Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

öncelikle hepinizize selamlar sizleri çok özlemişim.biraz kendimi uzaklaştırmak istedim bebek hasretinden ama başarılı oldugumu söyleyemem.
Yeni hamişlerimizi tebrik ederim ve yeni annelerimizi bebişleriyle uzun ömür geçirmelerini dilerim.
Sılam nisa ben 1 hafta öncesi çekildim hsg yi.eger bi tıkanıklık yoksa sadece ilaç verilirken biraz acı hissettim ben ilk işlemlerde acı hissedecek bişey yoktu. 1 sat öncesi doktorum aprol fort agrı kesici yazdı.anlayacagın korktugum kadar yoktu.aç gelinmesi hakkında bişey bilmiyorum bana böyle bişey demedi doktorum.adetten sonra ilişkiye girme.işlem sonrası için yanında ped bulundur her ihtimale karşı.benim kanamam olmadı.ama tanıdıklarımda sonrasında kanama olmuş.
Bana gelirsem allahımı şükürler olsun kanalrım açıkmış flimlerimin çıkmasını bekliyorum çarşamba günde onları gösterecegim.hemde yumurta takibi yapacak doktorum o gün.
canım teşekkürler içimi rahatlattın :) inşallah en kısa zamanda bebeklerimiz gelir bizimde :bebeğim:

teyzelerı bız geldık oğlusumla kesınlestı oglum olcakmıs massalh herseyı cok ii boyu kılosu massalah rabbıme herseyı bellı olmus artık kocaman olmus :) ayyy heycandan ne yazacagımı bılemıyorum yanı kılosu 192 gr olmus kızlar 16+5 gunluk normal degılmı doktor teyzemıs normal dedı herseyı
tebrikler canım sağlıkla gelsin paşan :nazar:
canım bende hsg geçen ay çekildim ama anestezi aldım o yüzden hiç bişey hatırlamıyorum allah yardımcın olsun inşallah bi sorun çıkmaz. en kısa zamandada bebeğine kavuşursun kendine iyi bak
hmm tamam lovelym teşekkürler yazdığın için canım inş. tez vakkıtte bebeklerimize kavuşuruz bu günleri unuturuz :)
slm meleklerim meleğimle biz geldik ikili tarama ya biraz erken gitmişiz ama 11.2 de gitmişiz 11.5 de gitmemiz gerekiyormş ondan mı bilmiyorm ense kalınlığımız 1 mm ve sonçlarımızda güzel çıkdı sanırım meleğim annesi gibi ince boyunlu olacak dr amcamız yatmıyor bir türlü sırt üstü dedi baya bekledi yatması için daha rahat ölçülüyormş ve bende gördüm 50 mm olmş meleğim ellerini ayaklarını kaldırıyordu çok güzeldi mahşallah rabbime şükürler olsun herkeze nasip etsin inş
maaşallah canım sağlığıyla gelsin inşallah ve inşallah bizlerede nasip olsun bu güzellikleri yaşamak :nazar:

slm kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür oğluşum biraz sarılıkk oldu bide grip o yüzden pek giremedim steye yeni hamişimiz var emral canım benim biliyodum zaten çok yakında hamiş olacağinı çokkkkkkkkkkkkkkkk sevindim buarada ben normal doğum yaptım bebeğim 3,330 gr doğdu geceleri uykusuzluk çok zor ama alışiyoruz yavaş yavaş gaz problemimiz var neyapmam gerek bana tavsiyede bulunursanaız sevirim hepinizi çok öpüyorum allaha emanet olun

slm kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür oğluşum biraz sarılıkk oldu bide grip o yüzden pek giremedim steye yeni hamişimiz var emral canım benim biliyodum zaten çok yakında hamiş olacağinı çokkkkkkkkkkkkkkkk sevindim buarada ben normal doğum yaptım bebeğim 3,330 gr doğdu geceleri uykusuzluk çok zor ama alışiyoruz yavaş yavaş gaz problemimiz var neyapmam gerek bana tavsiyede bulunursanaız sevirim hepinizi çok öpüyorum allaha emanet olun
tatlım en buyuk ılac bal ve kımynu karıstırıp sen ye gercekten cok rahatlayacak bebegın yada yada kuru nanayı kaynatıp ıc bıtanem massalah oglusuna oglum arkadaslık edecek teyzesı :)

sılam tatlım rabbım kolaylık versın tez zamnda bebegıne kavus ınsallh bıtanem ınsallh testlerın kolaylıkla gecer tatlım hıc merak etme kasma kendını canım benım :) gecmıs olsun
geveze saol cnm benım darısı sana olsun ınsallh....

canlarım merhaba nasılsınız ? Ben ve kızım çok iyiyiz umarım hamişlerimizde ve yeni annelerimizde iyidir...bu arada ben hala hamiş gözüküyorum...arada da girsem sizler hala aklımdasınız bunuda söylemeden geçmeyim.Ya bide deneyimli annelerimizden bir yardım isteyecektim benim kızım bu sıralar çok gazlı bu gaza ne yapabilirim acaba ?

ay maşallah canlarım yaa doğdu doğacak derken bebekleriniz kollarınızda ne güzel:) darısı bize inş. ama insanın hayatı çok değişiyor değil mi? yine de onlar için herşeye değer. size gaz için esra erolun sitesinden aldığım bilgiyi aynen aktarıyorum umarım faydası olur AEO.GAZLI BEBEĞİ OLANLAR...YARIM ÇAY KAŞIGI KİMYON VE KÜP ŞEKERİN DÖRTTE BİRİNİ CEZVEDE KAYNATIN..SÜZGEÇLE SÜZDÜKTEN SONRA ILITIP 2 ÇAY KAŞIGI VEREBİLİRİNİZ. VE AKABİNDE EMZİRİN.. SONRADA BANA DUA EDİN :))) (esra erol'dan alıntı )

Merhaba kızlar ben geldim..
Buraya üye olduğumda bebek telaşını henüz yeni yaşıyordum yeni başlamıştı ağlamalarım... Nekadar zaman geçti üstünden geriye dönüp baktığımda umutsuz değilim asla çünkü öyle imkansız denilenler oldu ki Rabbim ol dedi hamile kaldılar hatta bebeklerini kucaklarına aldılar :nazar: :nazar: :nazar:
Ben arkadaşlarımı gördükçe hep umutla doluyorum onları asla unutmadım bazılarıyla görüşemiyoruz artık ama burada ne hayatlar yaşandı...Şimdi sıra bende birçoğunuz bilirsiniz doğunun azizliğini yaşamıştım doktor olmadığı için olanların verdiği yanlış ilaçlarla hastahanelik olmuştum ve klomenle kistim olmuştu tabi doktorum yumurta takibini asla yapamam dediği için ben bu kistide geç öğrenmiştim geriye bakıyorum da neler yaşamışım ama yılmıyorum asla! Ben anne olmak istiyorum! Bebeğim bize gelecek bunu biliyorum :bebeğim:
Şimdi taşındık artık imkanlarımız daha iyi ve doktora gittim tahlillerim yapıldı nasipse 02.11.11 tarihinde yani bu çarşamba günü hsg çekilecek doktorum tahliller iyi ama araştıralım bu kadar zamandır beklediyseniz tez zamanda bebeğinize kavuşturalım dedi :hamileyim: Şimdi sizden birkez daha dua istiyorum bana dua eder misiniz? HSG sonuçlarım iyi çıksın ve tüm evlat hasretiyle kavrulan yürekler gibi benimde yüreğimdeki hasret dinsin...

Yeni regl tarihim : 20.11.11 Bu ay bebek umudunda değiliz doktorumuz önce bakalım eşinizede sizede neler oluyor her şey yolunda mı ona göre bu ay teşhis önümğzdeki ay tedavi olsun dedi ama tarihimi ekleyince vazgeçmediğimi bebeğimi beklediğimi daha iyi biliyorum..

öncelikle hepinizize selamlar sizleri çok özlemişim.biraz kendimi uzaklaştırmak istedim bebek hasretinden ama başarılı oldugumu söyleyemem.
Yeni hamişlerimizi tebrik ederim ve yeni annelerimizi bebişleriyle uzun ömür geçirmelerini dilerim.
Sılam nisa ben 1 hafta öncesi çekildim hsg yi.eger bi tıkanıklık yoksa sadece ilaç verilirken biraz acı hissettim ben ilk işlemlerde acı hissedecek bişey yoktu. 1 sat öncesi doktorum aprol fort agrı kesici yazdı.anlayacagın korktugum kadar yoktu.aç gelinmesi hakkında bişey bilmiyorum bana böyle bişey demedi doktorum.adetten sonra ilişkiye girme.işlem sonrası için yanında ped bulundur her ihtimale karşı.benim kanamam olmadı.ama tanıdıklarımda sonrasında kanama olmuş.
Bana gelirsem allahımı şükürler olsun kanalrım açıkmış flimlerimin çıkmasını bekliyorum çarşamba günde onları gösterecegim.hemde yumurta takibi yapacak doktorum o gün.
kızlar ben ikinizin de canıgönülden ne kadar bebek istediğini biliyorum Allahım inş emeklerinizi boşa çıkartmaz ve çok yakında sizlerden de güzel haberler alırız umarım. allah yardımcınız olsun kafanız rahat ve umudunuz oldukça bebeklerin gelmesi yakındır kendinize iyi bakın.

teyzelerı bız geldık oğlusumla kesınlestı oglum olcakmıs massalh herseyı cok ii boyu kılosu massalah rabbıme herseyı bellı olmus artık kocaman olmus :) ayyy heycandan ne yazacagımı bılemıyorum yanı kılosu 192 gr olmus kızlar 16+5 gunluk normal degılmı doktor teyzemıs normal dedı herseyı
aman da aman ben anlamıştım zaten oğlan olacağını canım:) hadi gözünüzaydın maşallah çok sevndim herşeyin yolunda olmasına:)

slm meleklerim meleğimle biz geldik ikili tarama ya biraz erken gitmişiz ama 11.2 de gitmişiz 11.5 de gitmemiz gerekiyormş ondan mı bilmiyorm ense kalınlığımız 1 mm ve sonçlarımızda güzel çıkdı sanırım meleğim annesi gibi ince boyunlu olacak dr amcamız yatmıyor bir türlü sırt üstü dedi baya bekledi yatması için daha rahat ölçülüyormş ve bende gördüm 50 mm olmş meleğim ellerini ayaklarını kaldırıyordu çok güzeldi mahşallah rabbime şükürler olsun herkeze nasip etsin inş
baharcığım facede de yazdım galiba senden de güzel bir kız haberi alacağız:) maşallah hareketli bebek desene.. Allah sevncini daha da arttırsın canım:)

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 Salı günü saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3600 gr ve 53 cm olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi
OĞLAN
Çok şükür 07.10.2011 Cuma günü saat 18.50'de bebeğimiz 3330 gr olarak normal doğumla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

3.salkım......................şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 11.10.2011 Salı günü bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

4.hazan_11.................şubat hamişi
Antalya KIZ
Çok şükür 19.10.2011 Çarşamba günü saat 09.35'de Beray bebeğimiz 2300 gr ve 46 cm olarak sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

5.aussie-angel............şubat hamişi
KIZ
Çok şükür 25.10.2011 Salı günü Güleda bebeğimiz sezaryanla doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

6.burju........................mart hamişi
37 haftalık hamiş KIZ

7.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 36 haftalık hamiş KIZ

8.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 35 haftalık hamiş KIZ

9.sen-lin12121212.....mart hamişi 34 haftalık hamiş OĞLAN

10.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 33 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

11.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 33 haftalık hamiş OĞLAN

12.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 31 haftalık hamiş OĞLAN

13.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 30 haftalık hamiş KIZ

14.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 30 haftalık hamiş OĞLAN

15.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 28 haftalık hamiş OĞLAN

16.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 27 haftalık hamiş OĞLAN

17.bembeyaz.............mayıs hamişi
son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 25 haftalık hamiş OĞLAN

18.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 25 haftalık hamiş OĞLAN

19.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 23 haftalık hamiş

20.beyonceee............................haziran hamişi
22 haftalık hamiş

21.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 22 haftalık hamiş OĞLAN

22.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 21 haftalık hamiş

23.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 20 haftalık hamiş OĞLAN

24.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 20 haftalık hamiş KIZ

25.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 20 haftalık hamiş OĞLAN ???

26.melodi_cn
...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 18 haftalık hamiş OĞLAN

27.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 18 haftalık hamiş OĞLAN

28.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 17 haftalık hamiş

29.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 16 haftalık hamiş
OĞLAN

30.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 15 haftalık hamiş

31.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 14 haftalık hamiş

32.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 12 haftalık hamiş

33.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 12 haftalık hamiş

34.sevde7..................ağustos hamişi
son adet 24 ağustos 11 haftalık hamiş

35.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
10 haftalık hamiş

36.tuha..................eylül hamişi
son adet 9 eylül 39 yaş 8 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:))

37.emral
.................eylül hamişi son adet 15 eylül 28 yaş 7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

38.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)

gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-AyşegüL.....................???
-haziran13...................??? İstanbul 35 yaş Mühendis
-bal arısı......................??? 30 eylül
-biberon......................??? 1 ekim
-ayparçası...................??? 6 ekim
-ecenaz.......................??? 10 ekim
-ocuk.........................??? 12 ekim

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-sedenim....................??? 19 ekim
-CanAy......................??? 24 ekim
-burçemm...................??? 25 ekim Tekirdağ
-massal.......................??? 30 ekim
-mini garaböcük..............??? 1 kasım Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş

-dilber yavuz
.................5 kasım Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-bebekyüzlüm...............5 kasım Ankara Ev hanımı
-şimall..........................9 kasım Konya
-defne defne.................10 kasım 27 yaş Satış danışmanı
-hale77...................11 kasım
-fatma 2.................17 kasım
-lovely......................19 kasım Samsun (dilber'in kardeşi:))
-sılam_nisa....................20 kasım Türkçe öğrt.
-beklenenbebiş................21 kasım 20 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................?25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Son düzenleme:
Geri