Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar evde bir sürü is var ve ben yatıyorum yarın yapmayı düşünüyorum ayy valla kolumu kaldıracak halim yok şekerim gez canım ohh bol bol benimde pantalon lar olmuyor ben çok çabuk kilo alıyorum hamilelikte 2 kilo almışım bile etek yada tayt giyiyorum

canım halsizlik hamişlikte oluyo bazen bende öle oluyorum hatta bayılıyorum al canım kilo önemli değil veririz bir şekide bebişin beslensin ye sen

ohh iyi olmuş güzelim gezin dolaşın oğluşuna da güzel ciciler al:)

aman boşver canım yaa.. canın istemiyorsa yapma valla benim de bazen içimden hiç gelmiyor. hadi bakalım hurishten sonra sırada sen varsın umarım keyfin yerindedir çok az kaldı hayırlısıyla doğurursun inş. ben de öptüm.

yapıyorum ablacım napim yoksa evi ... götürüyo hahaha ayy çok heycalı bu son haftalar zaten zaman geçmek bilmiyodu şimdi resmen zaman durdu ağrılarda artıkça insan bir an önce doğum zamanı gelsin istiyo inş bizden sonrada sıra size geliyo sizde büyüdünüz baya çok şükür keyfimiz yerinde inş sende meleğinde oğluşunda çok iyisinizdir bauarad hamişlik çokkkkkkkkkkkkk yakışmış çok tatlı görünüyosun inş hepimiz sağ salim kucağimıza alırız yavrularımızı darısı bekleyen arkadaşalımın başina inş

Canım demek sende oldun haaa, ben kendimden değil iğnelere alışkınım çünkü, biraz netten baktımda düşükle sonuçlanabiliyormuş senin dediğin gibi kese delindiği için, ihtimal %1 ama yinede ihtimal işte, Allahım korusun artık onu emanet ediyorum yavrumu elimden birşey gelmiyor başka....
Fotosunu aldık canım 2 gündür baka baka bir hal oldum, heleki o elini kaldırışı hiç gözümün önünden gitmiyor, gece rüyama bile girmiş, kuzum benim yaaaaaa, Allahım inşallah bişi olmaz korkmaya başladım ben...

Görürsün melodim ne kaldı şurda...

Sağol şekerim evet gördük zıplıyordu resmen, el bile salladı bize :)

Evet canım gördük vede duyduk bu sefer hayırlısıyla, acayip duygular tunacım sanırım yaşamak lazım anlayabilmek için, ben hamile değilken anlatıyorlardı da o kadar düşünemiyordum... İnşallah canım biraz korkuyorum amniyosentezden, kendimden değil iğnelere çok alışkınım çünkü, kese delinecek ondan çok korkuyorum.. Allahım korusun meleğimi artık, benimelimden birşey gelmez dua etmekten başka...

Melodicim bir bardağın içine yarım bardak ılık su koy, yarım limonu sık, bir tane aspirin at erisin, sonra karbonat (yemek sodası) bir çay kaşığı koy (ama köpürür dikkat et taşmasın, büyükçe bir bardakta yaparsan bunu engellersin) köpüğü geçecektir, sonra bununla ağzını iyicegargara yap, birazcık yakabilir amasüper iyi gelir, bir kaç keç tekrarla ama bir kerede bırakma, geçmiş olsun..

Sağol kankim Allahım sağ salim hepimize kucağımıza almayı nesip etsin inşallah ...

aminnnn canım allah olmayanlarada versin hayırlısıyla çok bekletmeden

selam kızlar evde bir sürü is var ve ben yatıyorum yarın yapmayı düşünüyorum ayy valla kolumu kaldıracak halim yok şekerim gez canım ohh bol bol benimde pantalon lar olmuyor ben çok çabuk kilo alıyorum hamilelikte 2 kilo almışım bile etek yada tayt giyiyorum

melodi slm aftın için gecmıs olsun bende de çok çıkar tuz bastırınca hemen gecıyor.bıraz agırıyor ama dişini sıkarsan 2 günde gecer.ay bende cok cekerdım bu aftlardan.bu arada oğlun olacak gibi gelıyor bana.pantolanların olmuyorsa,göbek tarafın şiş ise erkek olacak demektır.bana da demişlerdı bunu, ınanmamıstım ama dogru cıktı.erkek çocuklarında ılk belırtı pantolonların olmamasıymış.bakalım hadı hayırlısı....

melodi slm aftın için gecmıs olsun bende de çok çıkar tuz bastırınca hemen gecıyor.bıraz agırıyor ama dişini sıkarsan 2 günde gecer.ay bende cok cekerdım bu aftlardan.bu arada oğlun olacak gibi gelıyor bana.pantolanların olmuyorsa,göbek tarafın şiş ise erkek olacak demektır.bana da demişlerdı bunu, ınanmamıstım ama dogru cıktı.erkek çocuklarında ılk belırtı pantolonların olmamasıymış.bakalım hadı hayırlısı....
valla selıncım bılmıyorum ama banada öle gelıyo sankı erkek gıbı ıkı defa ruyamda gordum bı erkek bebegı emzırıyyordum bıde dun arkamdan bırı oglun olcak senın dedı evet suan pant onden sıkmaya basladı hayırlısı olsun saglıklı olsunda rabbımden baska ıstemem kız erkek fark etmez

Bu arada tunacım süper görünüyorsun :)
canım benim çok tşk ederim, sizlerin de güzel fotolarını bekliyoruz. sen de korkma hayırlısıyla atlatacaksın inş.

yapıyorum ablacım napim yoksa evi ... götürüyo hahaha ayy çok heycalı bu son haftalar zaten zaman geçmek bilmiyodu şimdi resmen zaman durdu ağrılarda artıkça insan bir an önce doğum zamanı gelsin istiyo inş bizden sonrada sıra size geliyo sizde büyüdünüz baya çok şükür keyfimiz yerinde inş sende meleğinde oğluşunda çok iyisinizdir bauarad hamişlik çokkkkkkkkkkkkk yakışmış çok tatlı görünüyosun inş hepimiz sağ salim kucağimıza alırız yavrularımızı darısı bekleyen arkadaşalımın başina inş
canım yaa çok yorma kendini. yavaş yavaş sıra geliyor hepimize, ilk sensin inş hayırlısıyla hepimiz doğumlarımızı atlatırız:) iyi olmanıza sevindim. biz de iyiyiz şükür düşüncelerine de tşk ederim canım. amiinnn.

tünaydınlar herkeseeee:) bugün sağlıklı,bereketli,mutlu geçmesini dilediğim bir bayram arifesi.inşallah hepimiz içinde öyle geçer. bayramda giremeyebilirim oyüzden hepinizin bayramını kutlarım melekklerr:)

ramazan bayramınız mübarek olsun =)

kızlar slmlar sımdıden ramazan bayramınız mubarek olsun hayırlı bayramlar dılıyorum.....melek&askbocugunden kızlar cok opuldunuz
canlarım sizlere de hayırlı mutlu bayramlar:) melekçiğim bir oğluş mu geliyor yoksa hadi hayırlısı...

Geri