadar off doktora 1 hafta ertelemelı gıdıyoruz ıyıden ıyıyı evham yaptım

kızlar agzımda aft cıktı yaklasık 4 gun oldu gecmedı ılkındede boyle cıkmıstı korkmaya basladım nasıl gecer bu yaa tamda arka dısımın ustunde içi beyazlamıs delık halınde yaklasık mercımek kadar off doktora 1 hafta ertelemelı gıdıyoruz ıyıden ıyıyı evham yaptım
ay canım çok acır o geçmiş olsun. afta toz şeker basılır diye biliyorum ben. stresten çıkar o. hayırlısıyla bayramdan sonra görürsün bebeğini, iyidir annesi merak etme.

huuuuuu günaydn güzellerimmm:) nasılsnz bakem?? bu topiğe hafta sonları bişelr oluyo heee.Neyse bende alışverişe çıkıcam zaten daha hamilelik kıyafeti alamadm bile kocamın nöbetnden işinden gücünden.Vlla pantolonlarımın bi düğmesini açık bırakıp idare ediyorum :):)ama bayram ya hani adettendir bende adetimze saygı duyuyor,kocişimi alışverişe götürüyorum hahaha hahaha öptm hepiniziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) belki oğluma da ilk kıyafetini alırım kızlar söleynce baya heveslendm doğrusu:)

slm güzellerim bu hafta sonları kimse olmuyo bize hafta sonuda yok eşim işte olduğu için yanlız oturuyorum bir sürü işim var ama hiç bişey yapmak istemiyorum bol bol gezmek istiyorum hahahahepinizi öpüyorum

Kızlar bugün dr gittik, benim küçük sıpa kıpır kıpır ayyy bir görseydiniz yaaaa, elini kaldırıp indiriyordu, sanki "anne-baba slm" diyordu :) sonra dr kalp atışlarını da dinletti, eşimde yanımdaydı, çok hoş bir duygu yaa anlatılamaz... 31 mm geçmiş gelişimi gayet iyi dedi, geçen sefer aldığım kiloları verdiğim için bu da hoşuna gitti, böyle devam dedi, yanlız eylülün 12 ila 15 i arasında çağırdı ve amniyosentez yapıcak yaşımdan dolayı direk bunu yapmak zorundayız dedi, Allahım inşallah bir sorun çıkmaz...

canım çok sevindim allahım sağlıcakla doğduğu günleride göstersin inş

oyyy bayramda evdeym kös kös:( burda zaten kimse yok kocam ilk gün nöbetçi snraki gnlerde de evden çkmayz muhtemelen..Yne de temzlk yapmam lazım ama 2 haftaya kadar ALLAH izin verrse taşınıcam evime geçicem nasl gidicez nasl yerleşicez daha yapıcak birsürü iş var yeni perde diktirmem gerekiyo avizesiydi eşyasıydı oyyyyyyyyyyyyyyy şimdiden yoruldm heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kızlar yardma gelin bana yaaa olmamııııı?

canım allah kolaylık versin hamişsin sen ya fazla yorma kendiniallahım yardımcın olsun

ayy canım çok geçmiş olsun ya çok acır o allahım şifa versin inş dr gidersin tatlım merak etme bebişin çokkk iyi zaten iyiolmasa anlardın seni çok iyi anlıyorum dualarım seninle kuzum

huuuuuu günaydn güzellerimmm:) nasılsnz bakem?? bu topiğe hafta sonları bişelr oluyo heee.Neyse bende alışverişe çıkıcam zaten daha hamilelik kıyafeti alamadm bile kocamın nöbetnden işinden gücünden.Vlla pantolonlarımın bi düğmesini açık bırakıp idare ediyorum :):)ama bayram ya hani adettendir bende adetimze saygı duyuyor,kocişimi alışverişe götürüyorum hahaha hahaha öptm hepiniziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) belki oğluma da ilk kıyafetini alırım kızlar söleynce baya heveslendm doğrusu:)

ayy deli kız ya al tabi meleğim hadi cici cici şeyler de al oğlun için gez toz

selam kızlar evde bir sürü is var ve ben yatıyorum yarın yapmayı düşünüyorum ayy valla kolumu kaldıracak halim yok şekerim gez canım ohh bol bol benimde pantalon lar olmuyor ben çok çabuk kilo alıyorum hamilelikte 2 kilo almışım bile etek yada tayt giyiyorum

Kızlar bugün dr gittik, benim küçük sıpa kıpır kıpır ayyy bir görseydiniz yaaaa, elini kaldırıp indiriyordu, sanki "anne-baba slm" diyordu :) sonra dr kalp atışlarını da dinletti, eşimde yanımdaydı, çok hoş bir duygu yaa anlatılamaz... 31 mm geçmiş gelişimi gayet iyi dedi, geçen sefer aldığım kiloları verdiğim için bu da hoşuna gitti, böyle devam dedi, yanlız eylülün 12 ila 15 i arasında çağırdı ve amniyosentez yapıcak yaşımdan dolayı direk bunu yapmak zorundayız dedi, Allahım inşallah bir sorun çıkmaz...
anlatılamaz yaşanır dimi:) maşşallah bebeğimize nede güzel büyümüş. inşallah bi sorun çıkmıcak canım meraketme,herşey yolundadır:)

oyyy bayramda evdeym kös kös:( burda zaten kimse yok kocam ilk gün nöbetçi snraki gnlerde de evden çkmayz muhtemelen..Yne de temzlk yapmam lazım ama 2 haftaya kadar ALLAH izin verrse taşınıcam evime geçicem nasl gidicez nasl yerleşicez daha yapıcak birsürü iş var yeni perde diktirmem gerekiyo avizesiydi eşyasıydı oyyyyyyyyyyyyyyy şimdiden yoruldm heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kızlar yardma gelin bana yaaa olmamııııı?
oluuuuuuuuuuuuuuuuur şekerim neden olmasın sen ver adresi git gezmeye cici al biz temizleriz ohhhh mis gibi:) taşınmak zor olsa gerek allah kolaylık versin bizde bekarken 4 ev değiştirdik sırf birdaha zırt pırt taşınmayalım diye kendine ait sabit güzel bi evi olan koca aradım öyle evlendim:) biz kiradaydık habire taşınıyo annemler:)

meleğim geçmiş olsun canım ya çok can yakar bilirim. ama sende şunu bilki bu tarz şeyler sitresten çıkıyo sende artık rahatla biraz herşeyi kafana takma öyle emi güzelim.

tabi canım sırf adet diye alıyosundur kesinnnn yoksa canın hiiiç istemiyo dimi:) ya sorma beni bile heveslendirdi bunlar zıbındı tulumdu diye diye bende alcam nerdeyse:)

selam kızlar evde bir sürü is var ve ben yatıyorum yarın yapmayı düşünüyorum ayy valla kolumu kaldıracak halim yok şekerim gez canım ohh bol bol benimde pantalon lar olmuyor ben çok çabuk kilo alıyorum hamilelikte 2 kilo almışım bile etek yada tayt giyiyorum
dikkat et tontiş olcan yoksa:) yapma zaten iş güç uzan yat işler bitmez zaten

ohh iyi olmuş güzelim gezin dolaşın oğluşuna da güzel ciciler al:)

slm güzellerim bu hafta sonları kimse olmuyo bize hafta sonuda yok eşim işte olduğu için yanlız oturuyorum bir sürü işim var ama hiç bişey yapmak istemiyorum bol bol gezmek istiyorum hahahahepinizi öpüyorum
aman boşver canım yaa.. canın istemiyorsa yapma valla benim de bazen içimden hiç gelmiyor. hadi bakalım hurishten sonra sırada sen varsın umarım keyfin yerindedir çok az kaldı hayırlısıyla doğurursun inş. ben de öptüm.

Ayy ablacıgım gözün aydınnn... Demekki minik yegenimizi gördün .. Ay ay rabim tamamına erdirsin... oyy oyy ne dadludur onun minik elleri ayakları... MAŞALLAHHH diyelim nazar olmasın.. :nazar: Ablacıgım bende amniyosentez oldum sakin panik yapma işlemi yaparken hissetmiyorsun bile bebeğini görmenin heycanıyla cunku yapılırken sana bebeğini izletiyorlar... ama tabi işlemden sonra 24 saatt tuvalet ihtiyacı hariç aya kalkma ve izleyen 3 gunde yatarak geçirirsen hiç bişi cik olmaz rabbim korurr meleğini... işlem yapılırken acı yok ama sonra az az rahim kasılmaları oluyor oda gayet normal kese delindiği için.. ay ablam yaa senin adına cok ama cook sevindim.. fotografınıda aldınızmı ?? ilk kalp atışlarındaki foto ?

Canım demek sende oldun haaa, ben kendimden değil iğnelere alışkınım çünkü, biraz netten baktımda düşükle sonuçlanabiliyormuş senin dediğin gibi kese delindiği için, ihtimal %1 ama yinede ihtimal işte, Allahım korusun artık onu emanet ediyorum yavrumu elimden birşey gelmiyor başka....
Fotosunu aldık canım 2 gündür baka baka bir hal oldum, heleki o elini kaldırışı hiç gözümün önünden gitmiyor, gece rüyama bile girmiş, kuzum benim yaaaaaa, Allahım inşallah bişi olmaz korkmaya başladım ben...

ayyy abla ne guzel hayırlsıyla bıde ben gorsem yawrumu

Görürsün melodim ne kaldı şurda...

laloşummm gözünaydn:) darısı doğumuna olsn sevinçle mutlulukla inşallah.Meloşummmm sende görüceksn kuzum sende görüceksn meleğini az kaldı bak arada bayram var su gibi akıp gidicek günler:)

Sağol şekerim evet gördük zıplıyordu resmen, el bile salladı bize :)

aminn canım sana da iyi tatiller güle güle git gel, hadi bakalım inş güzel haberlerini bekliyoruz.

canım benim yaa aklım hep sendeydi ne güzel Allah oğluna kavuşturdu tekrar hayırlı olsun. darısı bizlere artık. ne güzel anlatmışsın annelik harika bşy değil mi? maşallah paşamızın boyu ve kilosu çok güzel. yaa aynı benim de seninki gibi oldu epidural rahatlatmıştı beni aslında ama senin rahmin açılmış Allahtan, benimki açılmamıştı ve mecburen suyum gelince sezeryan olmuştum. neyse kısmet böyleymş sen normal doğum yapmışsın şanslısın canım. anneciğine de ne güzel kavuştun gözünaydın. tatlım sen şimdi bol bol dinlen ama arada gir bizi unutma, biz seni unutmayacağız. duaların için de Allah razı olsun. seni ve mis kokulu oğluşunu kocaman öpüyorum:))

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin inş ekliyorum listemize:)

canım benim sana da şimdiden iyi bayramlar, duaların için sağol güzelim. maşallah kızının cicişlerini Allah giydirmek nasip etsin.

ay canım sağol çok şükür iyiyiz kızım tekmeliyor arada:) sizin keyifler nasıl? bizim zaten abimizden kalan baya eşyamız var genelde ortak renkler almıştım ama yenilerine de heves ediyorum tabi. hastane çıkışı aldım elbiseler falan:) çıtçıtlı badyler çok kullanışlı canım bir de tulumlar. valla bende bolca var 7-8 takım kadar. anneanneler de hevesli tabi bırak alsınlar:) Allah hepimizin bebeklerine giydirmeyi nasip etsin. öpüyoruz sizi de:)

canım çok sevindim gözünüz aydın maşallah bebişe slm verdi ha:)) kıyamam ne güzel duygular değil mi? Allah herkese yaşatsın. inş amniyosentezini de güzelce atlatırsın.

tatlım Allah kolaylık versin yeni eviniz de hayırlı olsun ama çok yorma kendini bilirim ev taşımayı çok zorr. şu an 4. evimdeyim çok yorucu oluyor yardım falan etsinler sana, biz de geliriz canım:))

Evet canım gördük vede duyduk bu sefer hayırlısıyla, acayip duygular tunacım sanırım yaşamak lazım anlayabilmek için, ben hamile değilken anlatıyorlardı da o kadar düşünemiyordum... İnşallah canım biraz korkuyorum amniyosentezden, kendimden değil iğnelere çok alışkınım çünkü, kese delinecek ondan çok korkuyorum.. Allahım korusun meleğimi artık, benimelimden birşey gelmez dua etmekten başka...

Melodicim bir bardağın içine yarım bardak ılık su koy, yarım limonu sık, bir tane aspirin at erisin, sonra karbonat (yemek sodası) bir çay kaşığı koy (ama köpürür dikkat et taşmasın, büyükçe bir bardakta yaparsan bunu engellersin) köpüğü geçecektir, sonra bununla ağzını iyicegargara yap, birazcık yakabilir amasüper iyi gelir, bir kaç keç tekrarla ama bir kerede bırakma, geçmiş olsun..

canım çok sevindim allahım sağlıcakla doğduğu günleride göstersin inş

canım allah kolaylık versin hamişsin sen ya fazla yorma kendiniallahım yardımcın olsun

ayy canım çok geçmiş olsun ya çok acır o allahım şifa versin inş dr gidersin tatlım merak etme bebişin çokkk iyi zaten iyiolmasa anlardın seni çok iyi anlıyorum dualarım seninle kuzum

ayy deli kız ya al tabi meleğim hadi cici cici şeyler de al oğlun için gez toz

anlatılamaz yaşanır dimi:) maşşallah bebeğimize nede güzel büyümüş. inşallah bi sorun çıkmıcak canım meraketme,herşey yolundadır:)

oluuuuuuuuuuuuuuuuur şekerim neden olmasın sen ver adresi git gezmeye cici al biz temizleriz ohhhh mis gibi:) taşınmak zor olsa gerek allah kolaylık versin bizde bekarken 4 ev değiştirdik sırf birdaha zırt pırt taşınmayalım diye kendine ait sabit güzel bi evi olan koca aradım öyle evlendim:) biz kiradaydık habire taşınıyo annemler:)

meleğim geçmiş olsun canım ya çok can yakar bilirim. ama sende şunu bilki bu tarz şeyler sitresten çıkıyo sende artık rahatla biraz herşeyi kafana takma öyle emi güzelim.

tabi canım sırf adet diye alıyosundur kesinnnn yoksa canın hiiiç istemiyo dimi:) ya sorma beni bile heveslendirdi bunlar zıbındı tulumdu diye diye bende alcam nerdeyse:)

dikkat et tontiş olcan yoksa:) yapma zaten iş güç uzan yat işler bitmez zaten

Sağol kankim Allahım sağ salim hepimize kucağımıza almayı nesip etsin inşallah ...

Geri