Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

arkadaşlar benim hsg bitti çok şükür sonuçlarını cumaya vericem dediler, hastahane son sistem teknolojiyle döşenmiş olduğu için ve doktorum çok iyi ilgilendiği için rahat bir HSG çekildim. Hani çok canım acıdı diyenler oluyordu ya ben yaşadığımı anlatayım canım acımadı desem yalan ama kızlar kesinlikle öyle aşırı değildi benim canım çok tatlıdır çok canı yanan biriyim iğne bile vurulurken tırsan biriyim işte kızlar benim hsg olayında tavsiyem aç gidin ve kesinlikle acıyacak mı diye düşünmeyin ben yol boyu hatta masaya yattığım anda bile sadece bebeğimin ellerini ayaklarını minik yüzünü düşündüm sizde böyle yapabilirsiniz işlem esnasında doktorum rahatlattı kasmayın acımasın dedi ve ben hazır olana dek başlamadı... Çok şükür Rabbim bu da bitti ve cumaya sonuç alınacak eşimin spermiyogramıda cumaya çıkıyor inşallah bu cuma hayırlı gün bizim için daha da hayırlı gün olacak..

sılacım canm rabbim meleğini gönderir inş bu aylarda hayırlısı olsun canm sağlıklı sıhhatli meleğine kavuş inş merak etme bişey çıkmıcak ben inanıyorm sadece kafanı rahatlat ben öyle oldğumda bebeğim gelmişdi canm sende öyle yap rabbim meleğine kavuştuğun günleri göstersin inş cuma da hayrlı haberlere dön aminnnn

çookkk geçmiş olsun canım inş. hayırlı güzel sonuçlarla karşılaşırsınız hayallerindeki gibi bir bebğin gelir hayırlısıyla.
arkadaşlar benim hsg bitti çok şükür sonuçlarını cumaya vericem dediler, hastahane son sistem teknolojiyle döşenmiş olduğu için ve doktorum çok iyi ilgilendiği için rahat bir HSG çekildim. Hani çok canım acıdı diyenler oluyordu ya ben yaşadığımı anlatayım canım acımadı desem yalan ama kızlar kesinlikle öyle aşırı değildi benim canım çok tatlıdır çok canı yanan biriyim iğne bile vurulurken tırsan biriyim işte kızlar benim hsg olayında tavsiyem aç gidin ve kesinlikle acıyacak mı diye düşünmeyin ben yol boyu hatta masaya yattığım anda bile sadece bebeğimin ellerini ayaklarını minik yüzünü düşündüm sizde böyle yapabilirsiniz işlem esnasında doktorum rahatlattı kasmayın acımasın dedi ve ben hazır olana dek başlamadı... Çok şükür Rabbim bu da bitti ve cumaya sonuç alınacak eşimin spermiyogramıda cumaya çıkıyor inşallah bu cuma hayırlı gün bizim için daha da hayırlı gün olacak..

slm kızlar evet 32+2 deyiz vee çok şükür sonunda kızım kendini gösterdi:)) çok rahatladım, ben yine de perş günü bir kez daha ayrıntılıya gireceğim. kilosu 1900 gr civarı boyumuz da 45 cm olmuş, çok şükür herşeyi normal:) tabi ben almış başını gidiyorum 14 kilo oldu:) ayrıca doğum yöntemini konuştum doktorla, spinal anesteziyi sordum önerdi, epidurale göre daha etkiliymiş, doğumdan 1 hafta önce anestezi uzmanı bilgi veriyormuş. ha bir de odaları gördüm gayet güzel. bakalım 35. haftada da nst için çağırdı. ay sonlara geldikçe insan kavuşmak istiyor bebeğine:)) Allah hepimize nasip etsin inş.

Tunacım maaşalah zaman çabuk geçiyor. Kızına kavuşmana az kaldı. Allahım sağ salim kucağına almayıda nasip etsin. Bende 24. haftamdayım. Bundan sonra zor zaman geçecek gibi geliyor. Hareketlerim kısıtlandı, hemen yoruluyorum. İnanırmısın şöyle doyasıya temizlik yapmayı bile özledim....

Sılam Nisa geçmiş olsun. İnşallah şu çektiklerinin karşılığını en kısa zamanda alırsın. Bol bol dua et..

slm hamişler ve hamiş adaylarııııııı nasılsıız??? ben Mersideyim ama çok gezemiyorum ama çükü çok yoruluyorum penguen gibi yürüyorum herkesin hoşuna gidiyo ablmlar falan çok beğedi bu şişko halimi:)aslnda şişko değilm ama göbüşlü oldğmdan dolayı şişkooo diyolar :)RABBİMherkese nasip etsn bu güzel duyguları inşallah

Tombiş ne geziyorsun mersinlerde. Nazar değecek sonra sana.

[ı]slm kızlar evet 32+2 deyiz vee çok şükür sonunda kızım kendini gösterdi:)) çok rahatladım, ben yine de perş günü bir kez daha ayrıntılıya gireceğim. Kilosu 1900 gr civarı boyumuz da 45 cm olmuş, çok şükür herşeyi normal:) tabi ben almış başını gidiyorum 14 kilo oldu:) ayrıca doğum yöntemini konuştum doktorla, spinal anesteziyi sordum önerdi, epidurale göre daha etkiliymiş, doğumdan 1 hafta önce anestezi uzmanı bilgi veriyormuş. Ha bir de odaları gördüm gayet güzel. Bakalım 35. Haftada da nst için çağırdı. Ay sonlara geldikçe insan kavuşmak istiyor bebeğine:)) allah hepimize nasip etsin inş.[/ı]
oyyy yesınler senın kızını ohh sonunda gostermıs kendını sana cok sukur kılosuda boyuda massalh ooyy ne tatlıdır sımdık ooyy yerım ben onu rabbım kucagına almayı nasıp etsın ıns....
[sıze=4]arkadaşlar benim hsg bitti çok şükür sonuçlarını cumaya vericem dediler, hastahane son sistem teknolojiyle döşenmiş olduğu için ve doktorum çok iyi ilgilendiği için rahat bir hsg çekildim. Hani çok canım acıdı diyenler oluyordu ya ben yaşadığımı anlatayım canım acımadı desem yalan ama kızlar kesinlikle öyle aşırı değildi benim canım çok tatlıdır çok canı yanan biriyim iğne bile vurulurken tırsan biriyim işte kızlar benim hsg olayında tavsiyem aç gidin ve kesinlikle acıyacak mı diye düşünmeyin ben yol boyu hatta masaya yattığım anda bile sadece bebeğimin ellerini ayaklarını minik yüzünü düşündüm sizde böyle yapabilirsiniz işlem esnasında doktorum rahatlattı kasmayın acımasın dedi ve ben hazır olana dek başlamadı... çok şükür rabbim bu da bitti ve cumaya sonuç alınacak eşimin spermiyogramıda cumaya çıkıyor inşallah bu cuma hayırlı gün bizim için daha da hayırlı gün olacak..[/sıze]
ayyyy cnm benım cok sevındım ne guzel kendını telkın etmıssın cok sevındım agrısız gectıgıne valla ıns ıı haberlerle doneceksın ben gonulden ınanıyorum rabbım hayırlısını nasıp etsın ve hayırlı evlatlarla senı ve esını sevındırsın bıtanem...

slm kızlar evet 32+2 deyiz vee çok şükür sonunda kızım kendini gösterdi:)) çok rahatladım, ben yine de perş günü bir kez daha ayrıntılıya gireceğim. kilosu 1900 gr civarı boyumuz da 45 cm olmuş, çok şükür herşeyi normal:) tabi ben almış başını gidiyorum 14 kilo oldu:) ayrıca doğum yöntemini konuştum doktorla, spinal anesteziyi sordum önerdi, epidurale göre daha etkiliymiş, doğumdan 1 hafta önce anestezi uzmanı bilgi veriyormuş. ha bir de odaları gördüm gayet güzel. bakalım 35. haftada da nst için çağırdı. ay sonlara geldikçe insan kavuşmak istiyor bebeğine:)) Allah hepimize nasip etsin inş.

merhaba tunacım maşallah kızına, inşallah son haftasına kadar sağlıkla gelişmeye devam eder.

ben doğumumu spinal anestezi ile yaptım ve çok memnun kaldım. doktorumun tavsiyesiydi. iyiki de tavsiye etmiş. belinde sıkıntı da yaşamayacaksın ve 2 günde ayaklanıyorsun. inşallah herşey yolunda gider.

bu arada hemşehriyiz galiba :) ben de es es liyim

çok geçmiş olsun canım en zorunu başarmışsın çok şükür,inşallah sonuçlarıda çok güzel çıkar ve enn kısa zamanda meleğin gelir annesine:)

tuna gözün aydın canım sonunda görmüşsün biricik kızını ne güzell:)boyuda kilosuda çok iyi,maşallahh prensese..doğum konusunda hiçç bir fikrim yok yaa:):)hakkında hayırlısı olsun inşallah canımm

bu gece rüyamda tayin geldiğim işyerimin önüymüş bir yığın moloz tadilat mı ne varmış, bende çıkmak istiyorum en dış merdivenlerdeyim ama gidemiyorum bir türlü, molozlar yolları kaplamış, karşıdan bir oğlan çocuğu geliyor yığınların arasından bir yol bulmuş, ona diyorum gidebilir miyim gitme abla karanlık diyor bende geri dönüyorum, o esnada kapının önünde fotoğraf çekilecek gibi 3 sıra halinde dizilmiş işçiler var, onlarla içeri giriyoruz, ama dairenin içi kapı kapı böyle kapıların altından ışık sızıyor, oralar evmiş, bir bakıyorum eşimde yanımdaymış, üzerine böyle çimen yeşili gibi bir ceket giymiş, ama üzerine çok büyük omuzları yayılıp gitmiş, içinde de siyah bir gömlek, bir kata geliyoruz orada kafe varmış illa burda oturalım diyorlar, bende diyorum çok uykum yoruldum kalk gidelim, olmaz ayıp olur diyor eşim, öyle derken uyandım... Allah hayra çıkarsın..

Geri