Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlarrr beklenen adetim bir gün gecikmeli geldi ve çok üzgünüm bu ay çok umutluydummmmmmmm veeee artıkkkk bu hayal krıklığından galiba umudumu yitirmeye başladım tuna ablacıma artık beni listeden çıkarırsan sevinirmmm inş hamiş olduğumdaaa buraya listeye yazdırım kendimi orda görünce sinirlerim bozuluyor ne bünye varmış yaaa herkes hamile kalır bizde tık yok oda yetmezmiş gibiii benim olsadaaaa durmuyorrr artık alahıma isyan etmiyorum ama canım çok sıkınnn işte öyleee:((((((((((((((((((((inş gelir bebişim beklenmedik andaa .. alahımın dediğinden ötesine geçilmiyor.....

tatlım bende çok bekledim inan seni çokk iyi anlıyorum ama umudunu yitirmek yok hem senin bebişin oluyo bunu biliyoruz en azından gelicek tatlım o bebiş sana gelicek hiçç merak etme dualarım seninle bitanem benim

canım üzüldüm ama allahtan hayırlısı zamanı değilmiş dicez artık napalım.umutsuzlanma hemen nolur.bende regl oldum olucam hissediyorum.napalım gelecek ay için daha çok çalışırız.pesetmek yok!!!

canım inş gelmiştir meleğin ya adetin gelmesin bebişin gelsin inş

ayşegül teşekkür ederim iyi dileklerin için,sende bebeğini sağlıkla afiyetle kucağına alırsın inşallah.bebekyüzlüm seni çook iyi anlıyorum inanmak başarmanın yarısıdır unutma umudumuzu kesmek yok ben inanıyorum bizde anneliği tadacağız inşallah bigün..

aminnn allah razı olsun allah senide hamiş yapsın en hayırlısıyla inşallah bende sana teşekkür ederim canım

selam kızlarrr beklenen adetim bir gün gecikmeli geldi ve çok üzgünüm bu ay çok umutluydummmmmmmm veeee artıkkkk bu hayal krıklığından galiba umudumu yitirmeye başladım tuna ablacıma artık beni listeden çıkarırsan sevinirmmm inş hamiş olduğumdaaa buraya listeye yazdırım kendimi orda görünce sinirlerim bozuluyor ne bünye varmış yaaa herkes hamile kalır bizde tık yok oda yetmezmiş gibiii benim olsadaaaa durmuyorrr artık alahıma isyan etmiyorum ama canım çok sıkınnn işte öyleee:((((((((((((((((((((inş gelir bebişim beklenmedik andaa .. alahımın dediğinden ötesine geçilmiyor.....

yaa üzülme bu kadar hepimiz aynı yollardan geçtik bizi gören allah seni de görüyor zaman ve sabır...

allah gönlüne göre versin canım idrar testine çok güvenme kanda çıkar belki allahım dualarını kabul etsin..

Iste.. idrardan sonra gitmedim ben. Bide bir hafta önce böyle kan testte cikmamisti - böyle ultrasyon yapmisti, ordada demisti rahim kesesi ?! büyüdü fln diye.. anlamadim bende :S

Hayirlisi diyorum artik - bi yöndende böyle beklemekde zoruma gidiyor.. Allah sabir versin :)

"Sen dua edersin kabul olmuyor sanarsın.
Ekmek almak için bir fırına gidersin hoş sohbetsin ya...
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın.
Ama bilmezsin'ki
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek"...
(Mevlana Celaleddin Rumi)

bunun üzerine aklima tek bu geliyor:

Ne var ki bir doktorun hastanın istediğini vermekten çok hastanın ihtiyacı olanı belirleyip ona göre verilecek olanları belirlemesi ve zamanlama yapması gibi, Cenabı Hak kulunun maddi manevi dünyasına fani ve ebedi alemine en faydalı olanı tayin eder ve kuluna lutfeder.

Bu meseleye şöyle bakabiliriz:
Cenab-ı Hak dua ile isteneni ya hemen verir
Ya da kısa ya orta ya da uzun vadede lutfeder.

Ya bu dünyada verir ya da ebedi aleme hazırlar orda verir.
Bu tarzda lutfettiğini de ya aynen verir ya da farklı şekillerde ihsan eder.

Lutfu da hoş kahrı da, ha gül olmuş gelen ha diken değil mi ki ondandır gelen deyip imtihanda olduğumuzu ve sabırla değer ve makam kazanacağımızı vei büyük mükafatların sonsuz alemde hazırlanacağını unutmamalıdır.

Geri