Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

biz geldk meleğimi görmeye gittik ama dr amcası daha çok küçük kese varsada öok küçükdür dedi rahatsız etmeyelim onu dedi iki hafta sonra gel hem bebekde yerleşmiş olr dedi diğer dr un dediklerinden bahsettim kızdı hatta bu kadar küçükken zaten görünmez kese normal görememesi dedi sen merak etme kanaman ve ağrın varmı dedi yok dedim o zaman korkma 100 kadından 1 de olr dış gebelik dedi mutluyuzzzz

Ayşegül zaman nasıl geçiyor. Maaşallah. Çok uzun bir yol katettin. Allahım sağ salim kucağına almayıda nasip etsin. Oğluşun doğsun, altını değiştirirken benim yerime şöyle poposuna vur olur mu???

aminnnnn allahım razı olsun tatlım inş sende bütün hamişlerimizde sağ salim kucaklasınlar bebişleri olmayanlara tez vakitte bebiş versin mevlam tamam tatlım doğsun senin yerinede vururum totişine :oppucuk:

inşallah olmassın dilbercim dualarımız seninle:)

aminn benim kalbi güzel arkadaşım.inşallah hayırlısıyla yaparsın doğumunu allah kolaylık versin:)

meraklanma baharım bebeğin seninleya gerisini boşver kötü şeyler getirme bile aklına.

aminn canım canım inş seninde meleğşn gelmiştir inan sürekli aklımdasın inş sen güldürürsün yüzümüzü diğer arkadaşlara çok üzüldk inş hepiniz de tez vakitte hamiş olursunuz

kızçelerim bugünde şu vakte kadar regl olmadım.inşallah olmamda:) 3.gün olcak bugün:) 2 ay öncede 3,4 gün gecikmişti.bakalım buay bana şaka yapıcakmı...

allahım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh göndermiştir meleğin şimdi göbüşündedir inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dualarım seninle

kızlar LOVELY benim kardeşim o samsunda ben tekirdağda oturuyorum birbirimizin bu topikte olduğunu bilmeden tesadüf karşılaştık çokkk komikya:))) iki kardeş aynı kaderi paylaşıyoruz inşallah burda sizinle yaşarız bu mutluluğu...

ayy inanmıyorum çok ilginç gerçekten canım allahım ikinize tez vakitte hayırlısıyla hamiş etsin güzellerim

sen böyle çok gülmeye devam edersen bi nefes kahkahanla gelecek çocuk merak etmehahaha

kıs cadı ısırırım seni he uğraşip durma benle hahahah inş sende böle benim gibi koca göbüşlü ol inşallahh ozaman bende seninle dalga geçicemm

defne sende bi belirti varmı canım bende hiç bir şey yok göğüslerim acıyo ve şişti ama adet öncesi dönemdede hep böyle oluyor zaten:))benim daha 5 gün var..

canım inş gelmiştir meleğin hiç belirti arama kendinde tatlım benim hiç belirtim olmadı bebişin gelmiştir inş sana sürpriz yapar

ay cnm az kalmış artıkkk ne güzel sğlıkla doğumunu yap inşallah cnm sonrada sıra bizlerde hayırlısıyla benimde 10 haftam kaldıı :)))

az kaldı tatlım bu son haftalar çokk zor aminnn allahım allahım razı olsun tatlım oyy yerim o miniğii kız sizde baya büyüdünüz maşallahh inş sizde sağ salim kavuşursunuz meleğinle

kızlar bana meryem suresını ve kenzül arş suresini 41 gun aralıksız okumamı söylediler bende başladım hayırlısı ınş.allah c.c. ol derse olmayacak hıc bır sey yoktur.

oku canım hangi duanın vesile olucaği hiç belli olmaz inş rabbim tez zamanda göndersin yavrunu

selam kızlarrr beklenen adetim bir gün gecikmeli geldi ve çok üzgünüm bu ay çok umutluydummmmmmmm veeee artıkkkk bu hayal krıklığından galiba umudumu yitirmeye başladım tuna ablacıma artık beni listeden çıkarırsan sevinirmmm inş hamiş olduğumdaaa buraya listeye yazdırım kendimi orda görünce sinirlerim bozuluyor ne bünye varmış yaaa herkes hamile kalır bizde tık yok oda yetmezmiş gibiii benim olsadaaaa durmuyorrr artık alahıma isyan etmiyorum ama canım çok sıkınnn işte öyleee:((((((((((((((((((((inş gelir bebişim beklenmedik andaa .. alahımın dediğinden ötesine geçilmiyor.....

canım benm canını sıkma bu kadar rabbim hayrlı zamnda versin meleğini kafana takmayınca geliyor bu bebişler tatil falan ii gelr bizimki tailden sonra geldi ben inannıyorm yakın zamanda geliceğine allah yar ve yardımcn olsun yakın zamanda gönderir inş meleğini canm benm dualarım sizinle

selam kızlarrr beklenen adetim bir gün gecikmeli geldi ve çok üzgünüm bu ay çok umutluydummmmmmmm veeee artıkkkk bu hayal krıklığından galiba umudumu yitirmeye başladım tuna ablacıma artık beni listeden çıkarırsan sevinirmmm inş hamiş olduğumdaaa buraya listeye yazdırım kendimi orda görünce sinirlerim bozuluyor ne bünye varmış yaaa herkes hamile kalır bizde tık yok oda yetmezmiş gibiii benim olsadaaaa durmuyorrr artık alahıma isyan etmiyorum ama canım çok sıkınnn işte öyleee:((((((((((((((((((((inş gelir bebişim beklenmedik andaa .. alahımın dediğinden ötesine geçilmiyor.....
canım üzüldüm ama allahtan hayırlısı zamanı değilmiş dicez artık napalım.umutsuzlanma hemen nolur.bende regl oldum olucam hissediyorum.napalım gelecek ay için daha çok çalışırız.pesetmek yok!!!

umudunu kesme canım allahtan umut kesilmezz günah. canım bak burda yıllarca bekleyip sonra anne olanlar var ama sen çok beklemiceksin inşallah allahtan dile herzaman yanında çok verecek muhakkak:D

ayşegül teşekkür ederim iyi dileklerin için,sende bebeğini sağlıkla afiyetle kucağına alırsın inşallah.bebekyüzlüm seni çook iyi anlıyorum inanmak başarmanın yarısıdır unutma umudumuzu kesmek yok ben inanıyorum bizde anneliği tadacağız inşallah bigün..

kızlar merablar 1.5 senedir cocuk istiyorduz. bu ay adetim bugünle beraber tam bir haftadır gecikti normalde düzenlidir saati saatinedir hatta az önce test aldım ama yapmaya korkuyorum kan testide yaptırdım sonucu yarın alıcam off naasıl yapıcm testi korkuyorum ya yoksa diye..:(((

Geri