Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

abla sitede deniz die bir arkadaşımızın ormu var çok güzel yorumluyor onun formuna yazsana enteresan bir rüyaymış hayırlara çıkrsn inş.
bu gece rüyamda tayin geldiğim işyerimin önüymüş bir yığın moloz tadilat mı ne varmış, bende çıkmak istiyorum en dış merdivenlerdeyim ama gidemiyorum bir türlü, molozlar yolları kaplamış, karşıdan bir oğlan çocuğu geliyor yığınların arasından bir yol bulmuş, ona diyorum gidebilir miyim gitme abla karanlık diyor bende geri dönüyorum, o esnada kapının önünde fotoğraf çekilecek gibi 3 sıra halinde dizilmiş işçiler var, onlarla içeri giriyoruz, ama dairenin içi kapı kapı böyle kapıların altından ışık sızıyor, oralar evmiş, bir bakıyorum eşimde yanımdaymış, üzerine böyle çimen yeşili gibi bir ceket giymiş, ama üzerine çok büyük omuzları yayılıp gitmiş, içinde de siyah bir gömlek, bir kata geliyoruz orada kafe varmış illa burda oturalım diyorlar, bende diyorum çok uykum yoruldum kalk gidelim, olmaz ayıp olur diyor eşim, öyle derken uyandım... Allah hayra çıkarsın..

23 haftalık hamileyken 16 agustosta bebeğimi erken doğum yaparak kaybettim 16 kasımda adet olmam gerekiyo rabbiminşallah tekrar hayırlısıyla hamilelik nasip eder ve bu sefer inşallah hayırlısıyla bebeğimi kucagıma alabilirim sütünün gelmesi ve emzirememek kadar acı verici evladını topğraga vermk kadr acı bişey varmı acaba dua edin kızlar

yasemin inş sanada sılamada vesile olur bu fılmler merak ettim senı hatta bu gece ruyamda gordum özelden bı msj atayım dıye netı actımkı dönmusun topiğe:))
inşallah canım vesile olur benim için. ya sen nasılsın tedavin ne süreçte. hayırdır inşallah son zamanlar herkez beni rüyalarında görüyola. anlatsana biraz merak ettim
arkadaşlar benim hsg bitti çok şükür sonuçlarını cumaya vericem dediler, hastahane son sistem teknolojiyle döşenmiş olduğu için ve doktorum çok iyi ilgilendiği için rahat bir HSG çekildim. Hani çok canım acıdı diyenler oluyordu ya ben yaşadığımı anlatayım canım acımadı desem yalan ama kızlar kesinlikle öyle aşırı değildi benim canım çok tatlıdır çok canı yanan biriyim iğne bile vurulurken tırsan biriyim işte kızlar benim hsg olayında tavsiyem aç gidin ve kesinlikle acıyacak mı diye düşünmeyin ben yol boyu hatta masaya yattığım anda bile sadece bebeğimin ellerini ayaklarını minik yüzünü düşündüm sizde böyle yapabilirsiniz işlem esnasında doktorum rahatlattı kasmayın acımasın dedi ve ben hazır olana dek başlamadı... Çok şükür Rabbim bu da bitti ve cumaya sonuç alınacak eşimin spermiyogramıda cumaya çıkıyor inşallah bu cuma hayırlı gün bizim için daha da hayırlı gün olacak..
geçmiş olsun tatlım sana. bende okadar çok bi agrı olmamıştı. kişiden kişiye degişiyor galiba kendimizi sıkıp sıkmamızla alakalı olsa gerek.doktor ilaç verirken bişey söylemedimi o esnada görünüyor zaten. dün aldım bende sonuçlarımı allaha şükür tüpler açık

23 haftalık hamileyken 16 agustosta bebeğimi erken doğum yaparak kaybettim 16 kasımda adet olmam gerekiyo rabbiminşallah tekrar hayırlısıyla hamilelik nasip eder ve bu sefer inşallah hayırlısıyla bebeğimi kucagıma alabilirim sütünün gelmesi ve emzirememek kadar acı verici evladını topğraga vermk kadr acı bişey varmı acaba dua edin kızlar

Başın sağolsun canım yaa. İnşallah yakın zamanda yeniden bu sevinci yaşarsın.

çok üzüldüm canım,Allah sabır versin ahirette bebeğin size şefaatçi olacak inşallah..enn kısa zamanda hamile kalıp sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah canım

sılacım canm rabbim meleğini gönderir inş bu aylarda hayırlısı olsun canm sağlıklı sıhhatli meleğine kavuş inş merak etme bişey çıkmıcak ben inanıyorm sadece kafanı rahatlat ben öyle oldğumda bebeğim gelmişdi canm sende öyle yap rabbim meleğine kavuştuğun günleri göstersin inş cuma da hayrlı haberlere dön aminnnn
baharcımm inşallah bir sorun oolmadığını öğreneyim kafam çook rahatlayacak bu sıkıntılar hep bebeğim için inşallah benim gibi bekleyen herkes evladına kavuşur ve tabi senin gibi tatlı hamişler hayırlısıyla bebişlerini kucağına alır canım :erkek bebe:

çookkk geçmiş olsun canım inş. hayırlı güzel sonuçlarla karşılaşırsınız hayallerindeki gibi bir bebğin gelir hayırlısıyla.
inşallahhh sevdecim hayırlısıyla bakalım nasip olsun inşallah :kiss:

Sılam Nisa geçmiş olsun. İnşallah şu çektiklerinin karşılığını en kısa zamanda alırsın. Bol bol dua et...
inşallah bembeyaz inşallah hayırlısıyla gelir meleğim, dualar dilimden düşmüyor canım her an duamda meleğim inşallah Rabbim gönderir meleklerimizi :kiss:

ayyyy cnm benım cok sevındım ne guzel kendını telkın etmıssın cok sevındım agrısız gectıgıne valla ıns ıı haberlerle doneceksın ben gonulden ınanıyorum rabbım hayırlısını nasıp etsın ve hayırlı evlatlarla senı ve esını sevındırsın bıtanem...
evet melodim kendimi telkin ettim malum gurbetteyim ee eşime izin vermediler kendimi Rabbime emanet ettim ve bebeğimi düşündüm inşallah eşime bu müjdeli haberi vermek nasip olur inşallah sizler içinde sağlıklı hamişlikler diliyorum canım sağol :kiss:

çok geçmiş olsun canım en zorunu başarmışsın çok şükür,inşallah sonuçlarıda çok güzel çıkar ve enn kısa zamanda meleğin gelir annesine:)
sağol halecim zorlar kolay oluyor bebeğime giden yolda inşallah rabbim yüzümüzü güldürür :bebeğim:
geçmiş olsun tatlım sana. bende okadar çok bi agrı olmamıştı. kişiden kişiye degişiyor galiba kendimizi sıkıp sıkmamızla alakalı olsa gerek.doktor ilaç verirken bişey söylemedimi o esnada görünüyor zaten. dün aldım bende sonuçlarımı allaha şükür tüpler açık
oyy maaşallah yasemin benimde öle çok acımadı ama tabi karnında 3 dakikalık kasılma oluyor:) banada doktor açık gibi görünüyor dedi ama yinede raporların gelmesini bekleyelim dedi yarın bakıcaz bakalım inşallah bende senin gibi güzel sonuç alırım ayyy birde aynı anda hamile kaldığımızı yazarsak ne mutlu bana inşallah kavuşuruz yaseminnmeleklerimizee :)

Allahım sabrını versin canım hakikaten zor bir sınav atlatıyorsun meleğin cennet kapısında annesini bekleyecek şefaatçin olacak Rabbim yardımcın olsun canım inşallah tez zamanda yeniden hamiş haberini almak nasip olur :bebeğim:

oyy maaşallah yasemin benimde öle çok acımadı ama tabi karnında 3 dakikalık kasılma oluyor:) banada doktor açık gibi görünüyor dedi ama yinede raporların gelmesini bekleyelim dedi yarın bakıcaz bakalım inşallah bende senin gibi güzel sonuç alırım ayyy birde aynı anda hamile kaldığımızı yazarsak ne mutlu bana inşallah kavuşuruz yaseminnmeleklerimizee :)
inşallah canım ya en büyük dilegim o.rabbim hayırlısını nasip eder ikimiz içinde inşallah. sen içini ferah tut sonuçlarrın güzel çıkacak

Geri